Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Propozycje wyjazdów niedzielnych i weekendowych na 2017


Ewa B-B

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • BURISMAN

    30

  • arturo-bb

    23

  • Valdek_Tychy

    23

  • Tomii

    21

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My również dziękujemy Ekipie szybkiego reagowania za wspólnie spędzony czas na zwiedzaniu beskidzkiego mega uroczego i krętego zadupia ;)

Ps. Już tak nie czepiajcie się tej czerwonej motorynki- bo kierowca zamknie się w sobie i przestanie z Nami jeździć ;):)

Odnośnik do komentarza

Ogolnie to tak dzieki za fajne spierdzielenie niedzieli.. ogolnie przejazd daremny , widoki na miejscu tragiczne ciastka nie dobre.. spalanie 11 :-) i ogólnie moj blad ze jechalem :-) grochuwa beznadziejna ogolnie prowadzacy do bani !!!!  

A tak serio to dzieki za fajna polatanke smaczne jedzonko i za atmosfere...  :-) :-) :-) :-) :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję wszystkim za niedzielny wypad a te czerwone coś. ..miało okropne światło tak jak by  w starym traktorze i tak dziwnie chodziło 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My na Naszej cudnej urody  Czerwonej Panci, też bardzo dziękujemy fajnie było.^_^;):)

A Mojemu  Krzysiowi  gratuluje bo jak na pierwszy wypad Pancią  w góry i wjazd jak na Kasprowy, to Mega dobrze, brawo :D

pozdrawiam :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Poczekej Artur jeszcze jo,bo dopiero internet mi załączyli :)

 Również dziękujemy za fajną wycieczkę i miło spedzoną razem niedzielę :)

Paweł widoki super i jedzonko pyszne :notworthy:

Tak się czepialiście kierownika na czerwonej motorynce że w drodze powrotnej tak się zmobilizował  że ciężko było go dogonić na prostej,  a i zakręty nawet mu nieźle wychodziły :msn-wink:

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marek myślę że jutro poda ( jak stwierdzi że się pogoda wyklarowała na 100% - chociaż jak dla mnie już jest pewne 12-14 C i prawie bezchmurne niebo )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeżeli pogoda dopisze to startujemy w niedzielę (30.04) o 10.00 ze stacji Shell w Jaworznie i udajemy się w kierunku Krzeszowic, a następnie przez ... do Smolenia i dalej ...

Z tym, że jeżeli przez całą sobotę będzie padał deszcz to w niedzielę może się niezbyt dobrze jeździć bo będzie kiepska droga ale to się zobaczy (jak na razie u nas jeszcze pada :( )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A skąd startujesz ?

Bo może jak się wyrobię to jechałbym z tobą.

A jak nie to dzida na Tychy

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, arturo-bb napisał:

To może na tym Shellu 

8,30-8,35

I jak bym do 8,35 nie dojechał to nie czekaj.

OK :)

7 godzin temu, Tomii napisał:

Jak coś to ja startuję z Bielska o 8:30 i jadę przez Wilamowice - Oświęcim - Chrzanów.

Żle napisałem, ma być Wilamowie - Oświęcim - Chełmek ;)

Chrzanów trochę nie po drodze.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
17 godzin temu, MarP napisał:

Jeżeli pogoda dopisze to startujemy w niedzielę (30.04) o 10.00 ze stacji Shell w Jaworznie i udajemy się w kierunku Krzeszowic, a następnie przez ... do Smolenia i dalej ...

Z tym, że jeżeli przez całą sobotę będzie padał deszcz to w niedzielę może się niezbyt dobrze jeździć bo będzie kiepska droga ale to się zobaczy (jak na razie u nas jeszcze pada :( )

w Rybniku od samego rana słonko świeci :) burgman wymyty po wczorajszej jeździe w deszczu 

przed 9.00 jutro ruszam do Jaworzna :) 

Odnośnik do komentarza

MarP  niestety 1zmiana, więc nie dam rady jechać...nie wiem jaką trasą dokładnie pojedziecie, bo piszesz " w kierunku Krzeszowic", polecam w Trzebini na światłach skręcić w lewo na Olkusz, za Myślachowicami fajna droga przez ładny las, trochę winkli też się znajdzie :) do samego Olkusza niezły asfalt, tylko przed samym miastem trochę dziur (ok 1 km)..... jak wyjedziecie z lasu przed Olkuszem to całkiem ładne widoczki są :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, robbyx72 napisał:

polecam w Trzebini na światłach skręcić w lewo na Olkusz

Tedy będziemy wracać :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My dotarliśmy do domu ok 18.00. Razem z Kasią dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony dzień, miło było pokulać się w Waszym towarzystwie.

Tą trasą dzisiaj wspólnie jechaliśmy (zaznaczona do punktu gdzie się rozstaliśmy).

PS

Wiem, wiem Asiu, że miał być niby zamek Smoleń, a był Pilcza w Smoleniu - ale ja nigdzie nie pisałem o zamku Smoleń tylko o wycieczce do Smolenia ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My również szczęśliwie dotarliśmy. Dziękuję wszystkim uczestnikom za super majóweczkęjak zwykle było zaje.....fajnie. Do zobaczenia

Wysłane z mojego LG-H818 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, MarP napisał:

PS

Wiem, wiem Asiu, że miał być niby zamek Smoleń, a był Pilcza w Smoleniu - ale ja nigdzie nie pisałem o zamku Smoleń tylko o wycieczce do Smolenia ;)

 

no nie wiem nie wiem ;) 25.04.17  koło 18.13 napisałeś:

Dnia 25.04.2017 o 18:13, MarP napisał:

Tak, to jest zamek Smoleń koło Pilicy :)

Wyjazd będzie jak pogoda dopisze. 

Myślę że ostateczna decyzja zapadnie w piątek. 

więc ..... ;) 

tu w tym miejscu, pozwolę sobie napisać, żeby wszyscy wiedzieli, że ...... 

 

dziękuję Ci bardzo, że zabrałeś mnie na wycieczkę mimo, że nie zobaczyłam zamku Smoleń tylko zamek Pilcza ;) 

trochę zmarzłam, troszkę zmokłam ale było warto :) 

 

ps, Wiiz jechać za Tobą było całkiem fajne, Forza pomykała dzielnie :)

 

Fotki Zamek Pilcza w Smoleniu

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...