Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Upgrade forum


Tetsuo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

>Kalendarz< z wydarzeniami i >Kto obchodzi dziś urodziny< to dwie oddzielne funkcjonalności.

To drugie działa zgodnie z tym jaki nosi tytuł.

Kalendarz może sobie ustawić każdy użytkownik sam w/g własnych preferencji.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, MariuszBurgi napisał:

>Kalendarz< z wydarzeniami i >Kto obchodzi dziś urodziny< to dwie oddzielne funkcjonalności.

Interesują mnie urodziny a  ja jestem lebiega komputerowa i nie wiem jak to ustawić:wacko:

Przedtem było proste : mogłem popatrzeć na każdy dzień a teraz tylko dzisiaj i nie wiem jak to zmienić.

Więc jak wiesz to proszę : kawę na ławę w wersji łopatologicznej

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Usunąłem błędy związane z przerwami działania Tapatalka oraz powiadomień email. Teraz te dwie funkcje powinny działać już bez żadnych zakłóceń ...

Odnośnik do komentarza
Dnia 21.09.2016 o 09:02, MariuszBurgi napisał:

Po prawej na górze masz >Oznacz jako przeczytane<. Może z tej opcji korzystaj.

Ta opcja powoduje odznaczenie wszystkich jako przeczytane. Chodziło mi o możliwość odznaczania pojedynczych. No nic, trzeba zmienić przyzwyczajenia :) Dzięki !!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czyżby znowu coś z Tapatalkiem?  Żeby być bliżej forum wgrałem go na fonie z Android 6, wyszukałem Burgmanię  podałem konto i hasło do logowania na forum (nie do tpt czyli dobre) i.... kręci się kręciołek "Łączenie z serwerem" i nie przestaje. 

Dla testu zrobiłem to samo na tablecie i wynik identyczny :(

jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Grzecho, TT i jego "działalność" jest poza naszym wpływem.

Aktualna wersja 6.1.5 działa raczej stabilnie i nie zgłaszano problemów z logowaniem. Przynajmniej w/g mojej wiedzy i tego co czytam na chatroom'ie :)

Może problem jest w samym Andro Marshmallow? 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Andro 6 nie jest tu winowajcą bo test na tablecie zrobiłem na KitKat z podobnym wynikiem.

Nie jest to super pilne, ale prośba do forumowiczów:

jak ktoś w najbliższym czasie zrobi nową instalację Tapatalka to niech da znać że mu się udało. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja mam takie pytanie.

Na stronie gl. forum po prawej pod napisem "ostatnie aktualizacje statusu" widać prywatne informacje na PW.

18f51167bac2dd6fgen.jpg

Jak się wejdzie na konto to można przeczytać więcej

U jednych jest to tylko kawałek wiadomości a u innych całe zapytania czy odpowiedzi ze zdjęciami.Chyba coś jest nie tak. Raczej nikt nie chce aby inni czytali jego prywatne wiadomości.

 

 

Np http://forum.burgmania.net/profile/11763-robsson/

eaacba89b532f072gen.jpg

http://forum.burgmania.net/profile/7074-kowal/

a47e1665273ddb89gen.jpg

 

7a0373035079a146gen.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Godzinę temu, arturo-bb napisał:

"ostatnie aktualizacje statusu" widać prywatne informacje

Dwie różne funkcjonalności, PW >Wiadomość< i >Zostaw wiadomość na kanale<. Ta pierwsza, jest oczywiście PRYWATNA. Druga widziana dla wszystkich - PUBLICZNA. W rozpoczętych >wiadomościach zostawionych na kanale< każdy też może zostawić komentarz (odpowiedź na status), co będzie także widoczne dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza

A widzisz, też się nad tym zastanawiałem o co chodzi, ale ja tu relatywnie nowy jestem, to się nie odzywałem.  Czyli są teraz dwa sposoby komunikacji na PRIV przy czym ta druga nie do końca jest PRIV :) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z całym szacunkiem ale nie kumam :blink:

Co to jest

9 godzin temu, MariuszBurgi napisał:

 >Zostaw wiadomość na kanale<.

Jak widzę że ktoś adresuje bezpośrednio do mnie info to nie chciał bym aby nikt inny to czytał.

A tak można zrozumieć np. po wypowiedzi Kowala z przykładu powyżej.

Na stronie głównej widać kawałek ale potem jak wejdę w jego profil to już całe zapytanie.

Wątpię aby chciał żeby czytali to inni skoro pytał konkretna osobę.

Nie rozumiem tego

9 godzin temu, MariuszBurgi napisał:

W rozpoczętych >wiadomościach zostawionych na kanale< każdy też może zostawić komentarz (odpowiedź na status), co będzie także widoczne dla wszystkich.

Czytam i nie rozumiem :(

Odnośnik do komentarza

Taka Nowa funkcja forum którą trochę nas zaskoczyła, Bo wcześniej tego nie było.  Sam to "przerabiałem", jak na razie jedyna rada to korespondowanie przez PM  jest w tedy 100 % pewne że nikt niepowołany tego czytał nie będzie. A powiadomienia przez profil są publicznie bo służą czemu innemu.

Odnośnik do komentarza

Artur,

jeżeli swoją wiadomość zostawisz w ramce z napisem "zostaw wiadomość na kanale..." to wtedy nie jest prywatna, tylko publiczna, widoczna dla wszystkich. Natomiast powyżej masz "kopertkę"Wiadomość i to jest opcja do pisania prywatnych wiadomości, których nikt poza adresatami nie czyta.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
26 minut temu, Saper napisał:

masz "kopertkę"Wiadomość i to jest opcja do pisania prywatnych wiadomości, których nikt poza adresatami nie czyta.

To akurat wiem i kozystam

27 minut temu, Saper napisał:

jeżeli swoją wiadomość zostawisz w ramce z napisem "zostaw wiadomość na kanale..." to wtedy nie jest prywatna, tylko publiczna, widoczna dla wszystkich.

Tego nawet nie wiem gdzie szukać.

Może i dobrze

Odnośnik do komentarza

Artur dostaliśmy to rozwiązanie razem z upgrade forum, wiem ze Mariusz szukał możliwości aby te powiadomienia nie pokazywały się na stronie głównej forum. Niestety jak na razie nie udało się ale zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chciałem zagłosować na skuter miesiąca, ale kliknąłem najpierw podgląd wyników głosowania. Teraz już nie mogę (albo nie wiem jak) wrócić do głosowania. Czy tak ma być?

Odnośnik do komentarza

.Maniek przerabiał to samo. Generalnie nie możesz podejrzeć wyników przed głosowaniem. A jak poznasz wyniki to w tym miesiącu już nie możesz zagłosować..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem niestety nie ma takiej opcji do wyboru w menu tworzenia ankiety w nowej wersji (przynajmniej teraz podczas edycji), albo głosujesz raz albo można załączyć opcję wielokrotnego głosowania a to chyba odpada... Trzeba będzie dodać jakiś opis/ostrzeżenie żeby ktoś się nie zagalopował tak jak TY.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...