Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koniec lata na Roztoczu 16-18.09.2016


GrzechoCnik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Przyjedź Saperku o której chcesz, tylko gospodyni nie obódź wcześniej niż kogut :)

Ja będę w południe w piątek.
 

Odnośnik do komentarza

Dzięki za informację, w takim razie będę celował w godziny około-południowe.

Patrząc na listą uczestników, szykuje się bardzo kameralne spotkanie, fajnie.

Do zobaczenia na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem że mogę liczyć na pokój 2 osobowy ??  A niedzielny obiad (za dopłatą) aktualny ?  Bo ponoć żegnać się mamy u chrząszcza.

Marcus - nie zapomnij o piwie - bo inaczej zakopiemy Ci oponki na amen :D

I jak Grzesiek (Saper), zlokalizowałeś już Biedronkę w Krasnobrodzie ?  :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dla par mieszanych :) będą pokoje 2 osobowe.

Harmonogram się nie zmienia, bo mamy rezerwację na browar. Szczebrzeszyn jest trochę w przeciwną stronę a po nim już oficjalnie nie wracamy na kwaterę.

Obiad niedzielny był ogłoszony poza konkurencją, więc jak się ktoś chce dogadać z gospodynią to może.
 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja bedę wyjeżdżał zaraz po pracy, tak że jakoś na wieczór będę.

Grzesiu jaką traskę z Rzeszowa byś polecił do miejsca docelowego?

Odnośnik do komentarza

Ja wprawdzie nie Grzesiu, ale też z Rzeszowa :)

Moim zdaniem najlepiej autostradą do zjazdu na Przeworsk lub jeszcze dalej - zjazd Jarosław, a potem kierunek na Zamość.

Odnośnik do komentarza

Piotruś, biorąc pod uwagę, że będziesz jechał po pracy i to, że już ciemność zapada coraz szybciej to również proponuję trasę jaką podał Endriu, ale trzymałbym się zjazdu z autostrady w Przeworsku.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie bardzo jestem w stanie coś podpowiedzieć z Rzeszowa, bo owszem z Bieszczad Burgmanii wracałem ale kilka lat temu przez Przemyśl i Tarnogród i jakość dróg była zależna od gminy :)  Obecnie może już się poprawiło.  Zjazd z autostrady w Przeworsku to dobry pomysł.

PS.

Saper zrobi trasę wcześniej to może coś napisze jak dojedzie.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, GrzechoCnik napisał:

...

Saper zrobi trasę wcześniej to może coś napisze jak dojedzie.

Obawiam się, że moja trasa z autostradą nie ma wiele wspólnego, ponieważ pojadę przez Łańcut, Leżajsk, Tarnogród.

Nie lubię autostrad na motocyklu, nuda.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Marcus napisał:

To ile nas się tam pojawi bo straciłem rachubę ?

A czy to takie ważne ?  Jak liczysz ile piwa potrzeba aby oblać ten Twój nowy nabytek to żartowałem :rolleyes:

PS:  skrzynka powinna wystarczyć :D

Odnośnik do komentarza

Kurcze, Panie i Panowie - prognozy pogody na sobotę i niedziele słabe :angry:   

Trzeba chyb max. skrócić piątkową dniówkę w mordorze  - ma być gorąco i ładnie - trzeba wykorzystać. W sobotę deszcz, ale ciepło, o niedzieli nawet nie chce mi się pisać :mellow:

Jedyna nadzieja w tym że prognozy się czasem nie sprawdzają :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ogłoszenie parafialne.

Na sobotę przed obiadem przewidziana jest wycieczka krajoznawcza około 70km ->4h ze spacerami. Proszę o zatankowanie pojazdów o ile się da w piątek lub w sobotę rano przed wyjazdem - po drodze nie będzie stacji.

PS

na meteo pokazują w Krasnobrodzie deszcz ale dopiero po g.17 czyli jak już wrócimy na kwaterę. I niech tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Dnia 13.09.2016 o 23:06, EndriuBis napisał:

A czy to takie ważne ?  Jak liczysz ile piwa potrzeba aby oblać ten Twój nowy nabytek to żartowałem :rolleyes:

PS:  skrzynka powinna wystarczyć :D

Nic z tego, nie dam oblać piwem mojej kruszynki. Niech wystarczy że jest w ciemno-złotym kolorze :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ognisko do bladego świtu za nami. towarzystwo jeszcze smacznie chrapie. dojechali do nas jeszcze Karolina i Ogryzek. dzisiaj około g.12 ruszamy na objazdówkę po okolicy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...