Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Propozycje wyjazdów niedzielnych i weekendowych na 2017


Ewa B-B

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Robert JAPAN
1 godzinę temu, BURISMAN napisał:

Coś mnie z informacji ominęło, bo nie wiem o czym piszesz ?. Jak w tą Niedzielę będzie ładnie to jadę do Zakopanego, obiecałem plecaczkowi Zakopane, bo mi już marudzi od dwóch miesięcy :mellow:., Jest tak zdesperowana, że w razie niepogody jak "komarek" odpadnie mam ją zawieść Gienką.

Wejdź na plany wyjazdów weekendowych Rej slakieśląskie. Na pierwszej stronie jest co i jak. A Zakopane jest niedaleko od tego jeziora

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • BURISMAN

    30

  • arturo-bb

    23

  • Valdek_Tychy

    23

  • Tomii

    21

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

24 minuty temu, Robert JAPAN napisał:

Wejdź na plany wyjazdów weekendowych Rej slakieśląskie. Na pierwszej stronie jest co i jak. A Zakopane jest niedaleko od tego jeziora

Robert ale Jezioro Rożnowskie organizowane przez Artura jest 9.07. (następna Niedziela) a ja do Zakopanego jadę teraz w tą Niedzielę ;). Nie pomerdało Ci się coś ?. :D

Odnośnik do komentarza

Robert zapraszam, ale wiesz, że ja jadę wolno :(, tym bardziej z plecaczkiem nie przekraczam 100-ki. Jak nie będziesz się męczył to damy radę, będzie miło znów się spotkać.

Ja planuje wyjazd do Zakopanego przez Korbielów, Słowację, Jabłonka, Czarny Dunajec, Chochołów, cały czas drogą 958 do Zakopanego. Po drodze jest tam jezioro na Słowacji można się zatrzymać na kawę z ciastkiem ;). W drodze powrotnej chciałbym wrócić górą, przez Nowy Targ, Rabka, Sucha Beskidzka, Wadowice, Zator, Oświęcim, Pszczyna. Gdzieś zjeść po drodze obiad ;). Oczywiście jak pogoda pozwoli. Ogólnie będzie tego z dwa razy po 170 km. = 340 razem trzeba kulnąć, to tak w sam raz na spokojną jazdę i przerwę na śniadanko, oraz obiad gdzieś po drodze. Na Zakopane też trzeba czas wygospodarować, i zakup oscypków :D.

Odnośnik do komentarza
Dnia ‎2017‎-‎03‎-‎26 o 20:04, Ewa B-B napisał:

9.  21.07. wyjazd na koncert zespołu Depeche Mode do Warszawy (oczywiście na motorach) - organizacja Darkhem

Jakieś szczegóły w temacie...kiedy i gdzie się meldujecie ? Mamy dekorować stolicę :D

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, DYSIA napisał:

Jakieś szczegóły w temacie...kiedy i gdzie się meldujecie ? Mamy dekorować stolicę

Cześć. Już wiem że nie dostanę w tym dniu urlopu, więc będę musiał zasuwać do Warszawy po pracy - będę musiał się spieszyć !scooter. Przypuszczam że koniec koncertu może być ok. godz. 0:00. Mam więc pytanie - masz może namiary na jakiś tani i w miarę przyzwoity nocleg??? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Gość Robert JAPAN

Sobota, wyjazd w góry Stołowe, tempo na lajcie

start z restauracji Szakala :), na miejscu można zjeść pyszne golonka

https://www.google.pl/maps/dir/''/sielanka+gliwice/@50.2247793,18.5456537,12z/data=!3m1!4b1!4m8!4m7!1m0!1m5!1m1!1s0x471137068a7d42fd:0xc5ead5ba6b53641f!2m2!1d18.6156933!2d50.2248003

Wyjazd - lub konsumpcja golonek bo podobno moją najlepsze na śląsku o godzinie 9.00

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, Robert JAPAN napisał:

konsumpcja golonek bo podobno moją najlepsze na śląsku o godzinie 9.00

Golonko na śniadanie ? :wacko:

Nie dla mnie . Rano to jajeczniczka , twarożek no paróweczki ewentualnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Robert JAPAN
3 minuty temu, arturo-bb napisał:

Golonko na śniadanie ? :wacko:

Nie dla mnie . Rano to jajeczniczka , twarożek no paróweczki ewentualnie.

