Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień 2015 Zachodniopomorskie


romeo1971

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    26

  • Robsson

    24

  • bilety

    23

  • minimi1

    22

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Też obejrzałem filmik ... jest on oczywisty ... ale Ty miałeś jakąś myśl i chodziło mi o jej rozwinięcie ...

Nic specjalnego, przypomniałem sobie konwersacje nt. ubioru wigilijenego , ze koszulowo ma być, więc po obejrzeniu filmiku od razu bez namysłu wpisałem moje myśli. ( że do koszuli to krawat obowiązkowo, a jak obsługa zobaczy , że wchodzą ludzie w krawatach to będą spokojniejsi o kulturę tego Spotkania)

Jeżeli myślisz, że ja myślę to co Ty może myślisz, ze ja miałem na mysli to zapewniam Cię Mireczku, że nie miałem tego na myśli o czym myślisz ;)

Serio, serio

Arturze - Świnoujście również trzyma kciuki za Ciebie. Jesteśmy z Tobą

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja wiem co to jest Mirku.

Ja na tych zdjęciach nic nie widzę, żadnych stworków kudłatych. To Ty Mirku jesteś chory na nieuleczalną chorobę zwaną syndromem maniakalnego braku jazdy maxi skuterem :) Nie przejmuj się choroba mija wiosną ale niestety ma nawroty przed zimą ;) Jeszcze parę dni i ja zacznę widzieć te stworki ;)

Myślę, że to pożądany objaw prawdziwego maximaniaka :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Byle choroba Mirka nie była zakaźna, bo wtedy jest ryzyko, że po zbliżającym się spotkaniu wigilijnym, opanuje GZ epidemia. ;)

Odnośnik do komentarza

przypominam o zamówieniach- Robercie zaktywizuj proszę grupę Świnoujską. Wojtku proszę zadbaj o naszych kolegów, którzy nie zaglądają tutaj- czyli braci i naszego pozbawionego dostępu kolegi- jeżeli mogę prosić

Odnośnik do komentarza

Elvis, to ten Twój sprzęt to jest w końcu niebieski, czy czarny, bo zgłupiałem. Do tej pory na wszystkich poprzednich zdjęciach był czarny, a teraz pokazujesz jakiś niebieski, więc może te stworki też nie są Twoje...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

dfb75a2353dfde85769a1172066639d7.jpg

Pozdrowienia z Kujaw :-)

A gdzie to się nasz Mareczek podziewa...?!? Czyżby na okres zimowy zmienił Grupę...?!? Widać na zdjęciu, że humor Mu dopisuje i czuje się tam dobrze.

Pozdrawiam Cię Marku i kolegów z Grupy Kujawsko-Pomorskiej. Bawcie się dobrze.

Odnośnik do komentarza

EDIT: zobacz TUTAJ, na fotce 2, widać że jest granatowy ...

No. Ale na pozostałych fotkach jest czarny :) No może ciemny grafit ;)

Swego czasu byłem najarany na K5 w tym kolorku.

Spoko, jak będę przejeżdżał przez Twoją wioskę to wpadam !

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Piotrze (minimi1)

Wpłata za część pierwszą Wigilijnej Wieczerzy poszła na Twoje konto.

Wiem, że poświęciłeś na jej organizację dużo wolnego czasu oraz paliwa na liczne dojazdy do knajpek.

Proszę abyś nie obraził się za dodatkową opłatę ( na 1 litr paliwa) i nie potraktował tego jako jałmużnę ;) w ten sposób chciałem jakoś w malutkiej części zrekompensować Ci Twój trud :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj przyjechały kalendarze, rozdam w czwartek na spotkaniu wigilijnym tym , którzy je zakupili ( koszt wysyłki wyszedł 4,70 pln ) oraz spośród uczestników , którzy z różnych powodów nie zdążyli tego uczynić,( a chcieliby takowy mieć ) rozlosujemy jeden kalendarz duży oraz jeden mały.

Odnośnik do komentarza

Artur,

Życzę Ci również szybkiego powrotu do zdrowia.

Bądź twardy. Masz niewiele czasu na chorowanie, bo wiosna ma przyjść wyjątkowo szybko.

No i sorki Panowie za mój zapijaczony język.

Odnośnik do komentarza

Piotrze (minimi1)

Wpłata za część pierwszą Wigilijnej Wieczerzy poszła na Twoje konto.

Wiem, że poświęciłeś na jej organizację dużo wolnego czasu oraz paliwa na liczne dojazdy do knajpek.

