Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koniec lata na Roztoczu 16-18.09.2016


GrzechoCnik

Rekomendowane odpowiedzi

W drodze powrotnej można zawadzić jeszcze o Zamość: polecam kawę w "Galicya Cafe" na Rynku Solnym (z tyłu za ratuszem - łatwo znaleźćm bo przed kawiarnią stoi zwykle trójkołowe Piaggio Ape) - palą własną znakomitą kawę - można wypić kilka "próbek" i/lub kupić kilka kilo ziaren "na wynos".

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

@T0MEK: dzięki za podpowiedź. Osobiście nie planuję ciągnąć całej grupy do Zamościa, bo "kolumna skuterów" może być za duża na upodobania miastowych stróżów prawa :) Ja nie organizuję ani nie zgłaszam oficjalnej parady. Ale kto będzie chciał skorzystać - to może.

Odnośnik do komentarza

Po za tym nie dla wszystkich Zamość jest "w drodze powrotnej" :) A jak tam pogoda :question: Macie na Lubelskim jakiegoś szamana :question::) takiego co by go w razie W można było podtopić albo coś :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szamana wyznaczymy w piątek wieczorem. A topienie może się odbyć w Tanwii nad Szumami :D

Odnośnik do komentarza

Kasa poszła x 2 osoby.

Prośba do GrzechoCnika (kurcze - no już nie mogłeś zrobić Grzechotnika :) ). Widzę że masz możliwość edytowania pierwszego postu - tego z listą.

Możesz poprawić numerację tak aby osoby towarzyszące, plecaki itp. miały swój nr :question: będzie bardziej przejrzyście. Wprawdzie do tych 47 miejsc jeszcze trochę brakuje, ale ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Całkiem niezły pomysł z tym uszeregowaniem. Sam na to wpadłem jak tylko zacząłem wpisywać pierwszych chętnych. Dlatego w tytule listy zamieściłem ilość w nawiasach, żeby było widać czy się zbliża do końca. Na razie mie ma obaw. Zwłaszcza dla tych co już zapłacili.

Tak jak napisałem kolejność wpłaty się liczy a nie pozycja na liście.

Jak będzie ciasno z miejscami to przebuduję tą listę.

Odnośnik do komentarza

Cześć. Ja też się piszę na ten zlocik.

To będzie mój trzeci w tym roku,

ale Świnoujścia już chyba nie zaliczę.

Zakwaterowanie proszę razem z arkady64 za obopólną zgodą.

Pozdrawiam. Zapłacone.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do organizatora.

Czy w związku z relatywnie małym zainteresowaniem i wolnymi miejscami można dopisać do listy znajomych motocyklistów, ale z po za naszego forum ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

@EndriuBis: jeśli są to 2-3 osoby to zapraszam. Ale przy większej ilości to niestety muszę odmówić, ponieważ w tym zlocie bardziej chodzi o integrację skuterowców.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Początkowa godzina jeszcze nie ustalona.Podam na początku września jak pogadam z gospodynią o szczegółach zakwaterowania.

Wziąłem urlop na piątek 16-go i myślę tam się zjawić około południa.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nieśmiało chciałem przypomnieć zapisanym na listę, że czas już wyskakiwać z kasy :) kto jeszcze tego nie uczynił.

Wpłata potwierdzi miejsce i posiłki na kwaterze.

A ja muszę drugą część zaliczki wysłać.

No i gospodyni teź by chciała wiedzieć na ile osób się przygotować.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kaska dziś poleci na konto jeśli nie jest za późno ? Przepraszam że tak na ostatnią chwilę, ale coś nie mogę ostatnio się na forum zalogować.

Odnośnik do komentarza

Myślałem że dam rade przynajmniej jeden dzionek ale jeszcze za wcześnie po zabiegu i pobycie w szpitalu ,miłego pobytu na ROZTOCZU.

Odnośnik do komentarza

Zasadniczo to nie wiem czy mogę być liczonym gdyż od miesiąca jestem jakby mniej skuterowcem. Mogę się dalej liczyć? Czy zrobić miejsce dla innych. Wszak turystyczne motocykl ma mało wspólnego ze skuterem no chyba że brać pod uwagę ilość plastików to tak, wtedy tak, wtedy jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Marcus, a ja to bym odwrócił. Wszystko zależy od Ciebie. Jak dalej czujesz się jednym z nas i nie przeszkadza Ci że my jeździmy na skuterach - to jaki masz problem ?

Zobacz na innych, którzy zamienili skutery na motocykle, a jednak przyjeżdżają dalej na wspólne imprezy.

A swoją drogą - przyjedź, przyjedź Kufry masz pewnie pojemne, piwa się do nich zmieści sporo. W piątek wieczorem opijemy ten Twój nowy nabytek aby się nie psuł :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeszcze nie całkiem przesiąkłeś brakiem płóz, i pewnie masz druch dodawania gazu bez zmiany biegów.

Nie ociągaj się tylko dawaj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...