Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rekomendowane odpowiedzi

Mariusz

No i co przyjdzie chyba przeprosić... ale moment... Majon w jednym z postów napisał:

A ja prowo mam w d.... 

Ty napisałe?:

Je?li macie 18 lub więcej lat i jeĽdzicie bez PJ to faktycznie możecie napisać: "mam to w dupie"...

znaczy się, że Ľle to powi?załem???? - TYLKO Majon tak napisał...

Teraz następna sprawa- piszesz co?na pocz?tku swojego postu o podziale na W-we i "prowincje".

Kolejne mylne spojrzenie. Mówi?c o grupie znaj?cej się od lat miałem na my?li osoby z całej Polski. S? to ludzie, którzy mieszkaj? w różnych czę?ciach kraju.

Tu się mogłem pomylić...
...trochę za ostro "pojechałe?".

Nie bardzo rozumiem...

Może się mylę ale mam wrażenie kolego Dragon, że ty masz zawsze inne zdanie. Nie chodzi tu o mnie ale o 90% tego forum. Poza tym martwi mnie, że ja piszę co? co mam w głowie i wydaje mi się, że opisuje to jasno a ty rozumiesz to po swojemu... czyli inaczej niż ja.

Masz uprawnienia... zrób z tym porz?dek... może sonda... Czy Dragon musi odej?ć z Burgmanii?? W sumie nie musisz... 90 % powiadasz... dużo...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • Qw@ki

    9

  • jagroski

    9

  • drogowiec

    4

  • Administrator

Nie rozumiem dlaczego miałby? odchodzić? Ja napewno tego nie chcę.

Nie uważam też aby? musiał mnie za cokolwiek przepraszać natomiast ja proszę o co? Ciebie... NIE UOGÓLNIAJ.

Odnośnik do komentarza
Nie rozumiem dlaczego miałby? odchodzić? Ja napewno tego nie chcę.

Nie uważam też aby? mnie musiał za cokolwiek przepraszać natomiast ja proszę o co? Ciebie... NIE UOGÓLNIAJ.

Mariusz. Twoja pro?ba została spełniona.

Bardzo dziękuję 10 % użytkowników za możliwo?ć poznania Was.

Do zobaczenia w bardziej sprzyjaj?cych okoliczno?ciach.

Do admina: proszę usun?ć wszystko powi?zane z Dragonem.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dragon swoim postem troche mnie ubodles, mianowicie mowiac to:

podział na klubowiczów jest taki: Warszawka i "prowincja"....Więc co robić... nie poznamy się tak jak "Wy" to znaczy, że będę/będziemy odbierani jako ci którzy krzycz? a w zwi?zku z tym, że Wy macie "paczkę" więc czy "prowincja" ma rację czy jej nie ma i tak będzie kicha...????

ja nie widze takiego podzialu, a jestem w tym klubie od poczatku jego powstania, ba nawet duzo wczesniej kiedy ten klub nawet nie byl w planach. BTC - co ci to mowi, bo mi ze grupa przyjaciol: Lodz, Lublin, Warszawa (kolejnosc alfabetyczna) postanowila np. wyskoczyc sobie razem na wakacje i bylo super. A to skad ktos jest, wali mnie. Ja kogos lubie bo jest fajny, lub drazni mnie bo drazni mnie. A to skad jest nie ma zadnego znaczenia. Ja nie rozrozniam ludzi na to skad sa tylko jacy sa. Moze dlatego mam tylu przyjaciol w 3M, Lublinie, Lodzi, Krakowie, ba nawet w Poznaniu i wielu miastach w calej Polsce.

Przepraszam wszystkich którzy poczuli się urażeni "warszawk?" i "prowincj?".

dobrze ze to dopisales !piwko bo ja poczulem sie urazony.

A może wszyscy, którzy wiemy o tych co nie maj? PJ powinni?my ich zdopingować do tegożeby mieli... przecież to nasi/Wasi przyjaciele i koledzy... może warto tego posta potraktować jako "kampanię"????

masz moje pelne poparcie !holiday sam jestem ortodoksem w tej sprawie.

