Skocz do zawartości
Forum Burgmania

RAJD M@RKIZA 2007


m@rkiz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • m@rkiz

    26

  • pilot

    11

  • Artix

    8

  • W?ski

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Do startu coraz mniej czasu - już za tydzień niektóre osoby musz? się zbierać - a tu cisza na forum ...

Panie Organizatorze, co tam ? Czy wszystko załatwione i zapiete na ostatni guzik ?

[M@rkiz @ post pierwszy]

Dzień 6: 3 maja – czwartek  457 km

TRASA:Tolkmicko (503) Elbl?g Sztutowo (501) Krynica Morska (501) Przejazdowo (622) Pruszcz Gdański (Obwodnica S6/E28) Reda (612) Władysławowo – Hel – Władysławowo (215) (213) Wierzchocino Zelazo Smoldzino Ustka (203) Darłowo

Atrakcja dnia: Erotyki M@rkiza i takie tam inne bzykanki...

Zaraz, zaraz - przecież na li?cie uczestników nie ma żadnej kobiety ! ;)

hmmm, wobec tego ja zapobiegawczo z Tolkmicka uciekam do domu !

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

OK. Trasa wklepana co do metra w GPS przez Pilota !V

Rezerwacje noclegów potwierdzone ;)

Guzików wszystkich nie zapinam, miło jest czuć powiew wiatru...

Faktycznie, na Amazonki to będziemy musieli zapolować po drodze...

Za tydzień spotykamy się na pocz?tku szlaku wielkiej przygody ;)

Hmmm... codzienne relacje z fotkami z trasy rajdu na stronie Burgmanii... ? Kto? chce to czytać? ;)

Odnośnik do komentarza

Piszcie, piszcie - z przyjemno?ci? poczytam z daleka lub po powrocie do Kraju z wypadu.

Życzę Wam nieustaj?cej pogody, wygodnych noclegów, uprzejmych kierowców 400, dobrej zabawy i miłego bzykania (co, kto, tam pod tym rozumie ;) !V )

Pozdrawiam

RobB. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Za tydzień spotykamy się na pocz?tku szlaku wielkiej przygody  ;)

Hmmm... codzienne relacje z fotkami z trasy rajdu na stronie Burgmanii... ? Kto? chce to czytać?  !V

No pewnie, jeszcze pytasz?? ;)

Odnośnik do komentarza

Chciałbym zakomunikować że własnie zakończyłem układanie trasy do GPS i według niego uczestnicy rajdu którzy wezm? udział we wzsystkich jego etapach przejad? 3544 km. Z cało?ci rajdu postaramy sie pokazać wszystkie dane dotycz?ce poszcególnych odcinków ( srednie predko?ci, wysoko?ć nad poziomem morza, czasy jazdy. no i spalanie poszczególnych pojazdów). !YES !YES !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

A spróbujcie nie informować na bież?co ... i nie przygotować relacji .... dla tych co nie mog? albo aktualnie dzieci bawi? .... Biada Wam wtedy powiadam .... zostaniecie wywołani do k?ta podczas zlotu Burgmanii ... a może nawet skończy się to jak?? kar? extra np. ponadmiarowe !YES .

A tak poważnie ... przykręćcie jak?? kamerę i kręćcie film .. po zmontowaniu będzie idealny na wieczór piwny na zlocie Burgamnii .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
A tak poważnie ... przykręćcie jak?? kamerę i kręćcie film .. po zmontowaniu będzie idealny na wieczór piwny na zlocie Burgamnii .

CZy grupa "bałkany" też ma có? kręcić????

Bo jakby cio, to nie mam czym :lol:

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
A tak poważnie ... przykręćcie jak?? kamerę i kręćcie film .. po zmontowaniu będzie idealny na wieczór piwny na zlocie Burgamnii .

CZy grupa "bałkany" też ma có? kręcić????

Bo jakby cio, to nie mam czym :lol:

Pozdrówka

deauville to jak skuter !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja się od rana pakuje (no bo dzi? jadę na miejsce startu rajdu) a w tym momencie dzwoni W?ski że jedzie już z Warszawy do Jedliny ale ma problem bo mu jakie? ?ruby się odkręciły w trakcie jazdy i je pogubił.... hehehe fajnie się zaczyna ten rajd... dobra lecę do skutera odkręcę jedn? ?rube na wzór i lecę do sklepu po ?rubki... haha ale numer - W?ski trzym się... dasz radę :(

40 minut póżniej ... mam ?rubki, mam podkładki ale po co jemu silikon? Czyżby W?ski na czas rajdu chce sobie powiekszyć klatke piersiow?...? :unsure:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Tak , chetnie codziennie przeczytam pare slow co na trasie

( To tak jak bym z Wami jechal z ta roznica ze moge byc caly czas na bańce )

Pięknie? to uj?ł Pavulon :(:(:unsure:

Trzymam za Was kciuki i nie mogę się doczekać relacji w odcinkach :(

Jako fan Kymco, podwójnie (obur?cz) trzymam te kciuki :(

pzdr

Odnośnik do komentarza
Ja się od rana pakuje

M@rkizie i cała dzielna ekipo! Życzę powodzenia na całej trasie, bezpiecznego przejazdu i szczę?liwego zakończenia Rajdu! No i oczywi?cie z niecierpliwo?ci? będę czekał na kolejne doniesienia z poszczególnych odcinków :(:unsure:

Odnośnik do komentarza

Szerokiej drogi Panowie! z niecierpliwo?ci? czekam na foto relacje... !guns czołgiem!

PS.

Ciekawi mnie jak sprzęty ruszaj? w t? trase...dane o spalaniu mile widziane;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jako ze nie moge odpuscic tak zacnej imprezy pojawiam sie jutro w polowie trasy czyli w Przemyslu i lece 2 dni z zacna ekipa Markiza :D

Odnośnik do komentarza
Jako ze nie moge odpuscic tak zacnej imprezy pojawiam sie jutro w polowie trasy czyli w Przemyslu i lece 2 dni z zacna ekipa Markiza :D

Artix...

Znaczy się, że się spotkamy... ja zamierzam doł?czyć do grupy "Markizowej" 1-go maja w Hrubieszowie... odł?czam się w Tresepolu wieczorem... jeden dzień zaliczę... Tylko prosił bym o numer telefonu do Markiza (PM)... chciałbym się z nim domówić o której planuj? przejazd przez Hrubieszów... Może uda mi się jeszcze kogo? wyci?gn?ć...

Edit:

numer już mam...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No to juz w domku, przynajmniej ja, zaliczylem choc 2 etapy w sumie w 2 dni zrobilem tysiac kilometrow, a dzisiejszy odcinek do latwych nie nalezal, Dragon i Konrad cos nie cos wiedza o tym :lol: Szkoda ze nie moglem jeszcze sie poszwedac ale Zelazny Markiz i tak sprawil ze wstalem o 6 a o 8 ruszylismy w droge. A wyczyn to nie lada zerwac mnie na 7 rano na sniadanie :lol: bo chyba latwiej dla mnie zrobic ten tysiac km :lol: niz wstac o takiej godzinie. Trzymam kciuki za dalsza czesc rajdu, bo temperatura nie rozpieszcza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...