Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

A ja mam :D Zdawałem na A+B+C, a jestem z grudnia, więc jako 17 i 1/2 latek -obowi?zkowo w szkole samochodowej. Odebrałem dopiero po ponad półroku od egzaminu.

pj.jpg

PóĽniej zdawałem jeszcze na lawetę, a to z przyczyny krakowskich policjantów, którzy uparli się abym pozostawił lawetę na najbliższym parkingu i do Lublina pojechał bez. Pojechałem dalej z lawet?, ale kilka tygodni póĽniej miałem już legalizację i na tak? jazdę.

I dzieciaki swoje też zmuszam żeby mieli. Piotrek(18) już ma A+B, Olga(16) jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • Qw@ki

    9

  • jagroski

    9

  • Artix

    4

Gość SzCzApA™

QW@KI :D hmmm....... idea tej "kłutni" niepolega na posiadaniu pj takiej czy innej kat ale na tym jak sa traktowani młodzi (nowi) klubowicze

byla tam mowa o podziale 90-10% :)

problem w tym ze cokolwiek zostanie napisane przez "mlodzika" bez znaczenia czy ma racje czy nie zaraz znajdzie sie banda krytykantow miedzy innymi majon i wielu wielu innych (cos jak pan dobra rada wydaje mi sie ze to wlasnie te 90%)

jak zawsze medal ma dwie strony jesli nie krytyka to ignorancja ale zawsze ci madrusie wiedza najlepiej to czy ktos ma czy nie racje niema znaczenia byleby zmieszac z blotem nierozumiem to jakas metoda leczenia kompleksow

ciekawy jestem czy zostana wypowiedziane te same slowa w cztery oczy :)

(mysle ze tu skonczy sie tym panom odwaga)

chcesz dowodow poczekaj i poczytaj co zostanie napisane pod tym postem

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Jako ze zauwazylem ze czasem ktos ma cos do kogos, to moze w tym watku bez smiecenia w innych i robienia OT'a  wlasnie tu bedzie mozna powiedziec co tam na watrobie lezy. Prosze tylko pamietac o netykiecie i ogolnie przyjetych zasadach kultury osobistej.

I wracaj?c do tytułu i piewszego postu:

Chciałem się wyżalić i troche powk....ć na tych co pomimo mojego wielkiego zaangażowania w ruch maxiskuterowy wydaj? "bilety NBP" w innych saloonach i serviceach.

Po cholerę traktuję Maxiskuterzystów wyj?tkowo(czyt.dobrze) jak i tak kupuj? zamiast w Sokole to w (pip)(pip)...albo w (piup)(piup) albo jeszcze dalej....

Jeżeli ma tak dalej być i nie chcecie tych pięknych bezbiegowych nowiutkich Suzuk,Hond,April,Giler,Piaggiów,Vesp,Kymcusiów łykn?ć w promocyjnym kredyciku "0%" w Sokole to.... mnie też proszę skre?lić z listy klubowej :)

Dzięki Artix za możliwo?ć wyżalenia. Ot i się wyżaliłem, aż lżej na w?trobie się zrobiło, że hej!

Pozdro dla tych dobrych i tych złych

P.S. Apropos osób w wieku 1/2 mojego i poniżej: Was traktuję tak samo poważnie jak swoich rówie?ników. Respect for all.

Dopiero po wojnie zrobiłe?????  Nówka zupełna. 

Co sie emerycie dziecka czepiasz :D - zrobiłem kiedy mogłem i już (w czasie wojny robiłem to i cięzko było)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szczapa!!! Nie przejęzyczyłem się!!!

Kurdemolewdekielplacn?ć -mówisz i masz czyli miszmasz

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami, żyło plemie bardzo dzikie zwane słowianami,

a trochę póĽniej, za czasów Bieruta,Gomułki,Cyrankiewicza, Gierka, Jaruzelskiego i licho wie kogo jescze, kiedy kogut po podwórku ci?gn?ł kolegę Szczapę za "wyrostek" BYŁY bilety NBP,

f100zl_a.jpg

f100zl_b.jpg

100s.jpg

100sr.jpg

dzi? mamy banknotyNBP

100n.jpg

100nr.jpg

To ile tych biletów chcesz kupić?

Bo takich biletów trochę używałem i posiadam do dzisiaj.a 13.XII.1981 to było 7 dni do moich 18-tych urodzin....

Odnośnik do komentarza
Dopiero po wojnie zrobiłe?????  Nówka zupełna. 