!OKK

Dragon, prosze cie nie dziel Polski na miasta, nawet na kluby. Bo w ramach Burgmanii jest jest ich wiele i sa autonomiczne. To jest jedyne forum Maxi Skuterowe a my jestesmy swiatkiem bardzo malym i nie potrzebne sa podzialy typu warszawa "nie warszafka - bo to okreslenie jest pogardliwe" a reszta Polski. To ze Mariusz akurat mieszka w tym miescie, to ze akurat on zbudowal ta strone, to nie ma zadnego znaczenia. Nie da sie ukryc ze w tym miescie jest najwiecej maxi z racji jego wielkosci, nie oznacza ze przyjaciol i klubowiczow nie mamy w calej Polsce. Latem i tak w weekendy mieszkam na skuterze !TAZ i to jest moj dom.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Nie rozumiem dlaczego miałby? odchodzić? Ja napewno tego nie chcę.

Nie uważam też aby? mnie musiał za cokolwiek przepraszać natomiast ja proszę o co? Ciebie... NIE UOGÓLNIAJ.

Mariusz. Twoja pro?ba została spełniona.

Bardzo dziękuję 10 % użytkowników za możliwo?ć poznania Was.

Do zobaczenia w bardziej sprzyjaj?cych okoliczno?ciach.

Do admina: proszę usun?ć wszystko powi?zane z Dragonem.

I to jest kolejny dowód na to co napisałem wcze?niej... Ja piszę białe a ty rozumiesz po swojemu... czyli czarne.

My?lałem, że można z Tob? prowadzić konstruktywn? dyskusje ale jak widać myliłem się.

Zrobisz jak będziesz uważał. Ja napewno nie będę niczego kasował bo nie taka jest idea forum dyskusyjnego.

Odnośnik do komentarza

Wreszcie ferment siada.... JAk łatwo podnie?ć zadymę w jakim? gor?cym temacie.... I najgorsze w tym jest to, że to niczyja wina.

Jest też sprawa jeszcze gorsza. Obaj adwersaże maj? podobne zdanie na temat, a nast?piła do?ć ostra konfrontacja. Szkoda.

Mam nadzieję, że Wami wszystkimi jeszcze się nałykam na jakim? zlocie.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Witam

Z jednej strony to dobrze ze wynikla taka goraca polemika ktorej tez jestem prowodyrem i ta czarna owca.No coz niczego nie zaluje moze jedynie zbyt ostrych zwrotow (ale mam powody by tak sie zachowac)jedyny blad jaki popelnilem to ze zrobilem to publicznie !holiday moze faktycznie jak napisla kolega Dragon poniosla mnie ulanska fantazja ale nie bede sie tlumaczyl moja wina. Kubo Drogowcu nie musiales wyposrodkowywac swojej wypowiedzi.Uwazam ze zawsze trzeba mowic o tym co lezy na sercu i watrobie.

Mariusz poznalem dzieki Twojej stronie gromade fantastycznych ludzi do ktorych tez zaliczam: Biga, Ciebie, Dragona i wielu wielu innych ktorych nie bede wymienial.Bylem gosciem u wielu z Was w domach i wielu z Was goscilemw moich skromnych progach i bardzo milo wspominam te chwile.Nigdy po za jednym spotkaniem nie odczulem pogardy ze strony burgmaniakow.Dzieki Wam szanowne gremium przezylem piekne chwile i nakrecilem wiele km delektujac sie jazda.

