Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Propozycje wyjazdów niedzielnych i weekendowych na 2017


Ewa B-B

Rekomendowane odpowiedzi

W niedzielę 18 czerwca jeśli - podkreślam jeśli - nie będzie padało ok.godz.9.00 wyruszam z Tych do Ostravy,trasa Tutaj

Moim celem jest dzielnica Poruba i ulica Hlavni Trida z budynkami z epoki socreal.Zamierzam trochę poszwendać się po tej okolicy,zrobić trochę zdjęć,gdzieś wstąpić na kawę .

W drodze powrotnej,nie koniecznie tą sama trasą można zaliczyć czy to w Czechach czy ju w Polsce jakiś obiad.Myślę,że spowrotem będę ok. godz. 17-18

Jazda z szybkością "dla przyjemności" i zgodnie z przepisami :D

Jeśli ktoś ma ochotę zabrać się ze mną to zapraszam.Miejsce ewentualnego dołączenia gdzieś na trasie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • BURISMAN

    30

  • arturo-bb

    23

  • Valdek_Tychy

    23

  • Tomii

    21

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć Valdek. Ja byłem w Ostrawie dwa tygodnie temu. Ale od strony Zabrza jechałem przez Knurów, Rybnik, Wodzisław Śląski, Chałupki, Ostrawa. Ja tam byłem głownie dla zakupów w galerii Nova Karolinka ale mam w planie jeszcze się tam kiedyś wybrać w celach turystycznych. Niestety niedziela - jako dzień wyjazdowy mi nie pasuje - wolę soboty. Pozdrawiam i szerokiej drogi

Odnośnik do komentarza

Po cichu obserwowałem plan wyjazdu i przyznam się, że może bym spróbował ?. Tylko czy jutro będzie ładnie ?, czy wystarczy zwykły skuter, czy raczej wodny ;). Dajcie znać gdzie i o której planujecie jechać.

 

Odnośnik do komentarza

Było super. Dzięki Waldek i Robert za wspólnie spędzony czas. Grupa "WRW" (Waldek-Robert-Waldek) zakończyła wycieczkę do Ostravy. Zdjęcia robił Waldek_Tychy więc pewnie coś wklei. Szkoda tylko że nie pstryknęliśmy zdjęcia barmance, tej w przezroczystych czarnych rajtuzach bez majtek ;), a może i lepiej, bo jakby plecaczek to zobaczył to na przyszły raz pojechałbym tylko paluchem po mapie :rolleyes:. Pękło kolejne 200 km i super spędzony czas. I takie cudeńka też tam były :D.20170618_113702.thumb.jpg.25c88b59c91a30620872e97d8739715f.jpg

Odnośnik do komentarza

Nachodzi mnie chęć zamiany skutera na takie coś :D. Pali jak skuter, ale ma dach, a jak jest słonecznie to dach się cały otwiera, i można jeździć w kaskach :D.844270589_6_1080x720_turbo-brabus-serwis-aso-szwajcaria-_rev015.thumb.jpg.8c4051b65e14c21160d564bda6ac59ed.jpg

Odnośnik do komentarza

Wycieczka z mojego punktu widzenia udana.Cel osiągnięty czyli dzielnica Ostravy Poruba z wspaniale utrzymanym budownictwem z okresu "socrealu" trochę obfotografowałem:

001.thumb.jpg.cd248b8e33ad1391d6e0c8601141c001.jpg002.thumb.jpg.2a50c1216dfa93992bf5803824adfc96.jpg003.thumb.jpg.044bebac662a1ceb154add4777f3dbf5.jpg

Pozostali uczestnicy tej wycieczki mogli trochę się nudzić choć mówią że nie

004.thumb.jpg.67eb8fdde53134bfb9a20da3d2bf712e.jpg005.thumb.jpg.dea2357fcc536aab1f4ab85ba848f95b.jpg

a swoją drogą,jakżeś to wypatrzył,że barmanka była bez majtek ;)

