Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III MAJÓWKA ZACHODNIOPOMORSKA - Świnoujście 23-25 września 2016


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Wojtku, niestety z wiadomej przyczyny nie dam rady przyjechać na spotkanie. Muszę rehabilitować nogę, a na 6 godzinną podróż autem jeszcze dla mnie za wcześnie.

Życzę wszystkim miłych wrażeń i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Saper!!! Teraz na pewno wygrasz w długości dystansu :clapping: Super. że będziesz...

Koszulka XXXL... zlecenie poszło do zakładów spadochronowych :chair:

Odnośnik do komentarza

Czekaj, czekaj, znając życie znajdzie się ktoś, kto będzie miał "bliżej".

Nie wiedziałem, że w Świnoujściu szyją spadochrony, prędzej bym się spodziewał, że zamówienie pójdzie do zakładu szyjącego żagle.:D

Jak miałby być kłopot z koszulką XXXL, to poproszę XXL, aby nie było "pod górkę". Ugodowy jestem.:P

Odnośnik do komentarza

Czekaj, czekaj, znając życie znajdzie się ktoś, kto będzie miał "bliżej".

Saperku myślałem że nikt nie będzie miał dalej ode mnie i więcej niż 700km w jedna stronę ? Lecz humor mi i tak poprawiles bo jak mi wspoltowarzysze podróży będą stekać w trakcie drogi to przypomnę im o koledze z Rzeszowa co ma wg Google 890 km do celu . Wierzę bardzo ze nikt cię nie pobije. Pozdrawiam i do zobaczyska za 3 tyg. My będziemy już od czwartku

Odnośnik do komentarza

Cześć,

Nat już nas zapisała, i dobrze :) , ale ja chciałbym poruszyć jeszcze kilka interesujących mnie tematów (jeśli jest odpowiedni temat to proszę o przeniesienie).

1. Mam nadzieję, że będzie wystawiona puszka „Szlachetna Paczka”. Myślę, że kilka osób pod wpływem pięknych okoliczności przyrody, jak np. ja, wrzuci do niej to i owo.

2. Natalia i ja jedziemy pociągiem, hotelowcem z Wawy. Z tego, co wiem to powinniśmy być ok. 7 rano a rozpoczęcie imprezy planowane jest na godz. 16tą. Mam pytanie czy ośrodek ma możliwość porannego przyjęcia bagażu? Niestety z powodu mojej niepełnej dyspozycji fizycznej opcja pójścia z bagażami na plażę, tym razem nie wchodzi w grę. Muszę go gdzieś zostawić by móc sprawnie się przemieszczać. Wolałbym zostawić go w ośrodku i mieć z nim spokój.

3. Niedzielny powrót do domu – Ze Świnoujścia jest bezpośredni dzienny pociąg, ale o ok. 6 rano, co jest zdecydowanie za wcześnie. Planujemy jechać pociągiem o ok. 14tej, lecz ze Szczecina. Ze Świnoujścia do Szczecina można dojechać busami, ale nasuwają się pytania: O której musimy wyruszyć busem by nie spóźnić się na pociąg a zdążyć zjeść jeszcze jakiś obiad? Ważne jest też, którym przewoźnikiem jechać, który ma najmniejsze spóźnienia? Jeśli się nie mylę to wcześniej muszę zarezerwować sobie miejsce, kiedy najlepiej to zrobić?

4. Przy okazji wizyty w Szczecinie to dobrze pamiętam, że adres jednych z lepszych Pasztecików Szczecińskich to al. Wojska Polskiego 46? [EDYCJA] O! Nie! Właśnie zobaczyłem, że w niedziele jest zamknięte. Gdzie w okolicy dworca znajdę ten specjał???

Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi. By nie zaśmiecać wątku to mogą być na PW.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oficjalnie informuję, że zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami lista uczestników III Majówki Zachodniopomorskiej została zamknięta.

Osoby, które wcześniej zadeklarowały chęć uczestnictwa w organizowanym spotkaniu, a nie dokonały opłaty w ustalonym terminie, prosimy o zaległe wpłaty najpóźniej do niedzieli.

Brak zaksięgowanych wpływów w poniedziałek, będzie równoznaczne z Waszą rezygnacją .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam nie wiem czy jeszcze się załapie wariat 3 dwie osoby?

Leo, rzutem na taśmę, a że raczej jesteśmy gościnni, to wpisuję Was na listę. Proszę o podanie danych uczestników i rozmiaru koszulek oraz jak najszybszą wpłatę.

Cześć,

Nat już nas zapisała, i dobrze :) , ale ja chciałbym poruszyć jeszcze kilka interesujących mnie tematów (jeśli jest odpowiedni temat to proszę o przeniesienie).

1. Mam nadzieję, że będzie wystawiona puszka „Szlachetna Paczka”. Myślę, że kilka osób pod wpływem pięknych okoliczności przyrody, jak np. ja, wrzuci do niej to i owo.

2. Natalia i ja jedziemy pociągiem, hotelowcem z Wawy. Z tego, co wiem to powinniśmy być ok. 7 rano a rozpoczęcie imprezy planowane jest na godz. 16tą. Mam pytanie czy ośrodek ma możliwość porannego przyjęcia bagażu? Niestety z powodu mojej niepełnej dyspozycji fizycznej opcja pójścia z bagażami na plażę, tym razem nie wchodzi w grę. Muszę go gdzieś zostawić by móc sprawnie się przemieszczać. Wolałbym zostawić go w ośrodku i mieć z nim spokój.

3. Niedzielny powrót do domu – Ze Świnoujścia jest bezpośredni dzienny pociąg, ale o ok. 6 rano, co jest zdecydowanie za wcześnie. Planujemy jechać pociągiem o ok. 14tej, lecz ze Szczecina. Ze Świnoujścia do Szczecina można dojechać busami, ale nasuwają się pytania: O której musimy wyruszyć busem by nie spóźnić się na pociąg a zdążyć zjeść jeszcze jakiś obiad? Ważne jest też, którym przewoźnikiem jechać, który ma najmniejsze spóźnienia? Jeśli się nie mylę to wcześniej muszę zarezerwować sobie miejsce, kiedy najlepiej to zrobić?

4. Przy okazji wizyty w Szczecinie to dobrze pamiętam, że adres jednych z lepszych Pasztecików Szczecińskich to al. Wojska Polskiego 46? [EDYCJA] O! Nie! Właśnie zobaczyłem, że w niedziele jest zamknięte. Gdzie w okolicy dworca znajdę ten specjał???

Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi. By nie zaśmiecać wątku to mogą być na PW.

Cześć Kamil,

ad.1. - oczywiście podczas spotkania będzie wystawiona puszka "Szlachetnej Paczki".

ad.2. - nie martwcie się o bagaż, będzie możliwość jego zostawienia w ośrodku.

ad.3. - myślę, że bezpiecznie będzie jak wyruszycie ze Świnoujścia między godziną 10.30 a 11.00, korzystając z firmy Jomsborg lub Emilbus. Co do szczegółów rezerwacji, niestety nie potrafię podpowiedzieć. Kliknijcie na przewoźnika i sprawdźcie na ich stronach.

ad.4. - niestety nie jadam tego specjału i nie potrafię Wam wskazać punktu wyrobu i sprzedaży w okolicach dworca. Myślę, że spróbujemy skonsultować to na spotkaniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...