Co do podzialu na 90%kontra 10% to uwazam ze jest mocno naciagniety i szkoda tylko ze taki podzial jest...nie bede tego komentowal.Jak w kazdej grupie ludzi byly sa i beda podzialy czy to sie nam podoba czy nie.Ale do cholery uszanujmy zdanie innych tych mlodych wiekowo,nowych ktorych nie widzielismy jeszcze na zywo itd...Mariusz podpowiem Ci ze jest gro ludzi ktorzy nie maja ochoty wypowiadac sie na forum choc pojawiaja sie na roznych imprezach lub nawet je organizuja.A szkoda bo uwierz mi ze sa ta wartosciowi czlonkowie Twojego klubu. Czar prysl i ogolne krytkanctwo wielu ludzi zmusilo do zamkniecia ust, smutne to lecz prawdziwe.Choc nie raz przyznaje bralem udzial w takich pyskowkach.

Kolejna rzecza ktora chce napisac jest to ze wcale nie szczyce sie tym ze jezdze bez PJ kat A i uwierzcie ze tez mi to bardzo w zyciu przeszkadza.Przysiade teraz faldow i przez zime powtorze wszystkie testy i na wiosne Dragonie swisne Ci tym kawalkiem plastiku z wytluszcoznym A.Mam nadzieje ze to chciales Dragonie osiagnac i mysle ze bedzieszsie czul sie usatysfakcjonowany.

Co do autoreklamy mojej osoby po przez liczbe przejechanych hmm nie to mialem na celu skoro tak zostalo to odebrane nie bede tego komentowal.LUbie jezdzic i jezdzic bede dalej moze juz nie z Wami ale zawsze na trasie jak sie bedziemy mijac pozdrowie Was...

Na koniec chcialem Mariusz prosic o wykasowanie mnie z galeri klubowej i usuniecie mnie z klubu.Flage ktora dostalem od Cibie ktora z duma wozilem ze soba przy najblizszej okazji Ci zwroce abys mogl przekazac ja komus bardziej godnemu.

Jezeli kogos kiedykolwiek urazilem bardzo przepraszam.

Szerokosci

majon

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Witam

    Z jednej strony to dobrze ze wynikla taka goraca polemika ktorej tez jestem prowodyrem i ta czarna owca.No coz niczego nie zaluje moze jedynie zbyt ostrych zwrotow (ale mam powody by tak sie zachowac)jedyny blad jaki popelnilem to ze zrobilem to publicznie <_< moze faktycznie jak napisla kolega Dragon poniosla mnie ulanska fantazja ale nie bede sie tlumaczyl moja wina.

Majon... Ja napewno nie byłem prowodyrem dyskusji o braku czy posiadaniu kat. A. Kto nim był wiemy obaj.

Wspominasz co? o zbyt mocnych słowach w kierunku Dr.Biga... Niestety on w tej chwili nie ustosunkuje się do Twojej wypowiedzi ponieważ nie ma go w Europie i nie ma kontaktu z netem. Pewnie wypowie się (je?li będzie uważał za stosowne) za kilkana?cie dni.

Ja ze swojej strony nie będę się zbyt wylewnie wypowiadał na ten temat bo to nie rozmowa na forum. Napiszę tylko to co już napisałem. Strasznie mnie zaskoczyłe? ponieważ zawsze z Twoich relacji wnioskowałem, że bardzo sympatyzujesz z Bigiem i szanujesz jego osobę. Twoja nagła wypowiedĽ była tak dziwna i zaskakuj?ca, że mi ręce opadły. Napisałe? co? o tym, że masz do niego jakie? żale. Albo trzeba było napisać do końca na forum o co Ci chodzi albo najlepiej załatwić to z nim na PM. Takie jest moje zdanie. Tak pozostał tylko niefajny fetor ale no cóż...

Mariusz poznalem dzieki Twojej stronie gromade fantastycznych ludzi do ktorych tez zaliczam: Biga, Ciebie, Dragona i wielu wielu innych ktorych nie bede wymienial.Bylem gosciem u wielu z Was w domach i wielu z Was goscilemw moich skromnych progach i bardzo milo wspominam te chwile.Nigdy po za jednym spotkaniem nie odczulem pogardy ze strony burgmaniakow.Dzieki Wam szanowne gremium przezylem piekne chwile i nakrecilem wiele km delektujac sie jazda.

