Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2017 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
16 godzin temu, czemil napisał:

właśnie kupiłem sw-t 600

 

Jedyny słuszny kierunek, GRATULACJE

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 276
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamil an400

    26

  • marekb9t

    21

  • bilety

    19

  • burgifan

    18

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Sympatycy

A my dziś z Robssonem, mieliśmy intensywny dzień z moto sklepami. Najpierw trafiliśmy na dzień otwarty w Inter Motors, później odwiedziliśmy Moto ABC, a skoczyliśmy na imprezie w Aries, gdzie zaliczyliśmy niesamowity weekend Harleya https://m.facebook.com/harley.davidson.szczecin/photos/a.1500858786612676.1073741840.956226094409284/1500858793279342/?type=3&refsrc=http%3A%2F%2Fwww.harley-davidson-szczecin.com.pl%2F

Dziś i jutro można tu spotkać się z miłośnikami i użytkownikami motocykli Harley Davidson, a co więcej wyjątkowi zapoznać się z całą gamą motocykli, przymierzyć się i przejechać się wszystkimi modelami Harleya, dostępnymi w ofercie...

 

54723d5494eed995e9cd8fd599e925c8.jpg

 

bb13503c3d68ce6196e95fb1523e958a.jpg

 

11b606c29770c04907cd77c4b9136c60.jpg

 

Na koniec stwierdziliśmy z Robertem, że jak wyrośnie nam broda i urośnie brzuch, to wsiądziemy na takie motocykle.

 

Odnośnik do komentarza


 
Na koniec stwierdziliśmy z Robertem, że jak wyrośnie nam broda i urośnie brzuch, to wsiądziemy na takie motocykle.
 


Co ma piernik do wiatraka??? Sugerujesz coś?????

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To był sponton, w sumie pojechaliśmy na zakupy, szukając kurtek... i tak trafiliśmy na koniec do Aries...

Odnośnik do komentarza

Jaki sponton? ... chyba ponton ... aaaaaa ... a chyba że chodziło o spontan ... to zmienia postać rzeczy ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
5 minut temu, marekb9t napisał:


 
Na koniec stwierdziliśmy z Robertem, że jak wyrośnie nam broda i urośnie brzuch, to wsiądziemy na takie motocykle.
 


Co ma piernik do wiatraka??? Sugerujesz coś?????

Właśnie powiedziałem Wojtkowi, że obiecuję mu iż kupię na 100% Harleya, jednak pod jednym warunkiem - że urośnie mi broda.

Ponieważ nie dostałem się do tej kolejki gdzie rozdają bujne czupryny i zarosty to będę dalej jeździł swoją honią - i dobrze.

A co do piernika i wiatraka to chyba tak się kojarzą motocykliści na Harleyach - choć to raczej tylko mit

Odnośnik do komentarza
Właśnie powiedziałem Wojtkowi, że obiecuję mu iż kupię na 100% Harleya, jednak pod jednym warunkiem - że urośnie mi broda.
Ponieważ nie dostałem się do tej kolejki gdzie rozdają bujne czupryny i zarosty to będę dalej jeździł swoją honią - i dobrze.
A co do piernika i wiatraka to chyba tak się kojarzą motocykliści na Harleyach - choć to raczej tylko mit

Nie do końca o to mi chodziło ale spoko

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

HD jakoś kompletnie do mnie nie trafia... Indian już bardziej... Brodę miałem, brzuch mi urósł, ale jakoś nadal wierny plastikowi jestem :P Fajna polatanka, ja niestety weekend w robocie...

minimi1 - " ja tam cały czas myślę o 883 "

Miałem okazję posiedzieć na takim "Aironie" w Bieszczadach na Przystani Motocyklowej w Czarnym, gdzie poznałem fajnego gościa, pilota LOTu, kompletnie zakręconego na punkcie HD (duże wibracje od silnika niestety). Pełna kultura i zrozumienie dla "innych" motocyklistów.. Możesz go zobaczyć na poniższym filmie poniżej (około 4-tej minuty)...

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
2 minuty temu, Elvis napisał:

Jaki sponton? ... chyba ponton ... aaaaaa ... a chyba że chodziło o spontan ... to zmienia postać rzeczy ... emoji12.png

W końcu i u Ciebie Mirku zawitała wiosna i Twoje poczucie humoru rozkwita niczym rzepak na DDR-owskich polach :lol:;)

Faktycznie był to spont_n, bo po wczorajszej nieudanej próbie nabycia kurtki w Berlinie okazało się, że mają dziecinne rozmiary w Szczecinie :) no i szybki telefon, potem szybki prom i ... resztę znacie :)

Odnośnik do komentarza

Brzuchy chyba też... ;-)

Skoro mamy brzuchy ... to chyba zostaniemy brzuchomówcami ...
Tylko jest jeden problem ... brzuchomówców podobno nie wpuszczają do NRD ...
Odnośnik do komentarza
Pancerni czekają Mirku,Marku,brody już macie

Jak Pancerni to nie ale jak Pancerne to my zawsze . Dzięki Boguś za super spędzoną sobotę w towarzystwie tych złych za pogaduchy w pełnym słońcu i wspólne kulanie.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Chłopaki, dzięki za świetny wyjazd i miłe towarzystwo:D Fajnie było razem pokulać i pogadać.

 

A Kolegom, miłośnikom armatury, powiem, że gdyby pojechali z nami byliby w siódmym niebie. Tyle tam tego było, że chromy świeciły bardziej niż słońce:lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
3 godziny temu, Elvis napisał:

Jaki sponton? ... chyba ponton ... aaaaaa ... a chyba że chodziło o spontan ... to zmienia postać rzeczy ... emoji12.png

Oczywiście, że chodziło o słowo SPONTAN, ale pisałem z komórki i jakoś tak wyszło...

Odnośnik do komentarza
Oczywiście, że chodziło o słowo SPONTAN, ale pisałem z komórki i jakoś tak wyszło...

Jak zwykle ... znowu coś Ci nie wyszło ...
Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
27 minut temu, Elvis napisał:


Jak zwykle ... znowu coś Ci nie wyszło ...

No widzisz, nie każdy jest tak idealny jak Ty, któremu zawsze "wszystko" wychodzi... szczególnie...

Odnośnik do komentarza

Jadę do Świnoujścia wracam przez DDR start godz 9:30  z pod pleciugi jeśli ktoś chce pojechać  to zapraszam w kupie siła. jeśli 125 będzie jechać powrót przez Polskę 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...