Co sie emerycie dziecka czepiasz :) - zrobiłem kiedy mogłem i już

:):D:) Takim Cię lubię Qw@ki!!! :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Gość elwood_blues

Noooooo, ja w grudniu 81 roku miałem prawie 11 lat lat i przez tego go?cia w okularach do domu nie mogłem wrócić o czasie, bo cholera jechało ze 200-300 samochodów MO i LWP w konwoju z Gdyni w stronę Szczecina...

Aż się moja mamusia zdenerwowała...

P.S. Dzięki Qwaki za super link - toż to moje dzieciństwo, łza sie w oku kręci za Pankracym....

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A ja chciałem delikatnie zasygnalizować, że schodzimy z tematu :D

Siake? wspominki, serdeczno?ci... A my tutaj mieli?my sobie ubliżać :)

PS. Qwaki- link z pankracym rewela :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
A ja chciałem delikatnie zasygnalizować, że schodzimy z tematu  :D

Siake? wspominki, serdeczno?ci... A my tutaj mieli?my sobie ubliżać  :)

PS. Qwaki- link z pankracym rewela  :)

No to ubliżę:

Ty łysy, gruby paskudo. Ci?gle udajesz grzecznego, a jeste? w rzeczywisto?ci drańskim kolesiem. Chętnie wygarn?ł bym ci prosto w twarz co my?lę. :)

Dobre? Zgodne z tematem?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Qwaki, chcesz nam dać delikatnie do zrozumienia ze za 12 dni masz urodziny?? I moze jeszcze prezent chciałby? dostać?? :)  :D  :)

W tym w?tku sobie ubliżamy, a nie składamy życzenia:

Ty zołzowaty piracie drogowy, kto pozwolił Ci zniszczyć groszkowy, sportowy wózek?

Weż się za tramwaj to zawsze będziesz jechać po wyznaczonym torze.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ty zasuszony, kudłaty krwiopijco i wyzyskiwaczu biednych użytkowników jedno?ladów! :D

Biere pałe i jadę na Lublin :)

Tak, teraz trzymamy się tematu i nareszcie czuć t? wła?ciw? Klubow? atmosfere... tym bardziej, że ?więta tuż tuż... :)

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™

To ile tych biletów chcesz kupić?

Bo takich biletów trochę używałem i posiadam do dzisiaj

zalisz sie czy chwalisz???????

:) nie dzieki ja nie jestem kolekcjonerem jak to nazywasz biletow NBP tylko "konsumentem" :) nie lecze kompleksow iloscia kasy na koncie bo to taka dosc prostacka metoda :)

mialo byc zabawnie a jest smiesznie

:) zostawcie u mnie troszke kasy a bedziemy kolegami :)

Odnośnik do komentarza
Gość deleted1

Ty zołzowaty piracie drogowy, kto pozwolił Ci zniszczyć groszkowy, sportowy wózek?

Weż się za tramwaj to zawsze będziesz jechać po wyznaczonym torze.

Witam!

Wiesz nie będę tego komentować ale z łaski swojej nigdy nie używaj tego wypadku przeciwko mnie!! :) Żarty żartami ale s? tematy które dla jednej ze stron s? zbyt bolesne, nawet je?li Ciebie to bawi :)

A to ze Groszek był sportowym autem w przeciwieństwie do Twojego sportowego Smarta to akurat niepodwarzalny fakt :)

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™

PS. Je?li koleżankę Zołzę potrafię zrozumieć to post Szczapy mnie lekko rozbroił :)

no i super to wlasnie mial na celu :)

bez znaczenia co inni sobie moga pomyslec i tak zawsze napisze to co mysle czy to zle???

Odnośnik do komentarza

Pewnie że nie złe, ale je?li my?lisz o Qwakim tak jak to opisałe? w ostatnim zdaniu swego posta to chyba lekko sie mylisz, choć sam Qwakiego znam bardziej z widzenia i z forum niż z rozmów i spotkań live.

Chyba nie my?lisz, że Qwaki w swym po?cie o "biletach" i banknotach miał na celu chwalenie się ile to tych "biletów" ma jeszcze na koncie??

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™

Chyba nie my?lisz, że Qwaki w swym po?cie o "biletach" i banknotach miał na celu chwalenie się ile to tych "biletów" ma jeszcze na koncie??

:) zdecydowanie nie ale juz kilka razy byla mowa o wydawaniu biletow w tym czy innym salonie no i napisalem co mysle na ten temat nie mialem na mysli chwalenie sie posiadana ich iloscia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...