Ciesze się, że tak uważasz. Byłe? też u mnie w domu i bardzo ciesze się z tego powodu. Osobiscie miło wspominam te chwile. Znowu piszesz co? o jakim? niemiłym spotkaniu. Nadal niew wiem o co Ci chodzi i kogo masz na my?li.

Co do podzialu na 90%kontra 10% to uwazam ze jest mocno naciagniety i szkoda tylko ze taki podzial jest...nie bede tego komentowal.Jak w kazdej grupie ludzi byly sa i beda podzialy czy to sie nam podoba czy nie.Ale do cholery uszanujmy zdanie innych tych mlodych wiekowo,nowych ktorych nie widzielismy jeszcze na zywo itd...Mariusz podpowiem Ci ze jest gro ludzi ktorzy nie maja ochoty wypowiadac sie na forum choc pojawiaja sie na roznych imprezach lub nawet je organizuja.

Ja nie pisałem o podziale w Klubie bo nigdy czego? takiego nie widziałem... No może poza tym, że s? oddziały w 3M, Wrocławiu, Poznaniu itp.

Chodziło mi o to, że po obserwacjach na forum wypowiedzi Dragona i osób które wpadały z nim w polemikę jakie? 90% było innego zdania niż on ale taka już jest zależno?ć. Każdy ma swoje zdanie i OK. Ja nie widzę w tym żadnego problemu. Ważne aby każdy swoje zdanie w odpowiedni sposób potrafił umotywować a nie obrażał się jak 5- letnie dziecko, kiedy brak mu argumentów.

Kolejna rzecza ktora chce napisac jest to ze wcale nie szczyce sie tym ze jezdze bez PJ kat A i uwieszcie ze tez mi to bardzo w zyciu przeszkadza.Przysiade teraz faldow i przez zime powtorze wszystkie testy i na wiosne Dragonie swisne Ci tym kawalkiem plastiku z wytluszcoznym A.Mam nadzieje ze to chciales Dragonie osiagnac i mysle ze bedzieszsie czul sie usatysfakcjonowany.

Bardzo się z tego cieszę ale uwierz mi... dla mnie ważny jest człowiek a nie to jakie ma kategorie w PJ. Napewno Twoja decyzja jest wła?ciwa i życzę powodzenia w czasie egzaminu.

Na koniec chcialem Mariusz prosic o wykasowanie mnie z galeri klubowej i usuniecie mnie z klubu.Flage ktora dostalem od Cibie ktora z duma wozilem ze soba przy najblizszej okazji Ci zwroce abys mogl przekazac ja komus bardziej godnemu.

Jezeli kogos kiedykolwiek urazilem bardzo przepraszam.

Majon... jaki? czas temu prosiłe? mnie o to samo a po jakim? czasie o ponown? rejestracje w Klubie <_< . Nigdy do końca nie wiedziałem czym to było spowodowane tak jak i teraz nie wiem. Najlepszym okre?leniem jakie przychodzi mi do głowy jest tzw: zmienno?ć nastrojów.

Ja niestety psychologiem jestem kiepskim więc pozostawiam to bez komentarza.

Acha... mnie przepraszać nie masz za co.

Również życzę przyczepno?ci i do zobaczenia na drodze.

PS. Nie wiem czy tylko ja odnoszę takie wrażenie ale uważam, że wielu z nas udziela się jesienno- zimowa deprecha. Zawsze takie tematy pojawiaj? się pod koniec roku. Oby do 2oo wiosny :) .

Odnośnik do komentarza
Kto? tu najwyraĽniej strzelił focha, zwin?ł zabawki i poszedł do domu.. !vampire

NajwyraĽniej Pawko cierpisz na syndrom "braku ostatniego słowa" !!!