Czemu nie, :) 

golonka chyba odpadną bo będziemy od razu ruszać, może dzisiaj pod wieczór sie przejadę sprawdzić czy faktycznie takie dobre są

Odnośnik do komentarza
Odnośnik do komentarza
Gość Robert JAPAN
46 minut temu, Tomii napisał:

no dupy nie urywa jesli chodzi o kilometry, ale może być. no i przynajmniej lajtowe tempo bedzie i nie będzie wiru w baku jak po smiganiu na autostradzie.

ale i tak JADE

Odnośnik do komentarza

To dla mnie argument whist , że za wcześnie - chociaż moja małżonka bardzo nalega :rolleyes:.

Pojadę Waszym śladem, jednak co najmniej 2 godz. później.

Powodzenia i szerokości.

Odnośnik do komentarza

Byłem, kolegów spotkałem, wróciłem cały, Bogu dzięki. Cztery maszyny zameldowały się na starcie, więc Start o 8:15, ja w domku zameldowałem się 16:30, a Tereski z basenu nadal niema :rolleyes:, coś musiała sobie babcia przygruchać, albo się na kocu zdrzemnęła ;). Jak zawsze było fajnie, poznałem nową koleżankę i kolegów, było wesoło i kolejne kilometry za nami, szczęśliwie i do celu, tego zaplanowanego, i tego przypadkiem. Tylko mało zdjęć :(.

20170730_140306.jpg

20170730_140337.jpg

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, benniamo napisał:

Wielkie dzięki za wspólną wycieczkę z super towarzystwem. Do następnego wypadu! 

Następnym razem zdecydowanie wolniej i ja chcę coś zwiedzić, a nie tylko przez cały czas patrzeć na białe linie drogi :D.

Odnośnik do komentarza
Gość Robert JAPAN
3 godziny temu, BURISMAN napisał:

Następnym razem zdecydowanie wolniej i ja chcę coś zwiedzić, a nie tylko przez cały czas patrzeć na białe linie drogi :D.

Oszalałeś wolniej? To przyjadę rowerem.

ps zapraszam na śmiganie nocne zory mikolow głowice. Teraz jestem na chudowie tylko rowerzyści. No i temperatura gites

Odnośnik do komentarza
Dnia 30.07.2017 o 17:07, BURISMAN napisał:

Byłem, kolegów spotkałem, wróciłem cały, Bogu dzięki. Cztery maszyny zameldowały się na starcie, więc Start o 8:15, ja w domku zameldowałem się 16:30, a Tereski z basenu nadal niema :rolleyes:, coś musiała sobie babcia przygruchać, albo się na kocu zdrzemnęła ;). Jak zawsze było fajnie, poznałem nową koleżankę i kolegów, było wesoło i kolejne kilometry za nami, szczęśliwie i do celu, tego zaplanowanego, i tego przypadkiem. Tylko mało zdjęć :(.

20170730_140306.jpg

20170730_140337.jpg

Pogoda dopisała to i wycieczka się udała. Rozumiem że sponsorem wycieczki była firma Legierski :D

Odnośnik do komentarza
Gość Robert JAPAN
Godzinę temu, Tomii napisał:

Robert, tyś we Wiśle przelatywał nad tymi autami czy ki pieron ;-)

No normalnie slalom gigant. Już chciałem Zawracać bo czekam i czekam. Czarne myśli miałem ze ktrory z was zawinął się o puszkę. 

Ps 100km nocnej jazdy pyklo. Brakuje tylko acrapa by siać piekło na mieście

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...