Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Styczeń 2018 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

No u mnie teraz za oknem prawie minus pięć... Co prawda jeszcze jutro tylko ma być wieczorem lekko na minusie, a później znów +5 i pewnie mokro. Już wolę mrozik lekki i słońce w dzień...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szkoda że tylko wczoraj mogłem być w Szczecinie, bo Gosia miała akurat wolne, tak też bym podjechał pod Pleciugę :( . Za to powiem Wam, że najlepszy sklep z motocyklowymi akcesoriami, to Moto Center na Księcia Barmina III (pewnie znacie)... Zjeździliśmy miasto za ciuchami dla Gośki i wybór marny, a tam ubrana od góry do dołu... Mi też trafiły się z wyprzedaży posezonowej letnie buciki Mesh (Firefox) za dwie stówki. Gość elastyczny z cenami, spore upusty daje na zeszłoroczne modele...

DSC00380.JPG

DSC00375.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

O, ja takie same firefoxy kupiłem. Wydają się wygodne, a i cena znośna. Moje poprzednie się już zużyły...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
15 minut temu, ArtCho napisał:

O, ja takie same firefoxy kupiłem. Wydają się wygodne, a i cena znośna. Moje poprzednie się już zużyły...

No lekkie, a jednocześnie przy kostkach i na czubku pancerne... Minus, że trzeba wiązać sznurówki. W poprzednich SECA już też kleiłem podeszwę, i choć wygodne, to w ciepłe dni noga się w nich pociła. Jak ktoś zainteresowany, to w sklepie jeszcze jeden komplet chyba został w rozmiarze 43...

PS - jakby kto pytał, to kuchenka z Allegro :P Już nie tylko Kowal będzie kawę parzył w drodze :blink::lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
12 minut temu, Urbi napisał:


;) spójrz na Jej minę

Ciii, jeszcze nie wie, że jej zdjęcie wrzuciłem :P 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
7 godzin temu, SlawoyAMD napisał:

Minus, że trzeba wiązać sznurówki.

Nie szkodzi. Przewiew w tych butach jest znakomity. Przy 30+ noga niemal swobodnie oddycha. Czuć w nich powiew wiatru. !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
7 godzin temu, kunisz napisał:

Wybieram się, Pozdrawiam 

Miłe i sympatyczne spotkanie w kawiarni Pleciuga. Trzeba to powtórzyć! Dzięki Panowie. 

PS

znalazlem lampę do silvera za 50 z przesyłka, ale obejrzałem zdjęcia i chyba niewiele da się zrobić z tymi „rurkami”... Więc chyba nie będę kombinował.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, SlawoyAMD napisał:

Ciii, jeszcze nie wie, że jej zdjęcie wrzuciłem :P 

 Byłeś tak blisko i nie wstąpiłes na kawę, tego wam nie wybacze.

 

 

 

3 godziny temu, kunisz napisał:

 Byłeś tak blisko i nie wstąpiłes na kawę, tego wam nie wybacze.:o

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
22 godziny temu, ArtCho napisał:

Miłe i sympatyczne spotkanie w kawiarni Pleciuga. Trzeba to powtórzyć! Dzięki Panowie. 

PS

znalazlem lampę do silvera za 50 z przesyłka, ale obejrzałem zdjęcia i chyba niewiele da się zrobić z tymi „rurkami”... Więc chyba nie będę kombinował.

Miło było oczywiście z wami się znów spotkać, Dzięki wszystkim przybyłym,

 

Artur tak jak mówiłem gra nie warta świeczki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...