Nieco wyżej Drogowiec pisze że cieszy się że "ferment wygasa"

Co prawda to wygasanie to przypomina pal?c? się w wiadrze benzynę, najpierw wybuch, rozpirzenie wszystkiego w koło, a na koniec jaki? tam płomień do, którego Pan Pawko chlust kolejna porcję, a fe Kolego <_< .

Po co to ???????????????

W całej dyskusji i tak było za dużo emocji, braku wyrozumiało?ci dla zdania innych.

Obojętnie czy ze strony tych 10 czy 90%.

Marcin, zupełnie niepotrzebnie zarzucił Robertowi, że chce pełnić rolę autorytetu na forum.

To nie jest chyba prawd?, to że Bigu czy Mariusz pełni? na forum okre?lone funkcje, to jedno, to że mog? mieć w wielu sprawach konkretne, indywidualne zdanie to drugie, a to że parę osób podchwytuje to zdanie i czasem zachowuje się jak klaka to trzecie i szkoda pióra i języka, żeby ich od tego odwodzić. W końcu mamy demokrację i wolno im, tylko po co jak sami wywołaj? zawieruchę odwołuj? się do w Ich mniemaniu Ww. audytorów, tak jakby Ich (w końcu prywatne) zdanie miało przes?dzać szalę dyskusji ?!

Jest to chyba bł?d logiczny.

Staram się nie brać udziału w takich pyskówkach bo dyskusj? czy sporem intelektualnym to to do?ć szybko przestało być, ale je?li już biorę to choćbym należał do tych niepokornych 10% czy nawet 0.5% to i tak pozostanę przy swoim zdaniu i będę go bronił - chyba że konstruktywne argumenty 2 strony mnie przekonaj?.

A z faktu że należę do mniejszo?ci wcale nie wyniknie, że wypiszę się z forum i opuszczę flagę.

Ponieważ szanuję Was Chłopaki i my?lę tu o obu pozostaj?cych w sporze stronach, mam nadzieję, że wraz z opadami ?niegu kiedy zrobi się ciszej, nastrojowo i rodzinnie, emocje w Was wygasn? i chwila refleksji wywoła chęć odwołania wypowiedzianych w emocji słów.

A po słowie przepraszam resztę osadów można zmyć alkoholem, choćby ze zlotowej okazji.

Pozostaję w wierze, że tak się stanie i Dragonie ,Majonie będziemy mięli okazje do kolejnych spotkań.

Co do Warszawki to trudno chyba mieć pretensje do Nich, że maj? się gdzie spotykać co tydzień, a z racji życia w tak zaganianym mie?cie na nic nie maj? czasu.

Jednego Im zazdro?cić, a z drugiego to współczuć i cieszyć się, że w Konstantynowie czas płynie nieco wolniej <_<

Podobnie odmienne s? Poznawki, Wrocki, 3 Miestawki o Lubliniawkach nie wspomnę, a jako? w każdym z tych awków mam kolegów (może i przyjaciół !winkiss )

Ponieważ należę do tych % , które twierdz?, że posiadanie prawa jazdy jest konieczne do prowadzenia okre?lonego pojazdu, pragnę zwrócić uwagę na statystykę wypadków i wykres poziomu hormonów w zależno?ci od wieku.

Jako? tak jedno i drugie ma maksimum w przedziale 18_24 lat ?!

I może dla tego nie daje się 16 latkom A tylko A1, coby sobie i innym krzywdy nie zrobili !!!

Alem się rozpisał, a chciałem tylko polać pian? ten ogień !wchair

Pozdrawiam Was serdecznie, zasmucony ale pozostaj?cy z nadziej? na pokój

RobB. :) -PACYFISTA

Odnośnik do komentarza

Nie jestem na forum dlugo... malo kto mnie tu zna... i na pewno nie jestem nikim waznym, ale sam fakt, ze na forum liczy sie kazdy uzytkownik i kazdy glos, to napisze.

