Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III MAJÓWKA ZACHODNIOPOMORSKA - Świnoujście 23-25 września 2016


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

urlop od piątku niestety, planujemy skoro świt z Basią i Marcinem wyjechać więc do Świnoujścia dojedziemy koło 13 

czy na 200 to zależy od pogody, Marcina i Basi ;)

my pojedziemy tak:

https://www.google.pl/maps/dir/Rybnik/Świnoujście/@51.987439,14.384202,7z/data=!3m1!4b1!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x471148d6419d8e49:0xc26d40f9f9b53851!2m2!1d18.5462847!2d50.1021742!1m5!1m1!1s0x47aa58cdcdae3301:0x1fe03a970a6e4dc8!2m2!1d14.2475775!2d53.9100327

Odnośnik do komentarza

Co do atrakcji na sobotę to dotarły do nas informacje o ewentualnej wycieczce po NRD. Jeśli to prawda a ktoś ma dwa wolne miejsca w samochodzie do chętnie się zaokrętujemy, czyli Nat i ja.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oto atrakcje i wydarzenia, które przygotowaliśmy na Majówkę:

PIĄTEK

19.00 ognisko z nocnym spacerem na plażę,

 

SOBOTA

8.30-9.30 - śniadanie

10.00-14.30 dzielimy się na trzy grupy w zależności od możliwości i oczekiwań.

   Grupa 1: wycieczka po Świnoujściu (port, marina, Fort Gerharda, Latarnia morska; zobaczymy jak będzie z czasem - być może co nieco jeszcze na wyspie Wolin)

   Grupa 2: przejażdżka po NRD (przypominamy, że w Niemczech nie obowiązuje zezwolenie na jazdę motocyklem 125 ccm dla posiadaczy Prawa Jazdy kat. B). Zachęcamy do zabrania ze sobą kilku Euro na wszelki wypadek.

   Chcemy odwiedzić Heringsdorf (może lody i kawa, na pewno molo), zamek w Mellenthin, wiatrak z pysznym ciachem i kawką i piękne widoki na wyspie Uznam, z ciekawą architekturą.

   Grupa 3: Ci, co nie chcą lub nie mogą (bądź nie będą mogli ;) ) dołączyć do grupy 1 lub 2. Zagospodarowują sobie czas we własnym zakresie

15.00-16.00 obiad

16.30-18.30 - wspólny spacer na plażę i promenadę z pójściem na kawę i deser (kto na co będzie miał ochotę),

19.30 - kolacja przy grillu.

 

NIEDZIELA

8.30-9.30 - śniadanie a następnie o 10.00-10.30 opuszczamy ośrodek i udajemy się na wspólne zdjęcie na plaży. Po tym wycieczka na główki wejściowe do kanału Piastowskiego (nad Zalew Szczeciński)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

dr.bigu - nie wiem czy Mariusz pamiętał Ci przekazać, żebyś miał przy sobie kilka pinów :) więc proszę miej ;) bo jest na nie zapotrzebowanie :)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Joasia70 napisał:

urlop od piątku niestety, planujemy skoro świt z Basią i Marcinem wyjechać więc do Świnoujścia dojedziemy koło 13 

czy na 200 to zależy od pogody, Marcina i Basi ;)

Jako wywołany do tablicy powiem że pojedziemy !scooter , choć to aż 640km, jeszcze szybką autostradą A4 ,później prom , na dodatek trzeba wyjechać w nocy o 7 rano by zdążyć na 13  :D to to ........ już się cieszę i chętnie pojadę z grupą 2 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
10 godzin temu, MariuszBurgi napisał:

Z racji dystansu ~650 km i porannych temperatur poniżej 10 stC rozsądek podpowiada wyjazd dzień wcześniej.

Pozostaje analiza: nudna A2 aż do S3 i na płn. na Gorzów :sleep1: czy przyciąć w Poznaniu i mniej nudną trasą via Wronki, Mierzęcin, Stargarad :whistling: ?

Kiedyś notorycznie do Stargardu latałem najmniej nudną DK10 ... ale wtedy nie było A2'ki !scooter 

 

Ja wybiorę najszybszą, nie patrząc na jej atrakcyjność. Jak słusznie zauważyłeś temperatury poranne są "rześkie", a wyjeżdżając w piątek chciałbym dotrzeć jak nawcześniej, aby mieć czas na !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
19 minut temu, Marcin 78 napisał:

Wojtku na końcu jest :D bo z tego też się cieszę ,ale najważniejsze jest to że znów możemy się spotkać 

I z tego też się bardzo cieszę i doczekać się nie mogę 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Campto napisał:

Ja wybiorę najszybszą, nie patrząc na jej atrakcyjność. Jak słusznie zauważyłeś temperatury poranne są "rześkie", a wyjeżdżając w piątek chciałbym dotrzeć jak nawcześniej, aby mieć czas na !piwko

Ja również z tobą się zgadzam w 100% 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sławku, ale polecicie Goldasem? Czy Burkiem? Mi się marzy choć raz usiąść na tej kultowej Hondzinie i poczuć wygodę kanapy na postoju oczywiście, chociaż .... gdybyś zechciał mnie przewieźć chociaż kawałek ......  :).

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Krisso, to może, tak dla urozmaicenia i ja zrobię Ci radochę innym ciekawym sprzętem :cool2:

 

Odnośnik do komentarza
dr.bigu - nie wiem czy Mariusz pamiętał Ci przekazać, żebyś miał przy sobie kilka pinów  więc proszę miej  bo jest na nie zapotrzebowanie

Spoko Joasiu, przekazał i biorę :) .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
11 godzin temu, Urbi napisał:

a prom to już końcówka i sama przyjemność 

Chyba, że ktoś wybierze malowniczą trasę przez DE, tj. via Pasewalk i Anklam... co pewnie uczynię :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Siły wyższe wskazują, że chyba najpóźniej wyruszę w Waszą stronę, ale już się cieszę na spotkanie z Wami.
Szef urlopik podpisał :) fabryka narzekać nie będzie.
Zamiaruję być o zmierzchu. ...i mam nadzieję że piątkowe atrakcje dopiero przede mną :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
5 godzin temu, Campto napisał:

W takim razie zaczynam tworzyć "listę społeczną" ;)

Wchodzę w ciemno w tą imprezę :D

Proszę dopisać do listy, koszulka rozmiar L :tongue_smilie:

1 godzinę temu, arturas napisał:

Zamiaruję być o zmierzchu. ...i mam nadzieję że piątkowe atrakcje dopiero przede mną :)

Jack będzie się chłodził :drunk:

Do zobaczenia !gora

Odnośnik do komentarza

No dobra, atrakcje przygotowane przez Organizatorów zacne,

ja już spakowany i gotowy do drogi. Rano tylko zapnę kufer do skutera i ruszam. Do zobaczenia na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...