Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2018 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

 

51 minut temu, Urbi napisał:

Patrząc na te zdjęcie z Nowego Warpna, okazuje się, że my, posiadacze maxi-skuterów jesteśmy chyba już w mniejszości... ;-)

Wojtku, nie wszędzie tak jest (KLIK). Na Mazowszu wszystko co nie maxi scooter jest passe !w00t

Pozdrowienia dla GZ !OK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mariusz, to chyba nic dziwnego, że passe, w końcu to Klub Maxi-Skuterowy, ale co zrobić, jak co niektórzy chcą spróbować czegoś innego... kiedyś i tak wrócą na skutery... bo przecież doskonale wiemy, że nie ma nic bardziej uniwersalnego i doskonałego od maxi-skutera.

Pozdrowienia dla Grupy Mazowieckiej :-)

Odnośnik do komentarza

Maciek.Marek.Krzysiu dzieki za miło spędzone  przedpołudnie,szkoda że nie mogłem  jechać  dalej z wami

20180506_124108.jpg

20180506_121019(0).jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, romeo1971 napisał:

Maciek.Marek.Krzysiu dzieki za miło spędzone  przedpołudnie,szkoda że nie mogłem  jechać  dalej z wami

20180506_124108.jpg

20180506_121019(0).jpg

Ja również dziękuje, znów fajnie spędzony dzień w siodle.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
4 godziny temu, Kamil an400 napisał:

O 16:30 dziś żeberka albo jakaś inna trasa ktoś chętny?

Jak tam? Pojechaliście?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
10 godzin temu, romeo1971 napisał:

Ktoś się  wybieta do Stargardu  w sobotę  ja prawdopodobnie  podjadę

Tłok, tłum, hałas, kurz ..... szkoda, że tylko takie atrakcje sobie zapodajemy :wacko:. Wolałbym, żeby pojechać coś pozwiedzać własną grupą, w  gronie GZ, zamiast 350 otwarć sezonu z obcym tłumem. 
A było kiedyś tak zarąbiście i wesoło i prawie same skutery :D.

DSC_0006.JPG

DSC_0014.JPG

DSC_0017.JPG

DSC_0033.JPG

DSC_0048.JPG

 

Spoko Roman, niech będzie Stargard i parady !OK.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
5 godzin temu, Rogierro napisał:

I prawie wszyscy w kamizelkach jeździli a teraz...

A teraz nie wielu się chce przyjechać chociaż na spota.

Odnośnik do komentarza

Panowie, spóźnione ale szczere podziękowania za poniedziałkową przejażdżkę.

Długi weekend miałem zmarnowany pod tym względem więc ta rundka podtrzymała mnie przy życiu.

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ :wub:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też dziękuję. A tym czasem pogoda nam się kończy. Jutro burze, piątek leje, sobota burze, może w niedzielę uda się polatać.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeśli nie będzie jutro padac (a jest szansa), to będę pod pleciugą!

6100F0D8-850F-4AC3-94AC-AD26713CB8B5.thumb.jpeg.64c523e1e21a1ef8622f79d9611bbe6b.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
59 minut temu, ArtCho napisał:

Jeśli nie będzie jutro padac (a jest szansa), to będę pod pleciugą!

A ja myślałem że spotykamy się żeby się spotkać z kolegami bez względu czym przyjedziemy, a nie tylko jak jest super pogoda.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, bilety napisał:

A ja myślałem że spotykamy się żeby się spotkać z kolegami bez względu czym przyjedziemy, a nie tylko jak jest super pogoda.

Dobrze myślałeś. !winkiss 

Chodziło mi o to, że już dawno nie byłem (w związku z obowiązkami zawodowymi), a Krzyś piętro wyżej napisał, że będą burze. Następnym razem będę pisał bardziej precyzyjnie.

PS

Czyżbym wyczuł odrobinę sarkazmu? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Może by dzisiaj wieczorem jak upał zelżeje jakaś lotka po Sz-nie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Dnia 3.05.2018 o 23:16, Urbi napisał:

kiedyś i tak wrócą na skutery... bo przecież doskonale wiemy, że nie ma nic bardziej uniwersalnego i doskonałego od maxi-skutera.

Wojtku może i skutery są fajne itd. ale nie dla mnie, może tylko ja mam taką przypadłość ale, po przejechaniu 50km. tak zaczęły mnie plecy cierpnąć że to jakaś masakra, kręciłem się na tej kanapie jak bym miał owsiki, przeginałem się na lewo i prawo żeby troszkę rozruszać kręgosłup, pomagało ale tylko na chwileczkę, następnie wkładałem nogi na tylne płozy przeznaczone dla plecaczka i to było trochę lepsze ból i cierpnięcie pleców ustępowały, więc tylko dlatego sprzedałem mój skut, teraz na tym moto co mam walne nawet 400 bez zatrzymywania i zero problemów z moim kręgosłupem, ale tak jak pisałem w innym poście, nie ważne na czym się jeździ, ważne że mogę być w waszej grupie czyli Burgmani !!! Tak że pozdrowienia dla obu tych grup i Grupy Zachodniopomorskiej i dla Grupy Mazowieckiej.

Odnośnik do komentarza

Wyczuwam dzisiaj dużą frekwencję :)

To po prostu wisi w powietrzu.

Mój Burek już wczoraj się pytał o której dzisiaj kończę ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...