Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień 2015 Zachodniopomorskie


romeo1971

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    26

  • Robsson

    24

  • bilety

    23

  • minimi1

    22

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Jutro ma nie padać, 8-9 stopni i przejaśnienia. Jedziemy gdzieś? DDR? Nowe Warpno? Wolin? Dziwnów? Trójmiasto? Bieszczady? :cool2:

Odnośnik do komentarza

Krzysztof proponuje karkonosze, może być Karpacz ;-) A tak serio to ok.14:00 mogę polatac ze 2godz.;-) Czekam na propozycje...

Odnośnik do komentarza

Koleżanki i Koledzy, z uwagi na gniotącą mnie odpowiedzialność a w szczególności konieczność zapewnienia najwyższej jakości za najniższą cenę i pogodzenia sprzecznych żądań zdecydowałem się jednoosobowo dokonać istotnych zmian w Wigilii Zachodniopomorskiej. Będzie fajniej, będzie taniej, będzie bardziej bogato, miejsce się niewiele zmieni jeżeli chodzi o mapę (zachęcam do zobaczenia). W środę nastąpią istotne informacje dotyczące jedzenia itd. Jedzenie będzie tańsze i lepsze, piwo lepsze i za niższą cenę Dalej zachęcam do obserwowania działu wigilia- i zaraz podbiję wyżej

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Elvis, szacun za przejażdżkę w ten grudniowy dzień. A przy okazji zrobiłeś kolejne fajne zdjęcia, którymi możesz powalczyć o skuter miesiąca.

Pozdrawiam

A przy okazji, w związku z tym że już mamy 6-sty grudnia, wszystkim Burgmaniakom GZ życzę fajnych mikołajkowych prezentów. :)

No i jeszcze powiem Wam w tajemnicy, że zostało już tylko 11 dni do naszej Wigilii GZ... Już nie mogę się doczekać. :)

I jeszcze jedno, bardzo za Wami wszystkimi tęsknie już, ale przez bardzo napiętą sytuacje w firmie oraz nadmiar pracy i obowiązków rodzinnych, nie miałem możliwości uczestnictwa w ostatnich spotach czwartkowych... :(

Tym bardziej nie mogę doczekać się czwartku 17-ego grudnia... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Podgrupa GZ juz od rana w akcji, razem z organizatorem walczyliśmy się do akcji Św. Mikołaj 2015

81d106abac0f3d33fe05e7308fc907a3.jpg

c2599d5e3fb2be6a94ff33f2659bcd9c.jpg

ccb5ff58e6a6266b163e374c1b0a32d8.jpg

Na promie

bdb0f8a31b8a97ed1e6a9e9b5c050ca3.jpg

I już prezenty Miki rozdaje

e5e92770d3deb8be83852fe4d8f97040.jpg

97a376ae8ec009f50adfd10e360331e6.jpg

Odnośnik do komentarza

Podgrupa GZ juz od rana w akcji, razem z organizatorem walczyliśmy się do akcji Św. Mikołaj 2015

Szkoda że w Szczecinie nikt nie zorganizował czegoś podobnego,przynajmniej nic o tym niewiem

Odnośnik do komentarza

Szkoda że w Szczecinie nikt nie zorganizował czegoś podobnego,przynajmniej nic o tym niewiem

Była spora grupa na 2oo, odpowiednio wcześniej nagłaśniali o tym. Odwiedzili Dom Dziecka w Tanowie. Na Polatankach Motocyklowych na FB możesz zobaczyć zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo żałuję, że nie mogłem podłączyć się do akcji motomikołajowej. Specjalnie z tego powodu zostawiłem Malaguta we własnym garażu, a nie wstawiłem do garażu zimowego na kilkumiesięczny sen... Tak samo polatanki KriSSa.

Niestety, jak wiecie szpital przed paroma tygodniami trochę pokrzyżował moje plany, a kolejny (10 grudnia) wyłączy mnie na kolejne tygodnie... Trzymajcie kciuki! :)

Odnośnik do komentarza
Była spora grupa na 2oo, odpowiednio wcześniej nagłaśniali o tym. Odwiedzili Dom Dziecka w Tanowie. Na Polatankach Motocyklowych na FB możesz zobaczyć zdjęcia.
O akcjach organizowanych w Szczecinie (i nie tylko) dowiesz się Romku z Moto-Fanatyka Zachodniopomorskiego ... O moto mikołajach 2015 też było ... :)

szkoda że nie doczytałem

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Bardzo żałuję, że nie mogłem podłączyć się do akcji motomikołajowej. Specjalnie z tego powodu zostawiłem Malaguta we własnym garażu, a nie wstawiłem do garażu zimowego na kilkumiesięczny sen... Tak samo polatanki KriSSa.

Niestety, jak wiecie szpital przed paroma tygodniami trochę pokrzyżował moje plany, a kolejny (10 grudnia) wyłączy mnie na kolejne tygodnie... Trzymajcie kciuki! :)

Artur, Przyjacielu, trzymamy kciuki i jesteśmy z Tobą... do końca świata i jeden dzień dłużej.

Odnośnik do komentarza

Roman w Szczecinie tez sie dzialo...;-) Wczoraj i dzisiaj o 9:45 zbierali się na Walach i jeździli w strojach mikołaja po pobliskich okolicach do domów dziecka itp. Z tego co wiem to wczoraj były Police a dzisiaj Stargard i okolice. Wszystko było na Polatankach motocyklowych na facebooku;-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, może podwiesimy taki topic w naszym lokalnym GZ? Np facebookowe eventy lub informacje. Pojawi się coś ciekawego, wrzucicie. Jest spora grupa, która w ogóle nie korzysta z Facebooka. Wtedy wszyscy byśmy wiedzieli. Albo nic nie tworzyć i nie podwieszać, tylko wkleić info z FC do wątku danego miesiąca (np w grudzień w ZP) jako zwykły post i już.

Odnośnik do komentarza
Koledzy, może podwiesimy taki topic w naszym lokalnym GZ? Np facebookowe eventy lub informacje. Pojawi się coś ciekawego, wrzucicie. Jest spora grupa, która w ogóle nie korzysta z Facebooka. Wtedy wszyscy byśmy wiedzieli. Albo nic nie tworzyć i nie podwieszać, tylko wkleić info z FC do wątku danego miesiąca (np w grudzień w ZP) jako zwykły post i już.

jestem

za

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ju trochę odmarzłem... Motołaje były udane i impreza po raz kolejny wyszły super. Co prawda napierający tłum rodziców popychający swoje pociechy, niemal rządny krwi, łamał szpalerowi Mikołajów żebra, ale daliśmy radę.

Wpierw spotkanie z Robssonem...

02b285a16c82fef8.jpg

Później polecieliśmy pomóc ładować paczki na "sanie" Mikołaja, a za chwilę podjechał Czemil...

85d48d9b8a1db1f0.jpg

b03d85caa4dabd4a.jpg

d3fe70e7dd8577a3.jpg

Cały peleton w asyście policji przejechał przez miasto na prom, gdzie przeprawialiśmy się do dzieciaczków na Warszowie...

51bef7b8f7724633.jpg

a16798b353828469.jpg

Prezentów nie zabrakło. Brawa dla sponsorów...

d85c3dae4cde505a.jpg

Mikołajowy paparazzi...

b77d1a7a4b17ad8e.jpg

ef11ca09d3aca7d5.jpg

Mi najbardziej podobała się śnieżynka... I dziesiątkom tatusiów też :P

32468d27f3314790.jpg

efcd9025d65b223d.jpg

I takie sobie selfie na koniec....

ed5eb0e6eb3322cb.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...