Proszę abyś nie obraził się za dodatkową opłatę ( na 1 litr paliwa) i nie potraktował tego jako jałmużnę ;) w ten sposób chciałem jakoś w malutkiej części zrekompensować Ci Twój trud :)

Robercie z uwagi na fakt, iż przelew uczyniła Twoja Żona przyjmuję, że stawia mi piwo, Piotrze zwrot nadpłaty na Twoim koncie

Odnośnik do komentarza

Piotrze,pieniążki za mnie i moja malzonke przekaże Ci osobiście na Twoje rączki podczas spotkania wigilijnego w czwartek. Troszkę się spoznimy,ale będziemy na pewno(obowiązki służbowe)

Odnośnik do komentarza

Piotrze,pieniążki za mnie i moja malzonke przekaże Ci osobiście na Twoje rączki podczas spotkania wigilijnego w czwartek. Troszkę się spoznimy,ale będziemy na pewno(obowiązki służbowe)

nie spóżniajcie się za dużo, kelnerzy wchodzą co 15 minut od 18.00- żebyście na zamawianie się nie spóżnili i żeby wszystkiego nie zjedli

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie przestałem być mocno podekscytowany, albowiem dopadło mnie megaprzeziębienie i nie będzie mnie na wigilii. Teraz proszę się skupić. Wejście wiadomo gdzie jest- schodami w górę i zaraz w lewo w dół- w razie czego pytać się pierwszego z brzegu za kontuaru, gdzie jest piwnica- pokażą (zaraz przy wejściu jest.) Każdy kto wogóe w tej knajpie nie był przed udaniem się do piwnicy radzę przejście się po lokalu i patrzeć po bokach i do góry- jest fajnie. Plan jest następujący. Zbiórka o godzinie 18.00. Stoły powinny być nakryte- od godz 18.15 wchodzi kelner, kelnerzy i zbierają zamówienia na ciepłe- zbiorczo golonki i żebra są zamówione jako ilość- wymagać to będzie zamówienia indywidualnego. Kelnerzy wejdą też o 18.30 i 18.45 i co 15 minut będą dorzucać deski kiełbas oraz ogórki chleb oraz smalec desek jest 14 łącznie porcji smalcu jest 28. Od godziny 19 powinny wjeżdżać już ciepłe zamówione przez Was dania. Oczywiście jedni dostaną szybciej inni nie- to jest jakby nie patrzeć sporo porcjii nie jesteście jedyni w knajpie. Z rzeczy godnych polecenia oprócz golonek (zbiorczo zamówionych- jadłem każdą i każda jest bardzo dobra) żeber jest piwo- jest ono naprawdę fajne- mnie bardzo smakuje tam pszeniczne ich własnej roboty oraz lager ciemny i ciemne piwo (ciemne dla tego, kto lubi ciemne, mocne piwo). Pozdrawiam wszystkich bawcie się dobrze. Pierwsza część jest w całości opłacona- treść maili na stronie z wigilią. Niestety nie zbiorę kasy z przyczyn naturalnych tak więc numer konta jest na stronie z wigilią. jeżeli już ktoś nie chce tak to jeżeli Wojtek się zgodzi możecie dać Wojtkowi- na stronie z wigilią są tajemnicze plusy- to opłata. Jeżeli coś się nie zgadza proszę na priva. Jeżeli coś będzie nie tak, albo tak, uwagi etc manager Sebastian Czaplejewicz- będzie na miejscu

Odnośnik do komentarza

Choroba nie wybiera. Aby wyjaśnić pewne wątpliwości. Ja nie zamówiłem golonki dla mnie, tylko zabezpieczyłem zgodnie z Waszymi deklaracjami określone ilości golonek i żeber w kuchni pod imprezę Burgmanii. Oznacza to tyle, że w kuchni odłożono określone ilości deficytowych mięs dla nas, które to będą wydawane pod indywidualne zamówienia. Inaczej mówiąc kucharz i kelner nie wie, że Krisso chce golonki (żebra). Wie że zostało wyodrębnione globalne zamówienie na masę towarową, w ramach której będą składane indywidualne zamówienia.w dniu imprezy. Tyle i tyle jest zabezpieczonych. Jeżeli kuchnia będzie miała więcej i ktoś będzie chciał jeszcze golonkę to dostanie, ale jeżeli w kuchni nie ma zapasowych golonek to osoba, która pomyśli sobie- ja jednak wezmę golonkę zamiast steka może podebrać golonkę komuś, kto ją wcześniej zamawiał, że tak powiem w "preorderze" Dla Waszej informacji w preorderze zamówiłem golonkę pieczoną i ta golonka jest nadwyżkowa. Macie godzinę na uporządkowanie się rozebranie itd oraz na złożenie zamówień. Kuchnia zacznie wydawać wasze zamówienia od godziny 19.00

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...