Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Upgrade forum


Tetsuo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Dokładnie tak. Ja też już miałem prosić o pomoc, w jaki sposób zrobić, aby kliknięcie w temat przenosiło mnie w do ostatniego nieprzeczytanego posta w danym wątku, zamiast do jego pierwszej strony. Przyjrzałem się zakładkom i jej ustawieniom i już wiem jak to zrobić. Brawo ja. Także trzeba chwilkę poświęcić czasu i poprzeglądać wnikliwie wszystkie możliwe cuda. Fajny ten Upgrade. Szkoda tylko, że z podstawowych info zniknęła data, kiedy dany jegomość się rejestrował na forum. Można to sprawdzić, ale trzeba zajrzeć w profil - nie widać tego od razu pod nickiem.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Szkoda tylko, że z podstawowych info zniknęła data, kiedy dany jegomość się rejestrował na forum. Można to sprawdzić, ale trzeba zajrzeć w profil - nie widać tego od razu pod nickiem.


Sprawdzimy to ale pewnie funkcja do uruchomienia.
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

w starej wersji formu można było bezpośrednio przejść do strony www.burgmnia.net teraz nie widzę takiej możliwości , zgubiło się ? będzie ? czy ja ślepota jestem ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

i jeszcze była zakładka do wszystkich użytkowników a teraz tylko do tych online, to jak mam znaleźć nieobecnego żeby mu np. maila wysłać ? ... no wiem mogę go sobie poszukać w różnych postach ale to bardziej skomplikowane .... pewnie też będzie ? ;) dooobra uzbroję się w ..... cierpliwość ;)

Odnośnik do komentarza

Asiu jak chcesz wysłać do kogoś wiadomość przez PM wystarczy wpisać jego nick lub początkowe litery w okienku adresowym. Wyświetli Ci się lista użytkowników, wybierasz odpowiednią osobę z listy i już, nie musisz szukać aktywnej osoby, to mniej więcej tak działa jak akezynka adresowa.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Lucek niby tak i w większości przypadków tak robię ale niekiedy wyszukiwałam z listy użytkowników

albo jak stosowałam szukanie zaawansowane, żeby wyszukać delikwentów spełniających jeden konkretny warunek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czy będzie jak kiedyś zakładka ze znajomymi , bo zawsze było to jakieś udogodnienie przynajmniej dla mnie .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
2 godziny temu, Sobier napisał:

Zal za każdym razem wywala mnie na początek tematu 

Nieprzeczytana zawartość> status przeczytanych > przenoś do pierwszego nieprzeczytanego

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Dnia 12.09.2016 o 07:22, KriSSo napisał:

Szkoda tylko, że z podstawowych info zniknęła data, kiedy dany jegomość się rejestrował na forum. Można to sprawdzić, ale trzeba zajrzeć w profil - nie widać tego od razu pod nickiem.

Jest już widoczne także pod avatarem. Niestety po ENG ale będziemy próbować spolszczyć tą linię.

Dodany kalendarz na głównym oknie forum i kilka innych personalizacji.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MariuszBurgi napisał:

Jest już widoczne także pod avatarem. Niestety po ENG ale będziemy próbować spolszczyć tą linię.

Dodany kalendarz na głównym oknie forum i kilka innych personalizacji.

Ja kalendarza nie widzę w głównym oknie forum, poprzednio był jako zakładka..

W końcu dotarłem do kalendarza okrężną drogą:

klikam w wydarzenie na głównej i wtedy na belce pod zakładkami Przeglądaj i Aktywność pojawia się pasek z linkiem do kalendarza jak na załączniku. Z głównej nie widać przejścia: "Strona główna > kalendarz"

 

kalendarz.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie działa. Pracujemy na przywróceniem.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
17 godzin temu, Vince napisał:

Ja kalendarza nie widzę w głównym oknie forum, poprzednio był jako zakładka..

kalendarz.jpg

Powinieneś widzieć tak:

282e741d891eb01c.jpg

 

Tapatalk przywrócony od 14:00.

Co ważne, kody <b> i inne html już się nie wysypują na TT.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak widzę. Czyli kalendarza takiego jak poprzednio w formie zakładki nie ma. Widać tylko wydarzenie jak na Twoim zrzucie po prawej stronie. A żeby wejść w kalendarz jak w poprzedniej wersji forum to trzeba wykonać obejście które opisałem wcześniej. Mogę z tym żyć, kwestia przestawienia się na nowe. Dzięki!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dobra, mam kolejne zagadnienie/pytanie.

Przeglądając forum najczęściej wykorzystuję funkcję "nieprzeczytana zawartość". Poprzednio z tego poziomu można było zaznaczyć, że wątek jest przeczytany, nie wchodząc nawet do wątku (była opcja "mark as read").

Obecnie z poziomu "nieprzeczytanych" nie da się tego zrobić. Odkryłem natomiast, że da się zaznaczyć wątek jako przeczytany bez otwierania go, ale wchodząc do konkretnego działu. Jest wtedy dostępna opcja "oznacz ten temat jako przeczytany".

Czy jest taka możliwość, żeby tą funkcjonalność włączyć w "nieprzeczytanych"?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Po prawej na górze masz >Oznacz jako przeczytane<. Może z tej opcji korzystaj.

Z innej beczki i coś dla tych, którzy do tej pory mieli problemy z quote'ami.

Teraz, żeby zacytować fragment czyjejś wypowiedzi wystarczy zaznaczyć ją (prawy klawisz myszy + przeciągnięcie). Pojawia się napis >cytuj< a po naduszeniu go zaznaczony fragment wskakuje do okna odpowiedzi. 

Cytat wielokrotny znajduje się teraz pod przyciskiem +

 

Dnia 19.09.2016 o 23:54, Vince napisał:

W końcu dotarłem do kalendarza okrężną drogą:

Jest inna opcja.

W >Moje kanały aktywności< na dole jest predefiniowana zakładka >Własne kanały>. Jedną z opcji jest dodanie kanału >Wydarzenia<.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie wiem czy tylko ja tak mam ale zauważyłem że wiele ( ale nie wszystkie ) tematów jak i odpowiedzi ma podaną datę tylko jako dzień i ewentualnie miesiąc. Bez podania roku.

Np tu :

I ostatnia odpowiedź nie wiadomo czy jest na post z wczoraj czy z przed dwóch lat.

 

Co do kalendarza to fakt widzę kto ma urodziny ale tylko dzisiaj. Jak sprawdzić inne dni ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A jak najeżdżasz kursorem na datę nie pojawia się rok?

Nie widać roku bieżącego. Posty sprzed roku i starsze pokazują pełną datę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Faktycznie jak najadę to widzę. Ale to trzeba każdemu z osobna wyoślić :( Po co takie zróżnicowanie ?

Myślę że lepiej jak by zawsze była widoczna bez konieczności zastanawiania się co to za rok.

Poza tym na telefonie nie mam jak tego podejrzeć a z telefonu korzysta teraz coraz więcej ludzi .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Teraz, KriSSo napisał:

U mnie się pojawia po chwili.

Ale zrób to na smartfonie.

I co z tym kalendarzem ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...