Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień 2016 w Zachodniopomorskiem


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Pogody nie zmienią, więc nie psujcie im wyjazdu :). Natomiast z takim łańcuchem na szyi Gosia daleko nie ucieknie - Brawo Sławku, tylko czy taki był cel? :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

No mnie nie wyszło pogoda się wyklarowala o 14 ale jutro do południa sobie odbije

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No jak na grudzień, to ciepło wybitnie. Nie tylko da się jeździć, ale i inne rzeczy...

 

W zeszłym roku jeździłem niemal do końca grudnia, ale było znacznie mniej deszczu...

Czemil - Lało w zasadzie tylko 25-tego (pomyliłem się w opisie filmu), 26-tego było już znacznie lepiej (co widać na filmie), a 27-go nieźle dmuchało (orkan Barbara), bo na Śnieżce zanotowano wiatr z prędkością 208 km/h. Na trasie miałem wrażenie, że auto mi się przechyla...

Krisso - łańcuch fajny :D ale jednak okazał się za krótki i klasyczny "foch" był, jak najbardziej :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie opłacało się rozbierać, bo częste przystanki do zwiedzania były... (to nie powrót :P)

Odnośnik do komentarza

Pany jeśli ktoś jest zainteresowany moja Honda Integra 750 rocznik 2014 z przebiegiem 14500 z calym pakietem dodatkow proszę o kontakt.  609143461 cena wywoławcza 30k.

 

Odnośnik do komentarza

Przecież napisał kontakt pod fanem a nie na forum. Ty to byś chciał zaraz wszystko wiedzieć

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Przecież napisał kontakt pod fonem a nie na forum. Ty to byś chciał zaraz wszystko wiedzieć

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka





Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, romano77 napisał:

Pany jeśli ktoś jest zainteresowany moja Honda Integra 750 rocznik 2014 z przebiegiem 14500 z calym pakietem dodatkow proszę o kontakt.  609143461 cena wywoławcza 30k.

 

Jakby moja Forza znalazła nabywcę to byłbym zainteresowany. Miałbym na dołożenie. Może znacie kogoś kto się zastanawia? No i Biała Integra zostałaby w Świnoujściu.......

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, romano77 napisał:

Czemil ile chcesz za Forze,  może kogoś byśmy znaleźli. .

myślę 16-17tys, i ponegocjować zawsze można

 

Odnośnik do komentarza
Dnia 28.12.2016 o 12:30, romano77 napisał:

Pany jeśli ktoś jest zainteresowany moja Honda Integra 750 rocznik 2014 z przebiegiem 14500 z calym pakietem dodatkow proszę o kontakt.  609143461 cena wywoławcza 30k.

 

A co, już Ci się znudziła.? 

Odnośnik do komentarza

Zazdraszczam wam ale niestety w robocie jestem nie to co kierowca ciężarówki a zawsze beczy

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...