Ludzie! Co sie z Wami dzieje?! <_<

Jak tak dalej pojdzie i co dzien z klubu bedzie odchodzic jakas osba, to Burgmania zniknie !yeah :) (moze nie doslownie, ale)

Kazdy sie teraz o cos kluci, dyskutuje, wypomina... tak nie mozna! jestesmy bracia skuterowa, powinnismy sie wspierac, a nie klucic i obrazac na siebie !walkm

I tak pewnie to co napisalem zostanie zignorowane przez wiekszosc, ale trudno napisalem co myslalem i tyle !piwko

Pozdrawiam!

I jeszcze raz!

POSLADKI LUZNO BURGMANIAKI!!! !wchair !winkiss

<_< PEACE !vampire

Odnośnik do komentarza

Widać, że co poniektórzy zakończyli przedwcze?nie sezon, bo się nudz? i dziel? włos na czworo. A won mi od klawiatury i jeĽdzić GAMONIE <_< na swoich jeĽdzidłach!!!! Stetryczeli?cie, czy co???? Większo?ć z Was jest dużo młodsza odemnie, a zaczynacie marudzić jak na spotkaniu emerytów. Sprawa dotyczyła niepoważnego podej?cia do Prawa o Rucho Drogowym przez małolatów (chodzi o rozwój umysłowy i olewaj?cy stosunek do prawa), a Wy jak te emerytki ze ZBOWiD-u <_< spieracie się nie pamiętaj?c o co poszło. Na motóry Panowie!!! !walkm !piwko !yeah i na !vampire !winkiss :)

A młodzież do nauki tzw kodeksu drogowego i kodeksu karnego, to może wówczas bzdur nie będ? pisali. !wchair

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™

I tak pewnie to co napisalem zostanie zignorowane przez wiekszosc, ale trudno napisalem co myslalem i tyle <_<

Pozdrawiam!

:) brawo kolego postawa godna pochwaly nie ty jeden masz takie odczucia !vampire

ale co my młodziki mozemy wiedziec <_<

Odnośnik do komentarza
Gość deleted1

Witam!

Moze nie powinnam się wtr?cać bo to nie moja sprawa, poza tym moze jestem za głupia i za młoda, ale czy wy?cie wszyscy powariowali??!!

Na mózgi wam pada, a moze za dużo testosteronu??Jak maszyny stoj? w garażach i nie macie gdzie wyładować napięcia to proponuje siłownie, przynajmniej wam na zdrowie wyjdzie <_< !!

Niedługo dojdzie do tego, że każdy poniżej 25 roku życia, jak będe miał jaki? problem będzie sie bał poprosić o rade bo wywoła kolejn? burze!! Czy ktokolwiek z Was szanowni, dojżali klubowicze zauważył ze pierwszy post jeszcze w ogólnych był tylko punkcikiem zapalnym do wyładowania sie i wylania wszystkich żali na pochodne tematy?? To jest żenuj?ce, a przy tym wszystkim piszecie o dojżało?ci, kulturze i do?wiadczeniu. To naprawde przypomina bitwe na "p?czki" w piaskownicy. Dwóch zaczęło i oberwało kilku przechodniów i kilku dlatego ze najbardziej znani- ZENADA!! <_<

Inna sprawa że nie uznaje publicznego prania brudów, je?li kto? co? do kogo? ma to niech mu o tym powie osobi?cie! Na miło?ć bosk?, żyjemy w XXI wieku s? telefony, komówki, e-maile czy nawet gg je?li nie można tego załatwić osobi?cie... Nie jest wam wstyd ze cała Polska obserwuje t? awanture i was jako graj?ce w niej marionetki?? To nie jest Big Brother!!

Może najwyższy czas by zastanowić sie kto to zacz?ł i kto przesadził...przeprosić sie i naprawić atmosfere na forum?? Za chwile każdy strzeli focha, odwróci się w swoj? strone i tyle bedzie z klubowej atmosfery!! Jeste?my wszyscy jedn? rodzin? skuterow?, ł?czy nas miło?ć do 2oo, nie psujmy tego jakimi? niesnaskami.

