Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień 2016 w Zachodniopomorskiem


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w pracy.

Rozmawiam z ciekawymi ludźmi, odpowiadam na trudne pytania, rozwiązuję węzły pełnej trudności ludzkiej egzystencji, pomagam potrzebującym... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panie i Panowie. Jutro Wigilia i zaraz potem Święta Bożego Narodzenia. Niby nic szczególnego, dzień jak codzień, ale wolny. I zamknięte sklepy.

No i życzenia się składa.

A jak życzenia, to zdrowia i spokoju na Święta. I mnóstwa fajnych prezentów! ☃️

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również składam Wam Wszystkim najlepsze życzenia świąteczne.

Życzę zdrowych,spokojnych, radosnych, spędzonych w miłej i rodzinnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia z wymarzonymi prezentami pod choinką.

Odnośnik do komentarza

i Ja z Luską się też dołączamy do tych życzeń KOLEDZY I KOLEŻANKI WSZYSTKIEGO NAJ NAJ ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT i oczywiście  ZAJEBISTEGO NOWEGO ROKU....B61.

Odnośnik do komentarza

Ja również dołączam się do życzeń;

spokojnych, zdrowych i wesołych Świąt w rodzinnej atmosferze,

a wraz z Nowym Rokiem z całego serca dla wszystkich i dla siebie również, zdecydowanie więcej czasu na nasze kochane hobby :) 

 

Odnośnik do komentarza

Zdrowych motorowych maxiskuterowych i dla tych co 40 ton prowadzą więcej powrotów jak wyjazdów życzę wam i sobię

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Też się dołączamy z Ewa do życzeń świątecznych wszystkiego dobrego, zdrowia , pomyślności ,spełnienia marzeń,

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, marekb9t napisał:

 więcej powrotów jak wyjazdów 


 

tego nie zrozumiałem :)

 

ale wszystkim kolegom z GZ życzę Spokojnych i Wesołych Świąt, a w drugi dzień Świąt 15 st. ciepła - żebyśmy mogli gdzieś się przejechać :)

Odnośnik do komentarza

Czego nie zrozumiałeś? Że każdy do domu chce wrócić czy może w rowie skończyć. Uniwersalnie jest z racji wykonywanego zawodu z pokłonem dla ciężko pracujących i mam nadzieję że paczki każdy otrzyma na czas :)

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, marekb9t napisał:

Czego nie zrozumiałeś? Że każdy do domu chce wrócić czy może w rowie skończyć. Uniwersalnie jest z racji wykonywanego zawodu z pokłonem dla ciężko pracujących i mam nadzieję że paczki każdy otrzyma na czas :)

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
 

Marku nie nerwuj, chodzi o to że powinno być tyle samo powrotów co wyjazdów i by matematycznie było OK, po twojemu się nie bilansowało w drugą stronę niż tą złą.

No to ja Wam życzę Wszystkiego Największego...  ;-)

Odnośnik do komentarza

Wszystkim Zachodniopomorskim Burgmaniakom życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, a w nadchodzącym nowym roku pełnej przyczepności i szerokości na szlakach 

Odnośnik do komentarza

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA DLA WSZYSTKICH FANÓW MAXI MANIAKÓW I ICH RODZIN. ORAZ SZCZĘŚCIA W NADCHODZĄCYM NOWYM ROKU.  SZEROKOŚĆ. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Również życzę Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia... Ja Wigilię spędziłem w samochodzie gnajac po pracy do Gosi, ktora juz czekala w Karpaczu. Widok z okna iscie świąteczny...74b84feaedee3858ba70bac3fc1e6b6c.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moze nie taniej, ale na pewno spokojniej dla mnie :D Przyjechalem o 1.30 wiec bylaby wymeczona.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziekuje Czemilku... Dzis w deszczowej Szklarskiej Porebie Gosia zakupiła oscypka i jest pełnia szczęścia... c8e16cef85f7531c3c1800038e4517c4.jpg
9ad96bb79854962956658db6473fa4a3.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Sławek, fajnie że macie góry i odrobinę oderwaliscie się od codzienności. Ale widok za oknem z deszczem i chmurami to kiepsko a całego. Zwłaszcza w grudniu. Pozdro

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...