Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Styczeń 2018 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

:( moi drodzy...jak wiecie...jakis czas temu sprzedalem pajaka ...ów pajak...mowa o malaguti spidermax gt500...jest znowu na sprzedaz...co i jak na priv ...dodam tylko ze smutna sprawa....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
16 minut temu, ArtCho napisał:

W Szczecinie też sezon rozpoczęty 

Super, że w Stolycy sezon też się rozpoczął ;) Oby nic już go nie powstrzymało.

edit.

usunąłem fotki i opis, że wysłano za pomocą ... sorki
 

Odnośnik do komentarza

Nie wiecie czasem dlaczego nie widzę niektórych wyrzuconych fot na forum w tapatalku? Wyświetla mi się komunikat, że nie posiadam uprawnień do podglądu tego załącznika.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie wiemy. Dlatego usunęliśmy tapatalka, a forum ma bardzo wygodną wersję mobilną, z której korzystamy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Nie wiemy. Dlatego usunęliśmy tapatalka, a forum ma bardzo wygodną wersję mobilną, z której korzystamy :rolleyes:
Ja nadal korzystam z tapatalka i mimo , że też nie zawsze widzę wszystkie fotki to jakoś wygodnie mi z tym. Może jednak warto spróbować wersję mobilną

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
9 godzin temu, Robsson napisał:

eż się nie znam na motocyklach ale ten akurat niedawno poznałem. Triumph Tiger 800XRx :)

Gratuluję ,ładny sprzęcik :) 

Odnośnik do komentarza

Dzięki chłopaki, już znalazłem półśrodek, po prostu na wątku z takimi załącznikami klikam otwórz w przeglądarce i odpala mi się wersja mobilna, klikam powrót i wracam do tapatalka.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Robię dokładnie tak samo Roger . A tym czasem zima, bura i męcząca. Dajcie słońce i ciepełko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
40 minut temu, Marek62 napisał:

Robsson dawaj foty swojej maszynki

Chętnie ale nie chcę zaśmiecać forum jakimiś motocyklami :) dlatego tylko jedną z wczorajszej polatanki po DDR a resztę w realu 

 

20180125_161901a.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Robsson, nie jesteśmy aż takimi ortodoksami ;). Moto w niektórych okolicznościach są prawie tak samo fajne jak maxi i można o tym wspomnieć !YES 

Jest do tego nawet odpowiedni wątek -> KLIK

Odnośnik do komentarza
Dnia 25.1.2018 o 21:26, ArtCho napisał:

Nie wiemy. Dlatego usunęliśmy tapatalka, a forum ma bardzo wygodną wersję mobilną, z której korzystamy :rolleyes:

Niewiele korzystam z Tapatalka, ale ostatnio z uporem maniaka wysła mi info o bardziej rozszerzonej, oczywiście płatnej wersji. Może to powiązane z tym? Robił, ludzie się "uazależnili", no to przestał, a teraz chce kupna za wersję zawierającą wszystkie funkcje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...