Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Kolego SzCzApA masz kompleksy i je leczysz!

Wiemy już wszyscy, że nie używasz do leczenia konta w banku.

Zdrać zatem wszystkim tajemnicę czym leczysz swoje kompleksy.

Jeżeli natomiast potrzebujesz porady chętnie udzieli Ci j? znaczna czę?ć społeczeństwa tego forum.

Dodam równocze?nie, że ja osobi?cie słowa kompleksy, czy problemy nie używam w ogóle.

Dla mnie s? to jedynie zadania do wykonania i na każde z zadań znajduję odpowiednie rozwi?zania.

Jeżeli twój tok myslenia będzie biegł w tym kierunku, życie stanie się dla Ciebie prostsze i pozbędziesz się swoich obecnych i przyszłych kompleksów, czego Ci szczerze życzę.

P.S. Wiadomo?ć z ostatnie chwili - cena UH 125 została obniżona przez SMP na 17100PLN

P.S.II. Zołza - nikomu nigdy nie życzyłem przykrych zdażeń losowych i głęboko Ci współczuję.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • Qw@ki

    9

  • jagroski

    9

  • drogowiec

    4

  • Sympatycy

Tego typu rozmowy (jak w temacie black&withe) traktuję z przymrużeniem oka i takie przymrużone posty tu piszę. Niektórzy jednak odbieraj? je zbyt poważnie! Dlaczego? Znaj? pozostałych zbyt słabo w realu i nie wiedz? kto jest kabareciarzem, a kto kandydatem na ministra.

Ludkowie moi mili poznajmy się lepiej, a na pewno inaczej rozmawiać na forum będziecie. !bicz

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™
Kolego SzCzApA masz kompleksy i je leczysz!

Wiemy już wszyscy, że nie używasz do leczenia konta w banku.

Zdrać zatem wszystkim tajemnicę czym leczysz swoje kompleksy.

Jeżeli natomiast potrzebujesz porady chętnie udzieli Ci j? znaczna czę?ć społeczeństwa tego forum.

:lol: naszczescie nie!!!!!!posiadam kompleksow

wiec i nie zdradze jak je leczyc (pare metod pewnie znam ale tylko z teorii)

a jesli mam jakis problem to radze sobie z nim sam nie szukam porad u nikogo a wiec tym bardziej za posrednictwem netu (tak juz zostalem nauczony)

co do toku myslenia to wybacz ale niewypowiem sie na ten temat :wacko:

moglem zle ocenic odczytac i pojac to co ty miales na mysli ale to niezmienia faktu ze to moje przemyslenia i to wlasnie one sa i beda najprawdziwsze tylko i wylacznie dla mnie jako ich autora

niezawsze to co mowi wiekszosc jest prawdziwe miej to na uwadze

no i jeszcze odnosnie tego co napisales ze zaslabo znam tego czy tamtego w realu fakt ktos moze byc kabareciarzem odpowiem ci tak

ty tez slabo znasz odbiorce "kabaretow" czy jak tam to nazwales wiec miej na uwadze co i do kogo piszesz

PEACE !bicz

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
...nie lecze kompleksow iloscia kasy na koncie bo to taka dosc prostacka metoda :wacko:

Upss... ?le zrozumiałem??? Być może.... No cóż...

PEACE !bicz

Odnośnik do komentarza

I wła?nie taki jest tok my?lenia nad durnowat? klawiatur? durnowatego komputera, zamiast pojeĽdzić trochę i się wyluzować. :lol: !bicz :)

Qw@ki, co do kabaretu i ministra to ostatnio zaciera się między nimi róznica. Oczywi?cie dotyczy to czarnego, na niskim poziomie (łózka) humoru. :):wacko:

W ramach oziębienia proponuję dorzucić trochę do ognia, czy można powiedzieć trochę szczap drewna, co by nam się Kolega nie zbulwersował??? :lol:

OK, wł?czam piecyk elektryczny. :lol:

Odnośnik do komentarza

Witam!

