Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Propozycje wyjazdów niedzielnych i weekendowych na 2017


Ewa B-B

Rekomendowane odpowiedzi

Tomi będę ;)

o 9 widzimy się na stacji na której udziały od sprzedanego paliwa ma Arturo? ;)

Chop czym jedziesz? Wydaje mi sie ze jak wystartuje o 8 to nie zdążę na 9 :(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • BURISMAN

    30

  • arturo-bb

    23

  • Valdek_Tychy

    23

  • Tomii

    21

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Robert JAPAN

Dziękuję wszystkim za super wypad, jeden kolega na swingu zaginął po drodze(co sie stało?)

Tomii- za super trase

Arturowi BB - za udostępnienie swojej stacji jako punktu spotkania

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
33 minuty temu, Robert JAPAN napisał:

Arturowi BB - za udostępnienie swojej stacji jako punktu spotkania

Cała przyjemność po mojej stronie  ( a grosik do grosika uzbiera się na następny wyjazd ;) )

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Panowie rewelacyjne zdjęcia. Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-H818 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dzięki również za kapitalna wycieczkę!

Fakt... zgubiłem się
W którejś wiosce wyprzedziismy auto, ja akurat za nim utknąłem, a Wy pojechsliście, kiedy w końcu udało się auto wyprzedzić to już zniknęliście z pola widzenia... potem skreślenia pewnie w któryś niewłaściwy rozjazd na wiosce...i cóż, wylądowałem w okolicy Goleszowa...
Ale spokojnie dojechałem do domu... tak ze gitara gra.
Jeszcze raz dzięki.




Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

18 czerwca mam zamiar wybrać się do Ostrawy,jestem w trakcie ustalania szczegółów trasy ale sygnalizuję już teraz,jeśli ktoś jest chętny wybrać się ze mną - to zapraszam

Odnośnik do komentarza

1. 14.06 - 18.06 Piekielne Doły ( część z nas wyjeżdża )

2. 15.06 - czwartek - Czechy - elektrownia wodna Dlouhe Strane - wyjazd organizowany przez Darkhem

3. 09.07. niedziela - jezioro Rożnowskie - wyjazd organizowany przez Artura

4. 21.07. wyjazd na koncert zespołu Depeche Mode do Warszawy (oczywiście na motorach)

5. sierpień - urlop szefowej ;) i nie tylko

6. 22.09 - 24.09 Majówka wrześniowa

7. 15.10 - niedziela - OZS  no chyba, że pogoda wyznaczy inny termin

 

Witam. Mam propozycję wyjazdu do Czech do elektrowni wodnej Dlouhe Strane w dniu 15 czerwca. Wyjazd organizujemy wraz z Sebek Max z Opola. Kto chętny proszę pisać.

Trasa wyjazdu z Pruszkowa k/Opola:

https://www.google.pl/maps/dir/Prószków/Dlouhé+stráně,+Loučná+nad+Desnou,+Czechy/@50.1499759,17.176539,21469m/data=!3m1!1e3!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x4711ac3f2b1b9385:0xa8f1fb9754c137b2!2m2!1d17.8714049!2d50.5766701!1m5!1m1!1s0x4711f57894d9e371:0x4ccf5692da53cd32!2m2!1d17.159104!2d50.0746794

A to sama elektrownia:

http://www.czechtourism.com/pl/c/dlouhe-strane-powerplant/

Odnośnik do komentarza
Dnia 9.06.2017 o 19:05, Darkhem napisał:

 Witam. Mam propozycję wyjazdu do Czech do elektrowni wodnej Dlouhe Strane w dniu 15 czerwca. Wyjazd organizujemy wraz z Sebek Max z Opola. Kto chętny proszę pisać.

A orientujesz się czy trzeba dymać pieszo i jaki odcinek trasy? Czy trzeba zabierać cywilne ciuchy? Bo pod górę w kombi i butach motocyklowych nie jest wesoło. Parę metrów można przejść, ale parę godzin...?

Odnośnik do komentarza

Celowo zadałem to pytanie bo byłem w tamtym rejonie tydzień temu i jadąc od Sumperka nawet droga 44 przez przełęcz była w Kouty zamknięta ( nie wiem dlaczego) a parkingi do elektrowni były przy tej drodze.

Odnośnik do komentarza

Będę musiał sprawdzić czy jest możliwość dojechania tam. O ile pamiętam był tam Marek Leśniak - będę z nim gadał. Wiiz .....oczywiście że przygarniemy. Może szczegóły będziemy omawiać na Śląski spam...żeby nie zaśmiecać tutaj. !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Guzik prawda. Jedzie z nami 125cm a uzgodnienia są w wątku Wycieczka rowerowa. (Taki plan alternatywny dla tych co nie chcą pedałować  )

Odnośnik do komentarza
Dnia 5.06.2017 o 21:00, Valdek_Tychy napisał:

18 czerwca mam zamiar wybrać się do Ostrawy,jestem w trakcie ustalania szczegółów trasy ale sygnalizuję już teraz,jeśli ktoś jest chętny wybrać się ze mną - to zapraszam

17.06.2017r pewnie nie wchodzi w rachubę, ale zapytać warto :) (18 praca bez możliwości zamiany :()

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...