Ale oczywi?cie co ja tam moge wiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™

Moze nie powinnam się wtr?cać bo to nie moja sprawa, poza tym moze jestem za głupia i za młoda, ale czy wy?cie wszyscy powariowali??!!

jasne ze powinnas jesli wywolalo to wszystko w tobie jakies emocje bo obojetnosc jest najgorsza

glupia?? :) skad takie pomysly

wyglada na to ze ci mlodzi niedoswiadczeni i malo wiedzacy zareagowali prawidlowo na cala sytuacje tak trzymac szczeniaki !vampire !winkiss <_<<_<

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Ja już sobie dałem spokój ...

Nie mam zamiaru odpowiadać, a zakończyć ten cholerny spór, ponieważ do niczego nie prowadzi !

Wolę poczytać co maj? inni do powiedzenia i muszę przyznać że jak czytam te posty to albo się ?mieje albo się niemiłosiernie wkurzam, ewentualnie kręcę głow? z głupoty <_<

Odnośnik do komentarza

A ja nie lubie takich wypracowań dlatego ani jednego posta w tym temacie nie przeczytałem... :)<_<

Dzisiaj oddałem moje wozidełko do servisu na wymiane łańcuszka rozrz?du i uszczelniaczy zaworowych i jak na zło?ć zadzwoniło dwóch potencjalnych klientów na majesty... <_< ... I co ja im mam teraz powiedzieć??? Chyba że sobie mog? ogl?dać moj? majesty od kuchni w warsztacie... i jeszcze koszt całej tej zabawy !vampire ... ręce opadaj? !wchair

KICHA !winkiss

Odnośnik do komentarza

...to zaczyna być niebezpieczne <_<

jak ten Go?ć co napisał, że ma PJ w dupie <_< odejdzie st?d

i NIE ZROBI RAJDU |WIĘTOKRZYSKIEGO /wg mnie najlepszej imprezy w tym sezonie !vampire /

to chyba sprzedam wszystkie skutery, nawet te ukochane staruszki :)

pozdr...

Ortos

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
To nie jest Big Brother!!

Nie jest, a tak wyglada <_< jak by byl. Widac pranie brudow publicznie jest modne. Chyba wiem dlaczego nie ulegam emocja, ja poprostu dalej ganiam na 2 kolach a swoja zlosc wyladowuje na debilnych kierowcach katamaranow ktorzy jak mnie widza to traktuja jak ufo <_<

Ocieplenie idzie i to jest najlepsza rzecz jaka obecnie moze sie zdarzyc :)

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™
...to zaczyna być niebezpieczne !wchair

jak ten Go?ć co napisał, że ma PJ w dupie <_< odejdzie st?d

i NIE ZROBI RAJDU |WIĘTOKRZYSKIEGO /wg mnie najlepszej imprezy w tym sezonie <_< /

!vampire niemam porownania bo niebylo mnie na innych ale ta byla zaj....sta :)

!winkiss

Odnośnik do komentarza
Gość marcelo8

Witam Wszystkich klubowiczów których poznałem i jeszcze nie miałem okazji poznać. Jak widzicie jestem nowy na forum ale nie zamierzam siedzieć cicho.

Temat posiadania b?dĽ nie, prawka jest tak naprawdę osobist? spraw? każdego z nas. Ponieważ sprawa po czę?ci dotyczy mojego przyjaciela Majona zdecydowałem się nie siedziec cicho. Wielu z Was poznałem na rajdzie ?więtokrzyskim, a jeszcze więcej z opowiadań majona.

