Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Styczeń 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w Nowym Roku …:)

Mam nadzieję, że ten rok przyniesie nam wszystkim dużo radości i zadowolenia z naszego hobby, którym są maxi skutery …

A zatem ...

raz jeszcze życzę wszystkim szerokich i przyczepnych dróg, gumowych drzew, dużo kasy na benzynę, bezawaryjnych maszyn, mnóstwa pomysłów w organizowaniu wypraw oraz dużo wolnego czasu i energii by w nich uczestniczyć. Ale żeby realizować nasze pomysły, potrzebne jest nam wszystkim zdrowie którego życzę jak najwięcej …

A naszym rodzinom życzę dużo cierpliwości i wytrwałości zwłaszcza w momentach gdy nas nie ma, a okazuje się że jesteśmy potrzebni właśnie już …

Wszystkiego naj …

.

Wierzę, że zabawa dzisiejszej nocy była iście szampańska a to, objawi się pozytywną energią w nadchodzącym roku …

.

Tym samym styczeń i Nowy 2016 Rok uważam za otwarte …

lewa w górę …:)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SlawoyAMD

    32

  • bilety

    30

  • Elvis

    29

  • KriSSo

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Żeby nie było to sezon trzeba zacząć....

.

Po Twoim nocnym wyczynie stwierdzić muszę jednoznacznie że ... otworzyłeś nowy sezon skuterowy ... w zachodniopomorskim, ma się rozumieć ...

... można? ... można ...

.

A jeśli idzie o szklankę na ulicach to u mnie na wsi jest to samo ... :) w żaden sposób nie da się jeździć ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

.

Po Twoim nocnym wyczynie stwierdzić muszę jednoznacznie że ... otworzyłeś nowy sezon skuterowy ... w zachodniopomorskim, ma się rozumieć ...

... można? ... można ...

.

A jeśli idzie o szklankę na ulicach to u mnie na wsi jest to samo ... :) w żaden sposób nie da się jeździć ... :)

Mirek słyszałem że twoja wieś już zmieniała nazwę od 1 stycznia.

Odnośnik do komentarza

Mirek słyszałem że twoja wieś już zmieniała nazwę od 1 stycznia.

Tak Panie Prezesie ... wieś zmieniła nazwę ... ale nie będę się na ten temat wypowiadał bo dla mnie, to marnotrawstwo publicznych (moich) pieniędzy i typowe baraństwo ...

.

A jak ze zdrówkiem ... melduj szybko ... :)

.

I z innej beczki ...

Właśnie wróciłem ze szpitala w Zdunowie ... byłem tam odwieźć sąsiada który dzisiaj rano wyszedł z psem, zrobił poślizg i już nie wstał ... uszkodził sobie kolano, zerwał więzadła, ścięgno chyba i zerwał coś co odpowiada za wyprost nogi ... na stargardzkim SOR wysiedział się kilka godzin i odesłali go Szczecina z zaleceniem natychmiastowej operacji ... oczywiście nie mieli transportu i dlatego ja pojechałem ... no a w Zdunowie powiedzieli że mają nawał roboty pourazowej, usztywnili kolano i wyznaczyli termin zabiegu na czwartek ... pacjenta odesłali do domu ... :)

A zatem ... uważajcie ... jest ślisko i można się nieźle wypitolić ...

Odnośnik do komentarza

Wszystkim maxiskuteromaniakom Szczęśliwego Nowego Roku oraz wytrwania w noworocznych postanowieniach. Jednym z moich jest zmiana skutera ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Musiałem! :D

.

Nie no, jak mus to mus ...

.

Ale jest dobra wiadomość.

Za tydzień koniec zimy.

.

Czyli co ... nie ma potrzeby stawiania skuta na kołki ?... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na 11 stycznia teutoni zapowiadają w Szczecinie 10 stopni C.

To dobrze bo już chciałem odkręcić aku, a tak to tylko dzisiaj odpaliłem na 10 min.

Odnośnik do komentarza

Qurcze ... na dzisiaj tez miałem zaproszenie do wspólnego morsowania w Miedwiu ale ... ale to raczej nie dla mnie ...

Może i jestem niedźwiedziem ale ... nie polarnym ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Qurcze ... na dzisiaj tez miałem zaproszenie do wspólnego morsowania w Miedwiu ale ... ale to raczej nie dla mnie ...

Może i jestem niedźwiedziem ale ... nie polarnym ... :)

Elvis, idź na całość! Idź na całość! Idź na całość! (tylko podziel się zdjęciami!)

Woda jest dzisiaj na pewno cieplejsza niż powietrze. :)

Odnośnik do komentarza

Elvis, idź na całość! Idź na całość! Idź na całość! (tylko podziel się zdjęciami!)

Woda jest dzisiaj na pewno cieplejsza niż powietrze. :)

.

Nie, nie ... póki co nie dojrzałem jeszcze do tego chociaż ... taka myśl co raz częściej chodzi mi po głowie ... :)

.

Ile km nawinąłeś na licznik? :)

.

Nawinął ile musiał ... a przecież napisał że musiał ... :)

.

A teraz z innej beczki ...

Wiem że chwalenie się, i to w dodatku w Nowym Roku nie jest fajne ...

Ale muszem siem pochwalić ...

W mojej stajni zaparkowała nowa maszyna ...

Nowe 2oo ... nowy skuter ...

Oto mój nowy nabytek ... :)

nowy%252520nabytek.jpg

A tak na marginesie powiem że wczoraj dostałem go w prezencie i już znalazłem mu fajne miejsce, na moim biurku ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

.

W mojej stajni zaparkowała nowa maszyna ...

Nowe 2oo ... nowy skuter ...

Oto mój nowy nabytek ... :)

nowy%252520nabytek.jpg

A tak na marginesie powiem że wczoraj dostałem go w prezencie i już znalazłem mu fajne miejsce, na moim biurku ... :)

Fajny moja stajnia liczy już parę takich skuterków ale ten jest fajny muszę go też sobie sprawić.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

żeby podtrzymać temat chwalenia się, wstawię i swoje zdjęcie. Moja flota: Hondy, Yamahy, BMW, Peugeot, Vespa, i inne.

skutek.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...