Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III MAJÓWKA ZACHODNIOPOMORSKA - Świnoujście 23-25 września 2016


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Szanowni Koledzy i Koleżanki,

czekamy na wpłaty do godz. 12.00.

Dziś w południe definitywnie zamykamy listę i wykreślamy osoby, które nie dokonały zapłaty.

LISTA ZAMKNIĘTA i OSTATECZNIE ZWERYFIKOWANA

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

UWAGA do uczestników, którzy wybrali pobyt w wariancie 3. Nie wszyscy sprecyzowali swój pobyt.

Poproszę o szczegółowe deklaracje przyjazdu:

1) czy przyjeżdżacie w piątek i nocleg z piątku na sobotę, śniadanie w sobotę i obiad ???

2) czy przyjeżdżacie w sobotę, nocleg z soboty na niedzielę, obiad sobotni i niedzielne śniadanie ???

Proszę o jak najszybsze informacje zwrotne.

Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Dnia 7.09.2016 o 00:09, Urbi napisał:

UWAGA do uczestników, którzy wybrali pobyt w wariancie 3. Nie wszyscy sprecyzowali swój pobyt.

Poproszę o szczegółowe deklaracje przyjazdu:

1) czy przyjeżdżacie w piątek i nocleg z piątku na sobotę, śniadanie w sobotę i obiad ???

2) czy przyjeżdżacie w sobotę, nocleg z soboty na niedzielę, obiad sobotni i niedzielne śniadanie ???

Proszę o jak najszybsze informacje zwrotne.

Dziękuje.

romeo1971, Leo60 z Krzysztofem, czekam na informacje od Was... 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Informacja dla osób, które nie gościły jeszcze w ośrodku "RELAX"

W domkach niestety nie ma ręczników ale jest też dobra wiadomość, jest pościel, więc nie trzeba zabierać śpiworów ;) 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Około 6,5 km przed przeprawą promową jest rondo , na którym trzeba (można) zjechać na przeprawę promową Warszów. Promy zabierają wszystkie jednoślady (samochody tylko mieszkańców) Wjazd na prom od strony Warszowa z prawej strony.

Dojazd od promu do Ośrodka Relax bardzo prosty. Zjeżdżamy z promu w lewo i pierwsza ulica (Chrobrego) w prawo, potem cały czas prosto przez park aż po lewej stronie zobaczymy kempingi. Prościzna :)

Do zobaczyska  

Prom.png

prom 2.png

dojazd.png

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeszcze jedna informacja organizacyjna dla osób przyjeżdżających w czwartek.

Standardowo po przyjeździe do ośrodka kierujecie się do recepcji, podajecie swoje nazwisko i otrzymujecie klucze od domków, w których jesteście zakwaterowani.

W momencie przyjazdu, popołudniu, wieczorem czy w nocy, nie dokonujecie żadnych opłat w recepcji za dodatkowy nocleg.

Kwotę 39 zł za ten dodatkowy nocleg, proszę przekazać gotówką mnie lub Robssonowi w piątek.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wracam z TH !w00t i obieram azymut Świnoujście whist Nie wiem czym, nie wiem jak ale trzeba zobaczyć ekpię GZ i piękne PL morze :kicking:

Już się cieszę na to spotkanie.

Btw, @Urbi, masz jakieś dane ile osób będzie już w czwartek?

Odnośnik do komentarza

Dziś u mnie było małe spotkanie. Zapadły kolejne ustalenia podróżniczo-kulinarne na majówkę. Będzie się działo.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
8 godzin temu, MariuszBurgi napisał:

Wracam z TH !w00t i obieram azymut Świnoujście whist Nie wiem czym, nie wiem jak ale trzeba zobaczyć ekpię GZ i piękne PL morze :kicking:

Już się cieszę na to spotkanie.

Btw, @Urbi, masz jakieś dane ile osób będzie już w czwartek?

Wstępnie, wcześniejszy przyjazd zadeklarowało 7 osób plus ewentualne odwiedziny osób ze Świnoujścia i organizatorów. 

Do zobaczenia już wkrótce.

Odnośnik do komentarza

Jak dobrze pójdzie to chyba pobije rekord. Układam i rozkładam trasę i czas na wszelkie możliwe sposoby żeby dojechać w piątek. Będę miał do  pokonania 2248 km a wystartować będę mógł dopiero z środy na czwartek w nocy. Trasa przez Berlin. Moja prośba jakby ktoś mógłby "narysować trasę" z Berlina do Was byłbym wdzięczny. Motywację mam - Zybexa kopnąć w 4 litery :) Jak to Zybex napisał "I tego się trzymajmy. Cel to podstawa." :) Chociaż nie wiem czy dojedzie bo chleje piwsko na Oktoberfest.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Z racji dystansu ~650 km i porannych temperatur poniżej 10 stC rozsądek podpowiada wyjazd dzień wcześniej.

Pozostaje analiza: nudna A2 aż do S3 i na płn. na Gorzów :sleep1: czy przyciąć w Poznaniu i mniej nudną trasą via Wronki, Mierzęcin, Stargarad :whistling: ?

Kiedyś notorycznie do Stargardu latałem najmniej nudną DK10 ... ale wtedy nie było A2'ki !scooter 

Najważniejsze, że prognozy na weekend po trasie i w rejonie Świnoujścia nie przewidują deszczu :drunk:

Ps. Czy Organizatorzy zdradzą przebieg sobotniej trasy po NRD? :renske:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Urlop dostałam, pogoda się zapowiada ładna:

79b7d1993c3b6d6e5eb75e0d1335a6a0.jpg

Zaczynam się cieszyć


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
2 godziny temu, Joasia70 napisał:

Zaczynam się cieszyćemoji2.png

+1 !OKK

Joasiu, ten urlop to od czw czy pt?

1 godzinę temu, KriSSo napisał:

Joasiu, Mariuszu, rozumiem, że wybieracie się 2oo?

2oo... ma się rozumieć :renske:

4 godziny temu, marekb9t napisał:

Starą poznańską, w Pniewach na DK24 i do S'ki... w sumie może i faktycznie tak lepiej, THX !OK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...