Nie zamierzam się rozpisywać. Przeczytałem całe forum na temat gleby i sparingu. Patrz?c na to (z całym szacunkiem i wolno?ci? słowa) co wypisujecie, wydaje mi się że jast to niepotrzebne bicie piany. Widocznie ochłodzenie klimatu w naszym kraju Ľle wpływa na Wasze samopoczucia. PYTANIE: jakie ma znaczenie kto na czym jeĽdzi?, ile kilometrów robi?, czy ma uprawnienia b?dĽ nie?, ile ma lat?, czy jeĽdzi bezpiecznie czy nie?, czy powyższe ma naprawdę takie znaczenie?????. Wydaje mi się (lub wydawało) że poznałem was jako duż? rodzinę klubowiczów, bandę pozytywnie nakręconych dwoma kółkami ludĽmi. Każdy z nas ma różny charakter, bez tego byłoby nudnie. Każdy z Was ma prawo wypowiadac się lub nie, ale czy czasem nie lepiej byłoby sie ugry?ć w język, może zostało powiedziane (napisane) za dużo słów?

A tak serio widzę to tak: korzystajcie z pogody i zainteresowani powinni?cie się spotkać, dać sobie po razie, napić się, a co dalej to Wy już sami wiecie.

Z tymi słowami kończę i mam nadzieję dalej sposrzegać was jako ciepłych miłych serdecznych ludzi tworz?cych jedn? wielk? rodzinę skuterzystów.

Pozdrowienia dla Wszystkich. BAJO!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
PYTANIE: jakie ma znaczenie kto na czym jeĽdzi?, ile kilometrów robi?, czy ma uprawnienia b?dĽ nie?, ile ma lat?, czy jeĽdzi bezpiecznie czy nie?,  czy powyższe ma naprawdę takie znaczenie?????. Wydaje mi się (lub wydawało) że poznałem was jako duż? rodzinę klubowiczów, bandę pozytywnie nakręconych dwoma kółkami ludĽmi. Każdy z nas ma różny charakter, bez tego byłoby nudnie. Każdy z Was ma prawo wypowiadac się lub nie, ale czy czasem nie lepiej byłoby sie ugry?ć w język, może zostało powiedziane (napisane) za dużo słów?

W większo?ć w pełni się z Tob? zgadzam (przypomnę, że to nie ja zacz?łem awanturę o brak kat. "A") ale z tym czy kto? jeĽdzi bezpiecznie czy nie... hmm... Wła?nie tutaj się ugryzę w język i ogólnie przestaje się wypowiadać na takie tematy.

Tak jak napisałe?... każdy ma prawo się wypowiadać i każdy z nas ma swój charakter. Wła?nie dlatego wypowiadamy się tutaj i czasem zgadzamy lub nie. W końcu nie ma możliwo?ci aby każdy my?lał i robił tak samo. Poza tym pamiętajmy, że w roku 2006 ilo?ć ludzi w Klubie i na forum lawinowo wzrosła a im więcej osób tym więcej "własnych" zdań. Im więcej "własnych" zdań tym więcej sporów. Jak do tego dodamy jak? mamy porę roku to ...

Zauważyłem jeszcze jedn? ciekaw? dla mnie rzecz. Bardzo rzadko jakikolwiek w?tek na forum ma ogl?dalno?ć tak? jak ten. W ci?gu 4 dni czytało go 1500 osób!

Może my poprostu nie lubimy harmonii i spokoju tylko uwielbiamy niesnaski i awantury... Ot, taka już nasza cecha narodowa !V

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™

Tak jak napisałe?... każdy ma prawo się wypowiadać i każdy z nas ma swój charakter. Wła?nie dlatego wypowiadamy się tutaj i czasem zgadzamy lub nie. W końcu nie ma możliwo?ci aby każdy my?lał i robił tak samo.

mysle ze wlasnie na tym polega piekno tego swiata

przyznasz sam ze nudno by bylo gdybysmy wszyscy wszystkim na wszystkie tematy przytakiwali

granice miedzy dyskusja a awanturka sa bardzo cienkie i latwo je przekroczyc generalnie calyczas sie ta granice przekracza sztuka jest znalesc sie po tej wlasciwej stronie tylko kto co rozumie przez wlasciwa !V

Pozdro all.....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...