Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2017 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra koledzy, koniec tych spekulacji. Wiem, że co niektórzy mają mi za złe, że się niby obraziłem, prawda jest taka, że wystarczyłyby jakiekolwoek wpisy typu "B Ę D Ę" i wszystko byłoby OK. Na prawdę, tak ciężko było wyklikać kilka literek? Dla mnie to bardzo dużo, wiedziałbym co robić. Rzelu, zorganizuj cokolwiek dla całej grupy to może zrozumiesz - nawet głupie wyniesienie stołu go ping-ponga, lotek, czy innych atrakcji (dla Was) wymaga czasu którego wcześniej dla mnie jak na lekarstwo. Oprócz tego zakup kilku rzeczy które będą tylko na ognisko, ale ja muszę mieć pewność, że w ogóle ktoś będzie........................................................................................

OK, temat zakończony, ostatecznie!

p.s.

Jedna sprawa, jedna rzecz - burgmania jest dla mnie na prawdę ważna i podchodzę ZAWSZE do tego poważnie. Jest to największa moja pasja. Chciałbym, żeby dalej tak zostało, ale oczywiście nie muszę...

Jeszcze dodam, że pierwszy raz ognisko się nie odbyło, ale możecie być pewni, że bardzo mi było przykro...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 276
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamil an400

    26

  • marekb9t

    21

  • bilety

    19

  • burgifan

    18

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Źle się dzieje w Państwie duńskim, aż odechciewa się jeździć, mam nadzieję że to tylko chwilowy kryzys. Sorry Maciek za mój wpis o przygotowaniach do Burgmanii, chciałem jakoś rozładować atmosferę a wyszło jak zwykle.

Ja zawsze przed kilkudniową absencją w domu nadrabiam robótki działkowe i rowerowe. Poza skuterem moją największą miłością jest rodzina i jeszcze trochę zostaje na rower :-) dlatego ostatnio się trochę wyalienowałem.

 

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Po co pisać laboraty daliśmy wszyscy dupy po całości. Każdy przyjął zaproszenie Maćka za pewnik. Przyznaję się bez bicia że nie doczytałem posta do końca. Nie potwierdziłem. Nie mam na to usprawiedliwienia. Przepraszam Maćku. Kurdę a tak się cieszyłem i udało mi się zgrać termin. Co nie zmienia faktu że zgadzam się z Rogerem . Źle się dzieje w państwie duńskim

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy Koledzy GZ, Przyjaciele !!! uspokójmy się i nie wprowadzajmy niepotrzebnej, nieprzyjemnej atmosfery.

Zaszło pewne nieporozumienie, być może trochę niewłaściwie i zbyt pochopnie odebrane przez Maćka... Maciuś, nie złość się i nie denerwuj, ale dla mnie Twoje zaproszenie było propozycją dla wszystkich uczestników wczorajszego, czwartkowego spotu, jako pomysł na drugą cześć spotkania. Zamiast jechać na lody do Steru czy Auchan, albo na zapiekanki do Polic, weźcie kiełbaski, pieczywo i napoje i przyjedźcie do mnie. Jestem w domu, oferuje miejsce na spotkanie... Tak to odebrałem i zrozumiałem. Wydawało się oczywistym, że wszyscy Ci, którzy przyjadą na spot pod Pleciugę, później udadzą się do Ciebie, na drugą cześć spotkania.

Ty, Maciuś, jednak jak się okazało, oczekiwałeś potwierdzenia obecności od poszczególnych osób, którego niestety nie było... sam miałem ochotę wpaść na to ognisko, do Ciebie, po 19-stej, z synem - samochodem, chociaż wiedziałem, że na sam spot pod Pleciugę nie wyrobię się, co więcej nawet żona rano w czwartek kupiła nam i zostawiła w domu kiełbaski. Ale nie pisałem - nie składałem swojej deklaracje na Forum w środę, bo nie byłem do końca pewien czy na pewno mi się uda dopiąć wszystkie sprawy zawodowe i rodzinne.

Maciek, przepraszamy że tak wyszło, ale nie mieliśmy złych intencji i na pewno nie chcieliśmy zrobić Ci przykrości.

 

Marku, Prezesie, właśnie a propos czytania i nie pisania... od jakiegoś czasu osobiście wole nie pisać, żeby nie narazić się na jakieś docinki czy kąśliwe uwagi np. o moim niezdecydowaniu, wycofywaniu się z przyczyn rodzinnych czy zawodowych, nie jeżdżeniu czy innych sprawach często nawet osobistych...

 

Jest taka jedna osoba, u nas w GZ, która od jakiegoś dłuższego czasu, tu na Forum, z odległości i wirtualnie (bo na żywo zachowuje się inaczej) mąci, podjudza, krytykuje, naśmiewa się, dogryza i kąsa, wprowadzając nieprzyjemną i nieprzychylną a nawet określił bym to rozłamową atmosferę w naszej grupie i prawdopodobnie dlatego cześć osób nie pisze na Forum tak jak kiedyś, żeby nie dawać pożywki i nie prowokować Elvisa... Mirek, proszę Cię, zaciśnij czasem palce zanim dotkniesz klawiatury czy ekranu i nie wp.......j się we wszystkie sprawy, które często nie dotyczą Ciebie i w których najczęściej nie bierzesz udziału. Zrób to dla dobra całej naszej Grupy Zachodniopomorskiej. Jesteś w rzeczywistości miłym i fajnym człowiekiem, ale tu na Forum wstępuje w Ciebie coś i zaskakujesz nas wszystkich swoją postawą.

