Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ile kilometrow jednego dnia?


dr.big

Ile kilometrow udalo Ci sie zrobic jednego dnia?  

201 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Razem z voy-ciach 26.06 2011 z Marl wystartowaliśmy do Brukseli Po przejechaniu 270 km byliśmy pod europarlamentem, potem jeszcze ekspo atomów i Norte Dame de la Chapelle. W samej Brukseli pokręciliśmy się trochę i o godz 14.00 start w kierunku Polski. Nawi wytyczyła drogę i gdzieś na jakimś zjeździe potaśtałem drogę.Ale nawi szybko przeliczyła i puściła nas drogą na Wrocław. No to trochę kilometraż nam się zmienił.I tak o godz. 1.30 dotarliśmy do Słubic przy czym ostatnie 3 godziny w ciemnościech z wynikiem 1200 km. Jak na jeden dzionek to troszku !placz1 Ale Bruksele polecam.P1090431.JPG

Odnośnik do komentarza

ja do tej pory max jednodniowy zaliczyłem na ok. 700 km. Z tym że w jedną stronę śmignąłem jednorazowo 350 km bez przystanku (zbiornik w FJR wystarcza na niecałe 400 km, ale kiedy tylko zamigała rezerwa od razu zjechałem, bo juz miałem pęcherz jak skrzynka piwa :D )ale w drodze powrotnej na spokojnie 2 przystanki :blink: Ot wstałem pewnej niedzieli rano i wymyśliłem że jadę polatać. W drodze na Lublin doszedłem do wniosku że pojadę w kieleckie do Chęcin hehe

na Burgim 400 najdalej byłem Włodawa - Kraków - ca: 450 km w jedną stronę. Czas przejazdu bodaj 9 - 16 bez szaleństw hehe i z postojami

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Więc tak, z Marl do domu miałem 1050 km, powiem szczerze, narzekałem tylko na ból prawego nadgarstka

Właśnie dlatego od lat używam throttle gumexa na prawej manetce !YES

Ból prawego nadgarstka?? A co to takiego? :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Właśnie dlatego od lat używam throttle gumexa na prawej manetce !YES

Ból prawego nadgarstka?? A co to takiego? :D

Fajna rzecz !OK .Jechałem z tym wynalazkiem Litwa,Lotwa ,Estonia i po 2400 km nie czułem bólu nadgarstka.

Ostatnio zrobiłem 650 km bez ,,tempomatu''po mazurskich drogach i po powrocie bolał nie tylko nadgarstek ,ale i przedramie.

Odnośnik do komentarza

Właśnie dlatego od lat używam throttle gumexa na prawej manetce !YES

Ból prawego nadgarstka?? A co to takiego? :(

I teraz mi to dopiero mówisz ? !sciana !sciana

W przyszłym roku się zrobi pewnie więcej na raz, to się przyda ten gumex, :D:blink:whist

Mariusz a może Durex ?

Ps. Fundi600 już mi udzielił instruktarzu, to znaczy się dopiero teraz :o niestety !placz1

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mój rekordowy przelot bez tankowania i jednocześnie bez zsiadania ze sprzętu to 270km , a największy przelot w ciągu jednego dnia 1093km w czasie powrotu z Marl .Podczas tych przejazdów nigdy nie bolał mnie nadgarstek tylko siedzenie i czasami plecy . :)

Odnośnik do komentarza

Ja skuterem to mało wyjeżdżałem dalej,ale na moto mój rekord to prawie 1600km . Trasa okolica Londynu- Piaseczno w czasie 23,5h z postojami na tankowanie i małą 20min drzemkę bo mi współtowarzysz przysypiał. Faktycznie,dupsko boli po takiej jeździe ;)

Odnośnik do komentarza

Mój rekord to1180 km w 12 godzin ze zlotu z niemieckiego Westercholt do Gdańska .Sam jestem jeszcze ciekaw czy siebie pobije:-)

Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkich,

Kymco Xciting 500 i taki trip.

Godz. 22.30 wyjazd z Wawy (Mokotów), ok. 5 rano dotarcie do Doliny Chochołowskiej (okolice Zakopanego), zmiana ciuchów i 5.30 wyjście w góry (wejście m.in. na Starorobociański Wierch). Ok. godz. 13 powrót na parking i ok. 14 powrót do Wawy. W stolicy byłem o godz. 20, łącznie 791 km + 30 km wycieczki po górach :)

Odnośnik do komentarza

Mój dzienny przebieg to max do 400 km. Myślę że więcej nie chciałbym pokonać.Może to brak kondycji ,a może do takich przebiegów potrzeba lepszego sprzętu?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

może do takich przebiegów potrzeba lepszego sprzętu?

Eeeeeee tam.

To raczej "miętka " d...a

Kolega AndrzejMysłowiceS jadąc do Bułgarii Burgmanem 400 zrobił ponad 750km bocznymi drogami ( w tym trasę Transalpinę co zajęło nam ponad 15 godz. ) i nie sądzę aby to był jego rekord na tym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

...najdłuższe przeloty dzienne do 700 km. ( Praha, Wiedeń)

...czasu nie mierzyłem, ale cały dzień to zdjęło z obiadem po trasie.?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzień po Burgmanii wypad nad morze. Warszawa - Krynica, flądra w Jantarze, potem powrót przez Grunwald do Warszawy.

Łącznie 730 km.

Odnośnik do komentarza

Mój dzienny przebieg to max do 400 km. Myślę że więcej nie chciałbym pokonać.Może to brak kondycji ,a może do takich przebiegów potrzeba lepszego sprzętu?

Po ostatniej wyprawie do Czarnogóry doszedłem do wniosku, że do dalekiej turystyki to tylko maxi :) Robiliśmy dzienne przeloty po 600 i więcej kilometrów i po przyjeździe nikt nie desperował tylko szliśmy w miasto. :) Do Warszawy rano i z powrotem po południu też zdarzało mi się dygać (ok. 700 km) i byłem mniej zmęczony niż puszką. Trzeba pamiętać o tym by co ok godzinę zrobić kilkuminutowy postój i można śmigać i śmigać....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...