Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Upgrade forum


Tetsuo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W związku z podnoszeniem silnika forum do najnowszej wersji i związanymi z tym pracami technicznymi, forum w okresie piątek/sobota może być czasowo niedostępne. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale nam forum wyładniało, stało się takie bardziej "ogładzone" jak nowy iOS 😀. Nowe czcionki i dodatki podobają mi się. Dobra robota 👍

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Trzy kropki po prawej na górze.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hmmmmm teraz sprawdzone i nie mam możliwości edycji. Czyli tylko czasowa ? Na szybkie poprawki ? ( kiedyś miałem bez limitu czasu 😥)

I jeszcze jedno. Po tapnieciu w nieprzeczytany temat nie przenosi bezpośrednio do nieprzeczytanej odpowiedzi tylko na pierwszą stronę. 

EDIT

W gwiazdkę trzeba puknać ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W związku z podnoszeniem silnika forum do najnowszej wersji i związanymi z tym pracami technicznymi, forum w okresie 3-4 lipca może być czasowo niedostępne lub dostępne w niepełnej funkcjonalności. Po odpaleniu nowej wersji prosimy abyście sprawdzali wszystkie funkcje z poziomu użytkownika i w razie problemów sygnalizowali to w niniejszym wątku. Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza

W każdym profilu można zobaczyć "ścieżkę kariery" czyli coś takiego co zawsze funkcjonowało ale teraz w nowej odsłonie.  Wszystko zależy od indywidualnego licznika. 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Co roku wypuszczana jest nowa wersja forum. Autorzy starają się dodać mechanizmy pobudzające aktywność użytkowników. Tym razem są to „odznaki” i „osiągnięcia”. Będziemy się przyglądać jak to działa oraz czy nie ma to nieoczekiwanego wpływu na naszą społeczność. Póki co cieszmy się z nowości.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Widok w każdym profilu.

05607771fb993a1336a3688cbdd7ed2e.jpg

13d28a7652f772ca7c2f4f448fb8e8ea.jpg

 

 
  1. 1_Newbie.svg

    Nowicjusz

    0 points
  2. 2_Rookie.svg

    Rekrut

    40 points
  3. 3_Apprentice.svg

    Praktykant

    90 points
  4. 5_Explorer.svg

    Eksplorujący

    185 points
    6_Enthusiast.svg Entuzjasta
  5. 400 points
  6. 7_Collaborator.svg

    Odwiedzający

    800 points

     

  7. 8_Regular.svg

    Regularnie odwiedzający

    1 300 points

     

  8. 9_RisingStar.svg

    Wschodząca gwiazda

    1 950 points

     

  9. 10_Proficient.svg

    Biegły

    2 600 points

     

  10. 11_Experienced.svg

    Doświadczony

    3 900 points

     

  11. 12_Mentor.svg

    Mentor

    5 200 points

     

  12. 13_Veteran.svg

    Weteran

    15 000 points

     

  13. 14_GrandMaster.svg

    Arcymistrz

    30 000 points
Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie, jakieś znaczki, jakieś punkty, jakaś reputacja, ale co?, ile?, za co?

Na razie nie ogarniam "tej kuwety", ale może "za mało mojej szkoły"?

Może ktoś mi to "wyłoży łopatologicznie, żebym skumał, o co biega"?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
7 godzin temu, Saper napisał:

Wszystko fajnie, jakieś znaczki, jakieś punkty, jakaś reputacja, ale co?, ile?, za co?

Na razie nie ogarniam "tej kuwety", ale może "za mało mojej szkoły"?

Może ktoś mi to "wyłoży łopatologicznie, żebym skumał, o co biega"?

My też (Admini forum) wczuwamy się w te nowości. Pozostawiliśmy takie początkowe ustawienia jakie zaproponowali autorzy Forum.

Zachęcam to spokojnego prześledzenia informacji na tej stronie

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Niestety, powrotu do starego nie ma. Z kilku powodów. "Osiągnięcia" użytkownika to tylko dodatek do całego forum, które jest stale udoskonalane i przede wszystkim dobrze zabezpieczone. W dobie sporej migracji z for na inne platformy społecznościowe, ludzie z Invision Community (nota bene dostawcy usług dla takich firm jak LEGO, Subaru, NBC czy SEGA) starają się robić coś, aby uatrakcyjnić i przede wszystkim wyróżnić czymś silnik swojej platformy forumowej. W mojej ocenie, na dzień dzisiejszy jest to najlepszy silnik na rynku. Koszty, jakie co roku ponosimy za licencję i utrzymanie IC to dobrze wydana kasa.

Co do "osiągnięć". System po ostatnim upgrade (vers. 4.6) dodał tzw. Achievements. W trakcie przebudowy bazy zassał każdy profil z osobna i algorytm ocenił naszą historię od początku istnienia naszego forum (dla przypomnienia, rok 2004). Jest tam czas dołączenia, nasz wkład merytoryczny, czas spędzony na forum, oceny innych użytkowników, ilość założonych tematów, sond i wiele innych. Finalnie to, co każdy widzi teraz w profilu to ocena całości sprzed ostatniego upgrade'u od pierwszego dnia działania forum. "Po" budujemy rangi w dalszym ciągu. Każde polubienie postu, czas spędzony i ogólna nasza aktywność będzie miała odzwierciedlenie w rangach czy odznakach. 

Tak jak napisał Marcin... my też to badamy i uczymy się funkcjonalności. W tej chwili oceniamy to jako miły dodatek.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Saper napisał:

Wszystko fajnie, jakieś znaczki, jakieś punkty, jakaś reputacja, ale co?, ile?, za co?

Na razie nie ogarniam "tej kuwety", ale może "za mało mojej szkoły"?

Może ktoś mi to "wyłoży łopatologicznie, żebym skumał, o co biega"?

Grzesiu... tu bez flaszki nie ruszymy. Trzeba będzie się temu dooooobrze przyjrzeć 🙂  

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Forum jest świeżo po mocnym upgrade do vers 4.7.3. Jedną z jego nowych funkcjonalności jest właśnie mocno rozbudowany kalendarz. Niestety m.in to weszło w konflikt z Tapatalkiem. Mając do wyboru - co ma działać "dziś", wybraliśmy TT. Czekamy na kolejną poprawkę silnika forum która, miejmy nadzieję, pozwoli na działanie obu funkcjonalności razem.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
5 godzin temu, EndriuBis napisał(a):

A czy to może mieć wpływ na działanie na smartfonie przy przeglądaniu bez Tapatalka ?

Od jakiegoś czasu często wyświetlają mi się jakieś krzaczki.

Załącz zrzut ekranu, żeby zobrazować krzaczki.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

U mnie nic takiego nie występuje. Próbowałeś na innej przeglądarce?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...