Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2018 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                    Moja mowa będzie krótka;
                                                Król jest tylko jeden!!!
P5270756.JPG.43936489f16aaee95487b77065e01f3d.JPG
Gratuluję niech Cię wozi bezpiecznie

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Tak, dziękuję.

Już mówię jak było. Burek mieszkał daleko, tzn 65 km za Warszawą, lecz gość przywiózł mi go na przyczepce do Torunia, bo to m/w połowa drogi. Oczywiście jechałem nim normalnie na kołach.  To już mój czwarty Burek ;) wliczając ostatniego Burka VN800 i mam nadzieję, nie ostatni. Ma już 10 lat i nie wiem czy przebieg jest prawdziwy, bo jak na swój wiek, jest zastanawiająco mały. Wiadomo, nigdy nie ma się pewności co do używki. Idzie nieźle, mi starczyło dziś odwagi na ponad 180 km/h. Ostatnie 100 km, tuż za Reczem spadła z nieba wielka woda, a raczej mały armagedon, bo było gradobicie, ulewa i wszystko na raz. W pewnym momencie samochody po prostu stanęły czekając na poprawę pogody, ale oczywiście ja musiałem jechać, bo głupota burgifana nie zna granic. Najgorsze było bombardowanie białymi kulami prosto we mnie, na ramiona, w głowę itd. Dobrze, że miałem kask na głowie. Bolesna jazda ;) Ale jazda :) Gradobicie ustało, ale do samego końca już lało konkretnie. Do domu przyjechałem przemoczony na maxa i było mi już wszystko jedno, bo i tak bardziej nie można było być mokrym.  Moje super amerykańskie, nieprzemakalne ciuszki motocyklowe leżą w wannie, bo cały czas jeszcze z nich woda leci. Także niedziela z Burkiem, to tradycyjnie udana niedziela i tym optymistycznym akcentem kończę ten poemat.

p.s.

Trzeba być twardym, a nie mientkim :D jak to prezes czasami powiada ;)

Tak dla przypomnienia:

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Brawo Maćku i gratuluję. A co ze starym "Burkiem"? Zostaje na specjalne okazje i przejażdżki, czy zmieni właściciela?

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że fajnie byłoby móc sobie pozwolić na dwa, ale na pewno nie teraz. Musiałbym być chyba obrzydliwie bogaty :)

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, KOT66 napisał:

:) wlasnie mnie to czeka...robic samemu czy jakis serwis...oto jest pytanie... ?? :) 

robić samemu, parę postów wcześniej wstawiłem filmik  z youtuba, fajny tutorial

 

15 godzin temu, burgifan napisał:

                                                                    Moja mowa będzie krótka;

                                                Król jest tylko jeden!!!

 

 

Amen!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
 
Amen!

Kolega wiedzę aktywnie uczestniczy w życiu GZ na forum, super . A czy na spocie czwartkowym pod Pleciugą już był?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

:) o krolu Maciusiu :) gratuluje krola :) 

...Ananakofana...dzieki za slowa otuchy...w sobote robie operacje "guma"  

Odnośnik do komentarza

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsza impreza tego roku. W najbliższy weekend część z Was będzie na Burgmani, a w mojej głowie rodzi się pytanie;

czy mimo wszystko ktoś planuje w najbliższy czwartek pojawić się na spocie, by chociażby poplotkować w jakimś klimatyzowanym lokalu, typu MC na tematy głównie sqterowe, lecz wiadomo, że nie tylko ;) ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mnie niestety nie będzie. Jest święto (dzień wolny), a więc postanowiliśmy z żoną, że robimy całodzienny wypad na rowerach. 

Choć chętnie bym zobaczył Twój nowy pojazd.  !scooterNo i pogadał oczywiście!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur tylko weźcie parasole. Cały dzionek pokazują burze. No ale wiadomo - pogoda zmienną jest.

Odnośnik do komentarza
Dnia 27.05.2018 o 19:29, burgifan napisał:

                                                                    Moja mowa będzie krótka;

                                                Król jest tylko jeden!!!

P5270756.JPG

Gratulacje niech wozi Cię bezpiecznie i bezawaryjnie 

Szczecińscy skuterzysto-motorzyści jadą na Burgmanię Start czwartek godz 6:15 ,zbiórka 6:00 ul. Mieszka pierwszego. przy LIDLU pilne!!!!!!!

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Kamil an400 napisał:

 

Szczecińscy skuterzysto-motorzyści jadą na Burgmanię Start czwartek godz 6:15 ,zbiórka 6:00 ul. Mieszka pierwszego. przy LIDLU pilne!!!!!!!

 

Jedziemy

1.Kamil an400

2 .romeo

3.Kowal

4.Rogierro

Odnośnik do komentarza

Dziś w mojej hondoklinice szykowaliśmy Silvera Colanco do wyjazdu na Burgmanię.

Głównie chodzilo o kontrolę stanu płynu chłodniczego i wymianę oleju w przekładni - chyba udało się nic nie zepsuć...

IMG_20180529_220200_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...