Odnośnik do komentarza

Waldek Ty zamawiałeś kawę, a ja patrzyłem kto ją przyniósł :D. Nie nudziłem się bo widok kelnerki rekompensował moja nieznajomość architektury i też miałem swój punkt zainteresowań i mogłem podziwiać, a było co :D.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, BURISMAN napisał:

Nachodzi mnie chęć zamiany skutera na takie coś :D. Pali jak skuter, ale ma dach, a jak jest słonecznie to dach się cały otwiera, i można jeździć w kaskach :D.844270589_6_1080x720_turbo-brabus-serwis-aso-szwajcaria-_rev015.thumb.jpg.8c4051b65e14c21160d564bda6ac59ed.jpg

I stać w korkach też można... ;-) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wygodnie, elegancko i dodam SUPERANCKO - to tylko na Burgmanie! (lub innym maxi - żeby nikogo nie urazić).:msn-wink:

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, kenobi napisał:

Wygodnie, elegancko i dodam SUPERANCKO - to tylko na Burgmanie! (lub innym maxi - żeby nikogo nie urazić).:msn-wink:

Ale ja będę miał klimę, nie muszę się nogami podpierać, i jak będzie padało, to mogę w tym korku stać i do wieczora :D. Ale OK, spadam z tym tematem bo znów mi dadzą "ostrzeżenie" i będę załamany chodził cały tydzień, jak za pierwszym razem :unsure:.

Odnośnik do komentarza

W Niedzielę pękło kolejne 2 x 185 km. Droga na wieś do Ojca z życzeniami ;). Plecaczek zszedł z "komarka" zmęczony, i coś mi się wydaje że coraz jej dalej do jazdy "komarkiem" jak bliżej. No cóż, Baba z wozu, koniowi będzie lżej :D. Wracając w drodze powrotnej rządził wiatr na drodze i "komarkiem" rzucało jak robotnikiem po wypłacie, nie wspominając o frezach na jezdni, czy koleinach :(. Zdjęć nie ma bo czasu nie było, a w Złotym Potoku przez który przejeżdżam było by co fotografować ;).

Odnośnik do komentarza
Gość Robert JAPAN

Mi gdzieś około 400km. Droga Radkow Kudowa zdrój w stanie bdb wiec można było fajnie się bawić na tych 100zakretach. Pogoda dopisywała. 

W siodle od 7.30 do 15.00 w tym przerwa na tankowanie z kawa i obiadek w Darz bór przed Nysa

I wyjątkowo dużo psiarni wyszło z rana na drogi

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Robert JAPAN napisał:

I wyjątkowo dużo psiarni wyszło z rana na drogi

Jadąc w kierunku Radomska też to zauważyłem ;), mnie na szczęście żaden nie ugryzł :D, ale wiesz ja jadę wolno :D.

Pozdrawiam, miałeś wpaść na kawę.

Odnośnik do komentarza
Gość Robert JAPAN
53 minuty temu, BURISMAN napisał:

Jadąc w kierunku Radomska też to zauważyłem ;), mnie na szczęście żaden nie ugryzł :D, ale wiesz ja jadę wolno :D.

Pozdrawiam, miałeś wpaść na kawę.

Kawy to się napijemy nad jeziorkiem w niedziele. ;) 

Mam nadzieje ze pojedziesz.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Robert JAPAN napisał:

Kawy to się napijemy nad jeziorkiem w niedziele. ;) 

Mam nadzieje ze pojedziesz.

Coś mnie z informacji ominęło, bo nie wiem o czym piszesz ?. Jak w tą Niedzielę będzie ładnie to jadę do Zakopanego, obiecałem plecaczkowi Zakopane, bo mi już marudzi od dwóch miesięcy :mellow:., Jest tak zdesperowana, że w razie niepogody jak "komarek" odpadnie mam ją zawieść Gienką.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...