Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2017 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

A tu kilka foto z pierwszych chwil z nowym moto. Serdeczne podziękowania dla Urbiego za okazaną pomoc i fachowe spojrzenie na skuter.
Kolego przybyłym zupełnie przypadkowo na ceremonię dzięki za spotkanie. ac741f523ec273c845220a86c6b198ad.jpg2c8e053daa24b77e982ba6ef3df8c9f3.jpg77921614a839d1799bebaf96501247f7.jpg4e00607aff73893d269b49b3029117bd.jpg7f791f1b9366d9b64bfa99ffb87ae123.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 276
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamil an400

    26

  • marekb9t

    21

  • bilety

    19

  • burgifan

    18

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze





Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka


Tomek, a posmarowałeś już łańcuch? Bo Ci zardzewieje i będzie skrzypiał.
Odnośnik do komentarza

Artur musze jeszcze spytac Robssona, Romeo, Romano77 i Rogera jaki smar używają...

 

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Joshua_77 napisał:

 


emoji33.pngemoji33.pngemoji33.pngemoji33.pngemoji33.pngemoji33.pngemoji33.png
emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 

Nie śmiej się, mnie by się te dodatkowe kuce przydały, i ten dodatkowy cylinder też:lol:

 

Czemil, gratuluję maszyny i trochę 'zazdraszczam'

Odnośnik do komentarza
Nie śmiej się, mnie by się te dodatkowe kuce przydały, i ten dodatkowy cylinder też
 
Czemil, gratuluję maszyny i trochę 'zazdraszczam'

Czego tu zazdraszczać ? Zwykła honda a wiadomym jest że lepiej na wielbłądzie jak na hondzie . Czemil witam Cię serdecznie w gronie dorosłych

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, marekb9t napisał:

 Czemil witam Cię serdecznie w gronie dorosłych emoji16.png

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Marek, czekałem na takie powitanie. Właśnie dzięki Tobie "narodziłem"  się na nowo. O prawku też  z Tobą gadałem jako pierwszym w kwietniu 2016 w Wolinie.......

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, marekb9t napisał:


Czego tu zazdraszczać ? Zwykła hondaemoji23.png a wiadomym jest że lepiej na wielbłądzie jak na hondzie emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png. Czemil witam Cię serdecznie w gronie dorosłych emoji16.png

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
 

Ale te nasze wielbłądy są  jednogarbne, trochę brakuje tego drugiego;)    Błąd ewolucji, to chyba to brakujące ogniwo.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, NooSzymoN napisał:

Ale te nasze wielbłądy są  jednogarbne, trochę brakuje tego drugiego;)    Błąd ewolucji, to chyba to brakujące ogniwo.

To jak dokupie kufer to będzie znaczyć że mam trzy?

 

Odnośnik do komentarza

Szukał, szukał, szukał, szukał i znalazł. ..Czemil gratuluję ci bardzo mocno i życzę szczęśliwego użytkowania. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Faktycznie, kilka miesięcy rozważań, przemyśleń, poszukiwań, aż w końcu dokonał wyboru i do tego znalazł po sąsiedzku, odpowiadający jego wymaganiom i potrzebom, egzemplarz podobno wiecznej i niezniszczalnej, bezawaryjnej do znudzenia, wygodnej Hondy SW-T 600... 

Emil, chyba należy Ci pogratulować ostatecznej, dojrzałej decyzji (w końcu dołączasz do grupy dużych skuterów ;-)) i szybkiego zakupu, no i Niech służy Ci jak najlepiej. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, czemil napisał:

To jak dokupie kufer to będzie znaczyć że mam trzy?

 

To będzie znaczyć, że masz większą pakowność:D  Będziesz taki bardziej przypakowany:lol:

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, czemil napisał:

Marek, czekałem na takie powitanie. Właśnie dzięki Tobie "narodziłem"  się na nowo. O prawku też  z Tobą gadałem jako pierwszym w kwietniu 2016 w Wolinie.......

 

Znasz mnie. Ze mną jak z dzieckiem za rękę i do knajpy:D

6 godzin temu, NooSzymoN napisał:

Ale te nasze wielbłądy są  jednogarbne, trochę brakuje tego drugiego;)    Błąd ewolucji, to chyba to brakujące ogniwo.

Błąd ewolucji to ty masz na imię :D. Masz jedyny i nie powtarzalny skuter na świecie i płaczesz:D:D:D. Gdzie ty znajdziesz takie drugie dziwadło ??? Duże, brzydkie jak psia kupa i w dodatku z jednym garnkiem:D marzenie każdego dewianta:lol:

Odnośnik do komentarza

Dzięki koledzy za miłe słowa. Skuter jeździ i nakręca kolejne kilometry. Na razie wymaga przyzwyczajenia, bo prowadzi się inaczej niż Forza. Mechanicznie sprawny w 110%, wizualnie wymaga umycia, czyszczenia i miłości.
Forza jest na sprzedaż i za chwilę zostanie wystawiona na forum. Może ktoś się trafi.
Udanych polatanek dla nas wszystkich.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...