Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień 2016 w Zachodniopomorskiem


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
2 godziny temu, Gregor998 napisał:

Ostatnie kulanko wscieklych 125 i wscieklego pająka tym roku zaliczone emoji12.png20161230_143105.jpg20161230_134349.jpg20161230_131602.jpg

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

Szkoda, a ja czekałem na sygnał.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, romano77 napisał:

20161230_125940.jpg

 

 

Przygotowania do Uroczystego Otwarcia Klubu Nienawidzących Romano77 uważam za rozpoczęte...

 

DSC_0580.JPG

Odnośnik do komentarza

Elvisie, moje zdjęcie jest dowodem na to, że sprawę traktuję śmiertelnie poważnie.  

Dlaczego depczesz moje prawo do bezinteresownego nienawidzenia Romano?

Zazdrość (łac. invidia) – uczucie, odczuwane w sytuacji frustracji, gdy znany jest obiekt zaspokajający potrzebę i osoba posiadająca ten obiekt. Uważana zazwyczaj za uczucie negatywne, choć w łagodnej formie może być np. bodźcem do pozytywnej konkurencji i realizacji własnych aspiracji.

Sam fakt że Ty nie marzysz o Hondzie AfricaTwin stawia Cię na marginesie, i na zostanie Członkiem nie masz co liczyć.

Odnośnik do komentarza

Zawsze możemy zrobić SN ale ja już 4oo bo dzisiaj to już był deadcore przez te moje lasy no chyba że przyczepa do basenu i dalej jazda :)

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
9 godzin temu, Gregor998 napisał:

Marku bilety jutro jest ostatni dzień w tym roku jeszcze nic straconego emoji12.png

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

Czekam na propozycję, na WhatsApp

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Droga GZ, 

z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzę Wam wszystkiego najlepszego, przede wszystkim zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych marzeń, pięknej - motocyklowej pogody w nadchodzącym sezonie i wiele przejechanych jak nsjprzyjemniej i bezpiecznie kilometrów !!!

Bawcie się dobrze dzisiejszego wieczoru !!!

Do napisania, zobaczenia i usłyszenia za rok. 

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego Najlepszego Grupo Zachodniopomorska!!!!!! i nie marzyć o motocyklach tylko o Maxi skuterach......Pozdrawiamy Lusia i Bodzio

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego najlepszego w 2017 roku, Szerokich, ale krętych dróg, częstszych spotkań z przyjaciółmi, zdrowia i tunelu w Świnoujciu. Spełnienia marzeń, koledzy.

 

Odnośnik do komentarza

Drodzy Koledzy !!!  Najlepszego w nowym 2017 roku. Pojemności maszyn do potrzeb kierującego. Zdrówka, kaski na spełnianie marzeń i więcej spotkań nie tylko czwartkowych. :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

sylwek.jpg

Pokulałem dzisiaj trochę skuterek (odwiedziłem Adasia i Karolinę w Policach), umyłem i zatankowałem. Teraz szykujemy się do domówki.

W nadchodzącym Nowym 2017 Roku życzymy wszystkim Burgmaniakom i ich plecaczkom , suchych, przyczepnych nawierzchni, pięknych winkli i widoków, wspaniałych maszyn zawsze zatankowanych do pełna, długich i ekscytujących wypraw skuterowych, z których zawsze będziemy wracać w całości i bez awarii

Odnośnik do komentarza

Marek, Bilety takie AC tylko od ciebie. Będę pamiętać. Najlepsze życzenia.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Kochani moi życzymy wam tego że by przyszły rok był jeszcze lepszy od zeszłego więcej km na 2oo, zmiany sprzętów na takie jakie byście chcieli, zdrowia, i już nie wiemy co tam jeszcze ( my to znaczy się z Izabelą)

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...