Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2017 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 276
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamil an400

    26

  • marekb9t

    21

  • bilety

    19

  • burgifan

    18

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze

No ja bym zajrzał chętnie... Nie wiem jeszcze, czy w piątek czy w sobotę, ale chyba podjadę. Dostosuję się do grupy, jeśli takowa powstanie :) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To ja raczej też chętny, żeby się odstresować. Oczywiście jak nic nie zdarzy się znów.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, bilety napisał:

To ja raczej też chętny, żeby się odstresować. Oczywiście jak nic nie zdarzy się znów.

Ja też byłbym chętny 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z Robssonem obstawiamy bardziej sobotę... Można by pojechać wtedy koło południa. 

Odnośnik do komentarza

UWAGA UWAGA !

Jutro czwartek.

Tak, wiem, przecież każdy o tym wie, dzisiaj środa, więc to logiczne.

Skoro czwartek, to spot. Spotykamy się WSZYSCY planowo pod Pleciugą i bez zbędnego marudzenia i czekania na spóźnialskich wyruszamy na

OGNISKO U BURGIFANA :)

Obecność oczywiście obowiązkowa !

Tematem przewodnim będzie ma się rozumieć wyjazd na Burgmanię.

Zabieracie ze sobą dobre humory i tradycyjnie zapominacie o codziennych problemach.

Zabawa jak zwykle do białego rana i nie obchodzi mnie, że ktoś idzie rano do pracy ;)

Można krzyczeć, śpiewać, tańczyć.

Organizator w gratisie zapewnia ze swojej strony jak to bywa - świeże powietrze i niepowtarzalny klimat połączony z obecnie wszechobecnym zielonkawym pyłem z kwitnącej właśnie sosny i wieczorny zmasowany atak wściekłych komarów :) 

Zabieramy to na co kto ma ochotę, czyli kiełbaski, ziemniaczki, chlebek itd, itp...

Będzie prąd, klimatyzacja i głośna muzyka !

Oczywiście, nie obędzie się bez problemów, a w zasadzie jeden - brak drewna, hehe, ale głęboko w to wierzę, że szanowni koledzy i koleżanki zbiorą coś do swoich pojemnych kufrów po drodze z lasu ;) Jakieś tam gałęzie są, ale to za mało.

Czekam na odzew szanownej grupy GZ.

Czekam na miejscu, do zoba !

 

 

 

ognisko4.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maciek, jesteś WIELKI. Być może się spóźnię ale oczywiście przyjadę bez względu na pogodę.

Odnośnik do komentarza

  Ja w sobote bede sie staral pojechac na parade z Wolina do Miedzyzdroji a tam na gofry w ulubionym miejscu. Parada zaczyna sie o 12.00 wiec bede ok.11.30 wyjezdzal z domu jesli ktos ma ochote to zapraszam. A tu mam cos dla glodomorow ,,, http://www.kamienskie.info/baykus-kebab-w-wolinie-zaprasza-na-wielkie-otwarcie/ 

Odnośnik do komentarza

Hmmm, odzew praktycznie żadny.

Odbieram to jako brak zainteresowania moim pomysłem na dzisiejszy spot.

No trudno, może tak miało być.

W takim razie

ODWOŁUJĘ DZISIEJSZE OGNISKO.

Ostatecznie.

Sorka Marku, ale jesteś jedyny chętny. Widziałem, że wiele osób odwiedzało od wczoraj forum, pisałem również na Wolnych tematach i klapa.

Ja mam co robić, więc po pracy pozałatwiam sobie przynajmniej kilka spraw na mieście.

To tyle.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mnie znowu nie będzie. Wracam dziś z Warszawy ze szkolenia...

PS
Wczoraj nie czytałem forum bo byłem cały dzień zajęty... Od 8.00 do 23.45. Nie było czasu taczki załadować.

Odnośnik do komentarza

Nie pisałem bo mnie nie będzie, muszę machnąć trening rowerowy przed niedzielnym wyścigiem, nie chciałem zaśmiecać wątku taką informacją.

Odnośnik do komentarza

Grupa super szybkich skuterów pędzi do Wolina na paradę w sobotę stacja paliw Orlen Dąbie godz 10:00 dopisujemy się : 

.1 kamil 

 

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy w sobotę dojadę do Wolina, miałem taki zamiar, ale w robocie się popitoliło i chyba do południa będę tyrał, potem obadam

Odnośnik do komentarza

Sprzedam komplet odzieży termoaktywnej

WISSER rozmiar XL

https://www.sportowymarket.pl/product-pol-35621-WISSER-Spodnie-termoaktywne-meskie.html

https://www.sportowymarket.pl/product-pol-35620-WISSER-Bluza-termoaktywna-meska.html

niestety źle wybrałem rozmiarówkę, na mnie ciasne

cena promo 110 zł

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

XL niby mój rozmiar... Tyle że jak Ty wyższy i szczuplejszy, to ja niższy ale bardziej "beczkowaty" nie wiem czy wejdę...

Odnośnik do komentarza

Organizatorzy właśnie powiesili na bramie kierunek zlotu   strzala-ruchomy-obrazek-0450    , bardzo się ucieszyli ze chcemy przyjechać.Parada jutro o 12.00, 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, wd40 napisał:

Organizatorzy właśnie powiesili na bramie kierunek zlotu   strzala-ruchomy-obrazek-0450    , bardzo się ucieszyli ze chcemy przyjechać.Parada jutro o 12.00, 

Przed chwilą w radiu się wypowiadał organizator. Oficjalne otwarcie imprezy dzisiaj o 16-tej. Wieczorem biesiada a jutro parada.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...