Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Styczeń 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SlawoyAMD

    32

  • bilety

    30

  • Elvis

    29

  • KriSSo

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Jutro czwartek, ja niestety nie dam rady przyjechac mam remont i co najgorsze chyba honda zamarzła bo nie odpala a kręci :frusty:

Roman ja tez dzisiaj próbowałem odpalić moto i... lipa przy takim mrozie - tez nie odpalił choć kręcil ;-( Musimy poczekać aż się trochę ociepli ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro czwartek, ja niestety nie dam rady przyjechac mam remont i co najgorsze chyba honda zamarzła bo nie odpala a kręci :frusty:

Roman ja tez dzisiaj próbowałem odpalić moto i... lipa przy takim mrozie - tez nie odpalił choć kręcil ;-( Musimy poczekać aż się trochę ociepli ;-)

A mój wczoraj chodził 10 min. i stwierdziłem że jednak chyba zima pozostanie i wyjąłem aku i zabrałem do domu. Ale jak jutro będzie ok, to wkładam i jadę.

Odnośnik do komentarza

Ja niestety jutro w pracy, szkoda bo stęskniłem się za Wami. Wczoraj odpaliłem Hondę od pierwszego nakręcenia i pogrzałem z 15 minut.

Odnośnik do komentarza

z honda PCX 125 nie miałem problemu cała zimę odpalała kochana dziewuszka :msn-cry: ani razu mnie nie zawiodła i z tego oto żalu spije se browarki

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie, moto-akcesoria mają spore wyprzedaże. Oczywiście większość, to np. rękawice o rozmiarze XS, ale być może znajdziecie jakieś perełki dla siebie.

Ja wypatrzyłem sporo przecenionych akumulatorów: https://www.moto-akcesoria.pl/akumulatory/6707-akumulator-saito-ct14b-4gt14b-4-12v13ah-do-yamaha.html

i spodni: https://www.moto-akcesoria.pl/spodnie/3828-spodnie-roleff-ro-451-kodra-.html#/159-kolor-czarny/29-rozmiar-l

Ale polecam przeglądnąć, bo może znajdziecie coś dla siebie (ja kupuję sobie tylko płyn do czyszczena hamulców https://www.moto-akcesoria.pl/do-hamulcow/6988-srodek-do-czyszczenia-hamulcow-presto-.html i żel do felg https://www.moto-akcesoria.pl/do-kola/8367--zel-do-felg-procycle.html).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Artur a co robi ten zel z felgami, znaczy ze co?? Moze i ja bym sobie taki kupil?? :kwasny:

Oops. Chyba nie robi tego, co w opisie (Hamuje postęp korozji). Myślałem, że on służy do czyszczenia, a tu raczej o opony chodzi...

- ułatwia montaż opon,

- ułatwia wchodzenie opon,

- zabezpiecza i chroni gumę...

2f9f5c60a729881fba67f2c1fd32fa5e.jpg

Odnośnik do komentarza

koledzy pytanko się mi pojawiło, czy macie w swoich skuterach ABS i czy warto za niego dopłacać, chociażby w kymco DT125.

Odnośnik do komentarza

koledzy pytanko się mi pojawiło, czy macie w swoich skuterach ABS i czy warto za niego dopłacać, chociażby w kymco DT125.

ja mam u siebie i w PCX125 też był warto mieć to moje zdanie

Odnośnik do komentarza

Dzięki ArtCho za opis żelu.

Czemil mam porównanie sprzętów z i bez systemu ABS. Myślę że warto mieć ABS. Nie wiesz kiedy może się przydać.

Odnośnik do komentarza

koledzy pytanko się mi pojawiło, czy macie w swoich skuterach ABS i czy warto za niego dopłacać, chociażby w kymco DT125.

Mnie raz już się przydało, przypuszczam, że bez abs zaliczyłbym albo wywrotkę, albo przynajmniej przy ratunkowym podpieraniu poszkodowaną nogę

Odnośnik do komentarza

dzięki chłopaki za odpowiedź. Tak więc ograniczam poszukiwania do modeli ABS.

Tu ciekawy filmik znalazłem - rozwiewa wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja przez brak ABSu połamałem ciężko łapę... Teraz szukam skutera już z tym dobrodziejstwem... Może już nawet znalazłem. Zobaczymy :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dopiero, jeśli uda się wszystko mi zgrać w jedno... :ninja:

Sławek, przyznaj się: montujesz kufer centralny, ale nie możesz znaleźć takiego Givi ;)

a3e90da551e2591bbe58b938e7c0081b.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...