Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Styczeń 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie dostałem dwa sygnały na komórkę z numeru + 37 to chyba z afryki, ale ja tam nikogo nie znam

Jak przeczytałem to jakiś nowy sposób na wyłudzenia

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SlawoyAMD

    32

  • bilety

    30

  • Elvis

    29

  • KriSSo

    20

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

właśnie dostałem dwa sygnały na komórkę z numeru + 37 to chyba z afryki, ale ja tam nikogo nie znam

Po roku z nami okazało się że masz znajomych w Afryce?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Z założenia, jeśli nie czekamy na numer z zagranicy nie oddzwaniamy na takie "strzałki".

Wspomniałem o tym tutaj.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No wreszcie nowy sprzęt w domu... Wszystko wygląda OK, nawet mimo lodowych placków udało się zrobić rundkę (około kilometra), bo dalej nie mogłem z braku rejestracji i ubezpieczenia.

Wrażenia? Król jest jeden i teraz to wiem jeszcze bardziej :D Kultury pracy silnika, ruszania, pozycja (MyRoad ma sporo mniej miejsca na nogi) i skrzyni biegów (praca charakterystyczna dla napędu paska i sprzęgła odśrodkowego - zupełnie inna niż w Burku), nie da się chyba Kymco jeszcze osiągnąć. Burgman jest bezwibracyjny, a tu przy ruszaniu czuć już leciutkie mrowienie w dłoniach i tyłku. Tragedii nie ma, ale jednak w AN650 jest to uczucie niedoścignione, nawet w takim staruszku, jak mój... Za to zawieszenie wydaje mi się lepsze, fajnie wybiera nierówności i kostkę.

Po tak krótkim kawałku jazdy trudno opisać coś więcej. W transporcie uszkodzili mi (porysowali) osłonę tłumika i tutaj ukłon w stronę firmy Motonita (w której skuter kupowałem), bo reakcja była natychmiastowa i podjęli się pomalowania mi go (po wysłaniu do Podkowy Leśnej), na ich koszt. Miły gest.

EDIT - No i w końcu mam pierwszy skuter, w którym wreszcie można normalnie wyłączyć światła, kiedy chodzi silnik...

07a828011681c074.jpg

Ta ładniejsza strona :D

ebf0b29a085ae6cd.jpg

581b75538e9f126d.jpg

Pełny komplet kluczyków i dokumentacji pozwala mieć nadzieję w prawdziwą historię skutera, przedstawianą przez sprzedawcę...

45a5a99b7abd164d.jpg

Odnośnik do komentarza

Sławek ... gratuluję nowego sprzętu ... chociaż przyznam się że Ty zawsze kojarzysz mi się z B650 ...

Mam nadzieję że Kymkacz będzie woził Cię bezpiecznie i bezawaryjnie ... czego serdecznie życzę ...

.

A ja byłem dzisiaj u doktora ... na kontrolnej wizycie ...niestety, jeszcze muszę się leczyć i mam przedłużone L4 do Prima Aprilisu ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wagi nie odczuwam, ale szerokość już tak... Kuper MyRouda sporo szerszy pod nogami, co powoduje, że nie stoi się (przy długości moich pęcin), tak pewnie, jak na Burku. Drugie spostrzeżenie, to ruszanie... Burgmanem da się delikatnie toczyć przy manewrowaniu z pomoca silnika, natomiast przy tylno-sprzęgłowym Kymco, siły z silnika przenoszone są znacznie brutalniej...

EDIT - Druga sprawa, że muszę się jeszcze nauczyć nim jeździć :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kuniszku... Wiedza zawsze pozostanie. Kto wie, może kiedyś wrócę do Burgmana, bo to sprzęt, który zapewniał mi wspaniałe chwile i niedościgniony komfort. Niestety, jak AN650 to albo od pierwszego właściciela, albo nowy, bo inaczej trzeba sporo przy nim robić prędzej, czy później. W Motonita był ładny egzemplarz z rocznika 2009, ale 19K złotych i jeszcze nie wiadomo co dalej :) Stąd wybór padł na Kymco, bo przy pasku, to ja jeszcze sam mogę pogrzebać...

Odnośnik do komentarza

... bo przy pasku, to ja jeszcze sam mogę pogrzebać...

Tylko nie grzeb przy pasku od spodni męskich ... zwłaszcza jeśli nie należą do Ciebie ... :lol1:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...