Panowie, czy Wy przypadkiem nie wyszukujecie na siłę powodów do tego by jeden drugiemu mógł co? powiedzieć do słuchu, tak po prostu dla podtrzymania tematu??!! !bicz

Może by pomóc w przygotowaniach do ?wi?t w domach, a nie szukać tego typu rozrywek??

Id? ?więta i to wielkimi krokami, poczujmy t? atmosfere na całym forum nawet w tym temacie :wacko:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Szczapa do gabinetu figur woskowych marsz!!!!!!!! Strasznie smętno-nadęty jeste? :wacko: albo na męża stanu w przedszkolu się szykujesz. Wyluzuj chłopcze trochę, bo pękniesz z tego nadymania sie. !bicz

Odnośnik do komentarza

Heh testy na A i B zdałem bezbłędnie. Plac to samo. JeĽdziłem ponad 40 minut po mie?cie i jak wjechałem na o?rodek to byłem pewien że zdałem... a on mi wyjechał z tekstem że na jakims skrzyżowaniu gdzie był stop nie zatrzymałem pojazdu do końca... Najciekawsze że w takim przypadku powinien zatrzymać samochód i sie przesi??ć a ja jeszcze 20 minut po mie?cie jeĽdziłem (nie wiem po co bo wg przepisów nie miałem takiego prawa)... ale trudno. Już nie chodzi o moje ambicje czy nawet o te stracone 112 PLN tylko ja od stycznia miałem i?ć na C+E a następny termin na 20 styczeń więc nie wiem jak będzie. !OKK

Odnośnik do komentarza

Nie martw się, najwyraĽniej trafiłe? na swiniowatego m?dralę, co to dopiero na końcu raczył się doj....ać. Trudno się mówi i powodzenia za rok, ups w przyszłym roku. !OKK

Odnośnik do komentarza

A nagranie z kamery ?? istnieje chyba co? takiego ... czy może to kolejna LIPA ? A tak wogóle to tylko jeden bł?d na egzaminie ... Przepraszam ale kto jeżdż?cy codziennie na jedno?ladzie lub w samochodzie zatrzymuje się w takim wypadku do końca je?li nic nie jedzie ??

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To bylo naciagane. Nie zatrzymanie do konca przed znakiem stop to powazne wykroczenie i do dalszej jazdy nie mogles byc dopuszczony. Trzeba bylo pytac egzaminatora o mozliwosc obejrzenia filmu z przebiegu drogi egzaminacyjnej.

Powodzenia nastepnym razem !OKK

Odnośnik do komentarza
Przepraszam ale kto jeżdż?cy codziennie na jedno?ladzie lub w samochodzie zatrzymuje się w takim wypadku do końca je?li nic nie jedzie ??

Moze sie myle, ale z tego co wiem, to chocby nic nie jechalo to na STOPie trzeba zatrzymac sie tak, zeby kola sie nie obracaly whist

Byanjmniej tak mi tata tlumaczyl :D:D

Odnośnik do komentarza

Dobrze tłumaczył, bo tak mówia przepisy.

Na egzaminie to jeszcze dla pewno?ci należałoby zrobić pełne zatrzymanie z podparciem się nog?, żeby żaden egzaminator nic nie zarzucił.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
należałoby zrobić pełne zatrzymanie z podparciem się nog?

?miesznie Ci to wyszło :D

a co to jest, id?c tym torem - "niepełne zatrzymanie" ? akrobatyka? :D

Wystarczy tylko zrozumieć , że za zatrzymanie pojazdu jedno?ladowego uważamy podparcie się nog? i uwierzyć że Twoje niezrozumienie tego faktu , przepisu nie zmieni , nawet gdyby? miał wpisane w dowodzie --MISTRZ TRIALU -- uwierz i stosuj , a będziesz mistrz.

Pozdrawiam i życzę wielu wspaniale wykonanych stopów. whist

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™

whist straaaasznie dziwna sprawa

jak to od kiedy to sie staje na znaku stop :D

ja przedwczoraj spotkalem sie z takim co niewiedzial ze na czerwonym sie stoi no i sie trafilismy w polowie drogi tzn ja go trafilem w bok naszczescie skonczylo sie tylko na pogietej karoserii

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...