 

Artur, nie denerwuj się. Szkoda zdrowia. Tworzymy już dużą grupę, stworzoną z kilkudziesięciu osób o różnych charakterach, usposobieniach, w różnym wieku, mających różne problemy osobiste i zawodowe, które wpływają na nastroje i relacje między nami. Pamietajmy, że znamy się już kilka lat, tworzymy zgraną paczkę, pozytywnie zakręconych ludzi wokół wspólnej pasji, co więcej pokazaliśmy niejednokrotnie, że możemy na siebie liczyć i zróbmy wszystko, żeby było nadal między nami jak najlepiej. Przy tak licznej grupie, nie da się wszystkim dogodzić i wszystkich zadowolić, to normalne. Będziemy spotykać się wszyscy razem czasem na czwartkowych spotach, na organizowanych okolicznościowych spotkaniach czy zlotach, ale będziemy również dzielić się na podgrupy przy spontanicznych wyjazdach czy spotkaniach albo innych akcjach. Tak było, jest i będzie.

Ale i tak wszyscy tworzymy jedną, wielką, niesamowitą, burgmanijną rodzine.

I tym optymistycznym akcentem, kończę swoją wypowiedź, życząc Wam wszystkim udanego i miłego weekendu.

Dobranoc

 

P.S. Jedźcie bezpiecznie na XIII Burgmanię, bawcie się wyśmienicie na kolejnym, wspaniałym zlocie maxi-skuterów, a jak wrócicie to musimy zorganizować spot czwartkowy w połowie drogi na żeberkach, a któreś kolejne u Burgifana na ognisku, i jeszcze jakieś nad morzem, w Międzywodziu, a potem będzie Rybka u rybaka, a później nasza Majówka wrześniowa...

Pozdrawiam Was wszystkich i do zobaczenia.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Brawo, brawo ten Pan ... i tamten Pan również brawo ...
Najlepiej jest zesrać się i zgonić na kota ...
Pani Dulska byłaby dumna z co niektórych ...
Pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rzelu napisał:

Dziś w Trzebieży gra zespół Kombii - Dni Chemika.

Ja jade.wyjaz planuje na 21.30.

Kombi startuje o 22.00

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za fajnie spędzony dzień na skuterze w waszym towarzystwie oby więcej takich wyjazdów dojechałem i "JAJA" całe ^_^

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
8 minut temu, Kamil an400 napisał:

Dziękuję za fajnie spędzony dzień na skuterze w waszym towarzystwie oby więcej takich wyjazdów dojechałem i "JAJA" całe ^_^

My też dziękujemy jak zwykle SUPER. Jaja również całe,^_^

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wspólnie spędzony dzień. Wielkie sorry za zamieszanie z wyjazdem. Nie fortunny zbieg okoliczności. Mi wypadło coś a Szymon miał awarię i dlatego takie zamieszanie5b6f56a6c1ef7b96b8be28fd178cefb7.jpg7410491e5171ca42dddd03766c1ad39c.jpg32d87fe12d0d5626080ff7d125747dea.jpgb85a382ed9d539504212573d1c5b8514.jpg8cb4288e2a34971520aa80cbaf46351b.jpgdf769c5718d7c615a8af589039045be3.jpgdbe5d0892820abab9a3273660f34dd31.jpgfb429884d56b89860455c9abc00a6eaa.jpg

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Też dziękujemy z Semi slicznie i oby więcej takich wyjazdów

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Wolin 7ad0424e1ffbb0c78ac708ed5ff468fa.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem podziękować Jolancie i Waldemarowi za gościnę. Joli makowiec palce lizać. Poezja. Bardzo się dziewczyna postarała

Odnośnik do komentarza
Zapomniałem podziękować Jolancie i Waldemarowi za gościnę. Joli makowiec palce lizać. Poezja. Bardzo się dziewczyna postarała

Wiedziałem że stracę to co najlepsze

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny i chłopaki, dziękuje za super spotkanie i polatanie. Daliśmy radę upałowi:D

Jola, herbatka była bardzo orzeźwiająca:D

Kamil, dzięki za łańcuch:D

 

 

Odnośnik do komentarza

Wiedziałem że stracę to co najlepsze

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


Życie Panie Kolego. Życie

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Wszystkim wyjeżdżającym na Burgmanię życzę udanego wyjazdu i niezapomnianych, miłych wrażeń:D

A pozostających na miejscu zapytuję czy będą jutro na spocie? Przecież wyjazd naczalstwa, nie zwalnia Nas z tego miłego obowiązku;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...