Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień 2015 Zachodniopomorskie


romeo1971

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
A my dzisiaj z Zosią i Mackiem byliśmy w Myśliborzu odwiedzić naszego kolegę Zenka. Wszystkich prosił pozdrowić i złożyć życzenia.

zenek.jpg

Zenek, miło Ciebie zobaczyć! Życzę Ci spokojnych i radosnych Świąt!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    26

  • Robsson

    24

  • bilety

    23

  • minimi1

    22

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Niestety, w tym roku już nie dam rady pojeździć. Wyjeżdżam z rodziną na Święta i wracam w połowie stycznia, więc siłą rzeczy na skuta wsiądę dopiero w przyszłym roku t2356.gif

Odnośnik do komentarza

Drodzy koledzy i kolezanki.Z uwagi na to ze od jutra wybywamy z Dorotka na cale swieta z tego kraju,nie wiemy czy bedziemy melil dostep do internetu,(roznie to bywa).Dlatego juz dzisiaj pragniemy zlozyc wszystkim skuteromaniakom zdrowych,spokojnych,pelnych milosci i zyczliwosci swat w gronie najblizszych osob,spokoju ducha i ciepelka rodzinnego.Na nowy rok przede wszystkim zdrowia,spelnienia marzen ,wspanialej pracy, duzo kasy i jak najmniej trosk.Zeby wszystkie drogi ,jakie pokonujemy naszymi maszynami byly jak najbardziej krete a zarazem nieprzyzwoicie bezpieczne.Zeby sezon trwal 12 miesiecy...wiem wiem efekt cieplarniany jest zly.Jednoczesnie bardzo dziekuje za caly kolejny wspanialy sezon razem z wami.

ps. Krzysiu ja także nie wierze,jeszcze tyle dni tego roku,na bank gdzies Cie poniesie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U mnie widać napis " Ten film wideo zawiera treść od partnera który zablokował ......" Chyba Wytwórnia nie zapłaciła aktorom.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziwne, bo u mnie chodzi normalnie :pinch: Już szukam rozwiązania problemu...

Edit - może powodem jest utwór muzyczny w podkładzie... To jest chore niestety.

Chyba muszę na nowo montować, bo dranie nie chcą fragmentu muzyki przepuścić, a po jej wyłączeniu to szkoda gadać...

Odnośnik do komentarza

Zabierają się powoli za prawa autorskie :) . Za zachodnią granicą wszystko co ma na youtube podkład jakiegoś przeboju jest zablokowane, nie do obejrzenia i nawet nie klikam tych zagranicznych filmików. No way.

Ale pogadajcie z jakimś artystą- wkurzają się (i nie bez racji), że ktoś wykorzystuje ich utwory jak by to było "dobro ogółu w socjaliźmie" ;) ... a to jest zwykłe "zagarnianie własności" ;) ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zgadzam się z Tobą Robert, też bym nie chciał żeby mi tantiemy uciekały. Myślę sobie, że reklamy wrzucane w nasze filmiki rekompensują zamieszczenie utworów, ale nie zawsze jest to stosowane i jak widać w tym przypadku pełne zblokowanie treści.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dłuższa chwila cierpliwości... Jeszcze raz montowałem film (nie zapisałem projektu niestety)... Piosenka będzie ta sama, tylko musiałem edytować plik i usunąć nazwy utworu, producenta itp... Powinno teraz przejść.

Walczę, ale chyba zapisali coś już na serwerze i muszę zmienić utwór niestety... A taki był fajny... :( Powinni zrobić możliwość zakupu utworu do filmiku, jeśli już koniecznie chcą zarabiać tantiemy... Odżałowałbym to 1 Euro...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Filmik Sławku na poziomie jednak nie poznaję nikogo z naszej Wigilii :) W każdym razie próba udana. Dawaj filmik bo czekamy :)

EDIT: ja już oglądam na YT super filmik

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No już załadowany... Trochę to trwało, bo wcześniejszego nie dało rady zapisać, nawet po zmianie danych we właściwościach pliku... Tak więc...

Studio Koshmar Pictures Company prezentuje:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już teraz były problemy :D "Ładniejsze nogi miała, nie" / "No"... Żałowałem, że kasku nie miałem :P

Odnośnik do komentarza

Artur jestem juz na miejscu czyli w Birczy i tutaj przeczytałem wiadomość od Ciebie. Ja również chciałbym życzyć Tobie i Twojej rodzinie samych radosnych chwil w te święta a dla Ciebie przede wszystkim zdrowia i obyśmy w tym nadchodzącym roku spotkali się u mnie " przyczepy czekaja"

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kochani Bracia i Siostry GZ Burgmanii, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, chciałbym Wam życzyć zdrowych i pogodnych świąt, spędzonych w rodzinnej i radosnej atmosferze oraz samych wymarzonych prezentów pod choinką.

Odnośnik do komentarza

Wszystkim skuter owcom Życzę, niech w nadchodzącym roku 2016 spełnią się Wasze wszystkie marzenia,

niech spełnią się nawet najbardziej nieosiągalne pomysły.

Składam życzenia świąteczne pełne pozytywnych emocji i mam nadzieję,

że spędzicie te cudowne dni wraz z całą rodziną i znajomymi,

w doskonałych nastrojach i w równie świetnej harmonii
.
:fireman2:
Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dołączam życzenia i przebijam drzewko Artura

Piotruś, czyżbyś miał nową asystentkę? Uulalala.....

Wesołych Świąt :)

t79186.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dołączam życzenia i przebijam drzewko Artura

A zwróciłeś uwagę, źe to nie drzewko, tylko droga pełna winkielków? Tego nam życzę! :)

PS

Oczywiście mowię o winkielkach na drogach naszych przejażdżek, a nie na drogach życiowych :) Tych mamy już dosyć i więcej nie chcemy!

Odnośnik do komentarza

Ja również przesyłam wszystkim życzenia Wesołych Świąt Bożego narodzenia oraz Do siego roku 2016!!!!!

Pozdrawiam serdecznie z Fujairah.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...