Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Upgrade forum


Tetsuo

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Lucjan73 napisał:

Sprawdziłem niestety nie ma takiej opcji do wyboru w menu tworzenia ankiety w nowej wersji (przynajmniej teraz podczas edycji), albo głosujesz raz albo można załączyć opcję wielokrotnego głosowania a to chyba odpada... Trzeba będzie dodać jakiś opis/ostrzeżenie żeby ktoś się nie zagalopował tak jak TY.

 

Lucjan ostrzeżenie jest, widocznie Jackowi nie chciało się czytać ;)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, ostrzeżenie jest. Na chatroomie też chwile o tym gadaliśmy i były np. takie głosy że tak jest lepiej, bo nikt się nie będzie sugerował głosami innych userów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No właśnie - prawie każdy pisze, na kogo głosował. Zwykle czytam wpisy i czasem sugeruję się tym, kto na kogo głosował. Ale po co mam tracić czas na "ręczne" liczenie oddanych głosów, skoro mógłbym mieć możliwość podejrzenia automatycznej liczarki? Zdecydowanie postuluję umożliwienie podglądu głosów, jak było w starej wersji forum i nikomu to nie przeszkadzało.

A ostrzeżenie jest, ale nie doczytałem tam, że nie będę mógł już wrócić do głosowania.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 minuty temu, Jack napisał:

sugeruję się tym, kto na kogo głosował. Ale po co mam tracić czas na "ręczne" liczenie oddanych głosów, skoro mógłbym mieć możliwość podejrzenia automatycznej liczarki?

A mnie się wydawało że głosujemy na to co się nam podoba a nie jak głosują inni.

Ale ja głupi !sciana

PS

Tak jest lepiej.

Uczciwiej.Ja to bym nawet pisanie na kogo zabronił a tylko zostawił ankietę.

Odnośnik do komentarza

Jak już dyskusja na ten temat, to co z możliwością usunięcia swojego głosu i  poprawienia ?  W starej wersji chyba można było ?  Łatwo się pomylić szczególnie jak ktoś w danym miesiącu zamieszcza dwa swoje zdjęcia. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ponawiam swoją prośbę o "przywrócenie" możliwości przejścia na stronę burgmanii jakimś klikiem jak to było poprzednio ( nie stronę główną forum tylko burgmania.net ) oraz o możliwość wyświetlania wszystkich użytkowników forum a nie tylko tych zalogowanych i możliwość wyszukiwania np. pod względem pojazdu jaki mają albo miasta w jakim mieszkają no chyba, że to jest tylko ja nie widzę ????

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Dnia 25.10.2016 o 12:47, Joasia70 napisał:

ponawiam swoją prośbę o "przywrócenie" możliwości przejścia na stronę burgmanii jakimś klikiem jak to było poprzednio ( nie stronę główną forum tylko burgmania.net )

Dodane.

Cytuj

oraz o możliwość  wyszukiwania np. pod względem pojazdu jaki mają albo miasta w jakim mieszkają no chyba, że to jest tylko ja nie widzę ????

Wchodzimy w wyszukiwarkę. Na górze mamy button "Wyszukiwanie użytkowników" i pojawiają się teraz takie kryteria:

Grupa podstawowa


AIM

 

MSN

 

Strona Internetowa

 

ICQ

 

Yahoo

 

Jabber

 

Skype

 

Miejscowość

 

Zainteresowania

 

Data urodzin

pomiędzy  a
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki Mariusz :)

jest prawie idealnie ;)

tylko gdzie mam sobie wpisać, że szukam użytkowników posiadających Burgmana 650 albo Hondę Integrę ???? bo jakoś mniej mnie interesuje znalezienie użytkowników ICQ, Yahoo czy Skypa ;) a co to AIM to wcale nie wiem ;)

ps. bardzo marudzę czy jeszcze da się znieść ??? ;)

Odnośnik do komentarza

Próbowałem dziś w związku z wątpliwościami natury technicznej znaleźć użytkowników Majki 400. Niestety albo nie umiem albo system nie przewiduje tej dostępnej w starej wersji dogodności.... I jak widać powyżej, nie jestem odosobniony. Co z tą funkcjonalnością?

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie czy możecie wejść na ; muzyka naszej młodości i nie tylko ; ja jak chcę otworzyć to na początek wyskakuje mi : 

IMG_0989.JPG

A po paru bróbach wyskoczy mi taki komunikat, czy wy możecie normalnie otwierać tą stronkę? 

IMG_0990.JPG

Odnośnik do komentarza

Witam w domu z tableta za chiny, nie ma takiej opcji, teraz jestem w pracy i niby jest OK. tylko po kliknięciu na tą stronkę to otwiera chyba z minutę, następnie już śmiga, gdy chęć  wyjść z niej to również dość długo ta operacja trwa, jest taka opcja że chyba ta strona mnie nie lubi he he.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Po ostatnim upgrade poprzez Tapatalk'a można już załączać po kilka zdjęć (9 na jeden post) za jednym zamachem.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Forum dostało właśnie upgrade. Pojawiło się kilka zmian, nowy layout ale najważniejsze zmiany są w silniku oraz zabezpieczeniach forum.

Aktualnie trwa jeszcze przetwarzanie indeksu wyszukiwania. Wyświetlana aktywność, może być niekompletna. Od jutra będzie już działać pełną parą.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tapatalk już działa. Potrzebny był nowy plugin. Niektórzy będą musieli zupgradować także aplikację na telefonie.

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Fajnie działa. Forum naprawdę na wysokim poziomie, technicznie i wizualnie. Dzięki za rozwój oraz codzienne utrzymanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...