Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień 2015 Zachodniopomorskie


romeo1971

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    26

  • Robsson

    24

  • bilety

    23

  • minimi1

    22

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich w piękny poranek grudnia, wsiadam na skuta i troszkę polatam

Szacun! U mnie niestety 3 st. silny wiatr, choć, malagut nie jest nakryty żadnymi pokrowcami, stoi w garazu cieplutkim, i czeka na dobrą okazje aby móc pokulac...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja do pracy sobie na popołudnie pojechałem i łapki mi trochę zmarzły (mimo niezłej pogody wiatr ostro zacinał)... Za to z przerażeniem stwierdziłem, ze przegapiłem limit kilometrów do wymiany oleju, więc do czasu zakupu bańki z oleum i filtra, Burek stoi murem w drewutni...

Odnośnik do komentarza

Zapraszam koledzy w imieniu Czarnych Wdów do udziału i zabawy. Cel szczytny. JA od kilku lat biorę udział na skucie i jest zawsze ok. Stój Mikołaja wskazany.

https://www.facebook.com/events/1646813455595977/

Jak ktoś nie ma stroju Mikołaja to w POLO są po 20pln. Sam dziś kupiłem, a może i komuś z was się przyda.

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem w Polomarkecie w Świnoujściu, ale pewnie w innych miastach też są.

link nie działa

nie wiem czemu u ciebie nie działa, przed chwilką kliknąłem i mnie przełącza do strony.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja kupiłem w Polomarkecie w Świnoujściu, ale pewnie w innych miastach też są.

nie wiem czemu u ciebie nie działa, przed chwilką kliknąłem i mnie przełącza do strony.

Pewnie dla tego : "strona jest widoczna tylko dla grupy odbiorców, do której nie należysz."

Facebook się kłania

Odnośnik do komentarza

Mi też link nie działa, a dodam że jestem zalogowany obecnie na FB.

Dokładnie to wyświetla mi się to:

Niestety, ta treść jest obecnie niedostępna

Być może użyty link wygasł lub strona jest widoczna tylko dla grupy odbiorców, do której nie należysz.

Wróć do poprzedniej strony · Przejdź do aktualności · Odwiedź nasze Centrum pomocy

Odnośnik do komentarza

Dziś czwartek, piękna pogoda, ciepło, sucho, kto przyjedzie dzisiaj skutem? :fireman2:

Ja się zastanawiam Krzysztof ;-) Zobaczę popołudniu jak będzie z pogoda. Jak będzie w miare ciepło i sucho i co najwazniejsze nie będzie padać to wyciągnę moto z garazu;-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie, no to w takim razie ja też przyjadę autem (nie piję do Ciebie Marku, tylko ogólnie). Nie będę się wygłupiał sam z Joshu'ą ;). Pogoda ma być dobra, ciepło i sucho, dlatego liczyłem na większe grono i przy okazji jakąś porządną rundkę wokół komina. Słoneczne -> Bukowe ->Aut poznańska -> Niemcy itd :Jumpy:

Rzelu? Burgifan? Kowal? Grota10? melmacie? Qszysiu? Roger? Kunisz? :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie, no to w takim razie ja też przyjadę autem (nie piję do Ciebie Marku, tylko ogólnie). Nie będę się wygłupiał sam z Joshu'ą ;). Pogoda ma być dobra, ciepło i sucho, dlatego liczyłem na większe grono i przy okazji jakąś porządną rundkę wokół komina. Słoneczne -> Bukowe ->Aut poznańska -> Niemcy itd :Jumpy:

Rzelu? Burgifan? Kowal? Grota10? melmacie? Qszysiu? Roger? Kunisz? :)

Dla ciebie przyjadę skuterem

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kurka, nie przyjadę... Od dwóch miesięcy sprzedaję tablet i właśnie na dziś po 18.00 klient się umówił :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...