Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień 2015 Zachodniopomorskie


romeo1971

Rekomendowane odpowiedzi

A kto jest tym piątym klubowiczem, bo się nie ujawina ?

A tak swoją drogą, to teraz mam wrażenie, że tylko ja, minimi i qrzysiek nie jesteśmy klubowiczami, a reszta już tak.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    26

  • Robsson

    24

  • bilety

    23

  • minimi1

    22

Top użytkownicy w tym temacie

A kto jest tym piątym klubowiczem, bo się nie ujawina ?

A tak swoją drogą, to teraz mam wrażenie, że tylko ja, minimi i qrzysiek nie jesteśmy klubowiczami, a reszta już tak.

Maciek. Klubowicz oprócz tytułu ma też obowiązki (patrz regulamin forum)

Odnośnik do komentarza

A kto jest tym piątym klubowiczem, bo się nie ujawina ?

A tak swoją drogą, to teraz mam wrażenie, że tylko ja, minimi i qrzysiek nie jesteśmy klubowiczami, a reszta już tak.

A co ty tak na świecznik się pchasz?

Dziś czwartek znaczy się wigilia GZ bawcie się dzieci dobrze i grzecznie mi tam co by wstydu nie było

Odnośnik do komentarza

Niestety mimo checi nie bedzie dzis nas dzisiaj z wami.Ogrom spraw jaki zwalil sie nam niespodziewanie na glowe skutecznie to uniemozliwil.Nawet spoznienie nie wchodzi w gre

W zwiazku z powyzszym Piotrze pieniazki przelalem na konto.Wszystkim zyczymy milego wieczoru.

Odnośnik do komentarza

A kto jest tym piątym klubowiczem, bo się nie ujawina ?

A tak swoją drogą, to teraz mam wrażenie, że tylko ja, minimi i qrzysiek nie jesteśmy klubowiczami, a reszta już tak.

Technicznie tak, ale ją jestem, jak Ci umknęło użytkownikiem plus. Dyskretny tytuł, ale jakże wiele mówiący. Plus nie płacę składek

"Niestety mimo checi nie bedzie dzis nas dzisiaj z wami.Ogrom spraw jaki zwalil sie nam niespodziewanie na glowe skutecznie to uniemozliwil.Nawet spoznienie nie wchodzi w gre

W zwiazku z powyzszym Piotrze pieniazki przelalem na konto.Wszystkim zyczymy milego wieczoru." Kurcze niefajnie. Co do kasy wydaje mi się ze zgrubnego podsumowania, że dwie osoby nie;liczone uprzednio jako składkowe doszły, czyli jak rozliczę bedzie nadmiar o 2 składki, zatem odbiję z powrotem na Wasze konto. Rozliczę do soboty

Odnośnik do komentarza

Tak, wszystkie wjazdy do miatsa są zapchane, nie wjedziesz niestety. Szkoda, a tak chciałem Cię zobaczyć. Zjemy Twoją golonkę żeby się nie zmarnowała :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W moim wiejskim radio mówili, że z okazji wizyty "prezydęta RP" w Szczecinie są korki ...

Macie jakieś info w tym temacie?

Już poleciał, korki są już jak zwykle, wjazd do Szczecina nie jest problemem.

Odnośnik do komentarza

Tak, wszystkie wjazdy do miatsa są zapchane, nie wjedziesz niestety. Szkoda, a tak chciałem Cię zobaczyć. Zjemy Twoją golonkę żeby się nie zmarnowała :D

Maciek zapłaci ja zjem :clapping:

Odnośnik do komentarza

No cóż ... w takim razie zobaczymy się innym razem ...

Moja golonka należy do Was ... smakówa ... :)

On was oszukuje- nie zamówił golonki tylko pizzę ekologiczną- po nim fajnego spadku nie ma- Elwis natychmiast wsiadaj do pociągu (żeby nie było- zrobiłem się a la zombi, nie mam temperatury, nie mam kataru, nie kaszlę nie odczuwam zimna, lęku, nie słyszę (słabo), ale widzę- idę po swoją golonkę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I zbiórka dla Jordana

37c4c28a9b8b30b21bf99f69e63ac761.jpg

Oficjalna kwota zaraz zostanie podana

Spontaniczna zbiórka zakończona kwotą 461 zl

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dzięki kochani, jesteście wielcy !

Fajna imprezka, było suprzej ;) niż rok temu :)

Golonka wymiata, fajnie było Was wszystkich widzieć.

Dzięki Świndeminde że wpadliście, Wolin, Stargard i reszta świata również :D

Kiedy następna Wigilia, może w styczniu ?

Odnośnik do komentarza

Arturze, postawiłem wniosek na gremium, żeby po imprezie natychmiast udać się pod Twój dom i odśpiewać "Sto lat" kilka razy i może jeszcze "Hej, hej, Ułani" dla pewności, ale moja szlachetna inicjatywa została zlekceważona, jak zwykle, można by rzec. Z poczucia obowiązku odśpiewałem więc w domu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

KriSSo, na Twoje ręce składam Wielkie podziękowania za szczodrość Grupy Zachodniopomorskiej w akcji PIONIZATOR dla Jordana. Zebraliście furę kasy podczas spotkania opłatkowego !

BRAWO WY !!! JESTEŚCIE WIELCY !

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy Burgmaniacy GZ, my, z moją małżonką, rownież chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za przesympatyczne, rodzinne spotkanie wigilijne. Bardzo miło było spędzić z Wami te kilka godzin, w tak licznym i wspaniałym towarzystwie. Dzisiejsza frekwencja i nastroje oraz atmosfera spotkania, pokazały jak wspaniałą i silną tworzymy Grupę.

Ogromnie wszystkim dziękuje za Wasze finansowe wsparcie i pomoc dla Jordana. Dzisiejsza akcja pokazała, że członkowie GZ mają wielkie i wspaniałe serca, zawsze można na nas liczyć i zawsze są gotowi pomóc i wspierać potrzebujacych. Brawo My !!!

Szczególne podziękowania i wyrazy uznania składamy organizatorowi tej Wigilii, Piotrowi minimi. Piotrusiu odwalałeś kawał dobrej roboty i spisałeś się na medal. Wielkie dzięki, nasz Plusie.

Ubolewam, że zabrakło wsród nas kilku osób, a przede wszystkim Artura... Drogi Przyjacielu, jesteśmy z Tobą i życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia. Wracaj do nas, czekamy na Ciebie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękuję wszystkim Koleżankom i Kolegom za wspaniałe spotkanie, naprawdę było super (wg mnie). Wiecie co? Z tego wszystkiego zapomniałem zapłacić za moje żeberka i pojechałem do domu bez opłacenia swojego rachunku. Ale wstyd, pierwszy raz w życiu zdażyło mi się coś takiego.

Muszę jutro podjechać i zapłacić, ale jaja. t1813.gif

Ponadto, dziękuję serdecznie wszystkim obecnym za dobre serce i pomoc finansową w słusznej sprawie !!. Brawo My :).

Pozwolę sobie zacytować słowa Artur'Asa "(...Jest super i Wy jesteście super i My jesteśmy super i Wszyscy są super)" b0224.gif

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim Koleżankom i Kolegom za wspaniałe spotkanie, naprawdę było super (wg mnie). Wiecie co? Z tego wszystkiego zapomniałem zapłacić za moje żeberka i pojechałem do domu bez opłacenia swojego rachunku. Ale wstyd, pierwszy raz w życiu zdażyło mi się coś takiego.

Muszę jutro podjechać i zapłacić, ale jaja.

Pozwolę sobie zacytować słowa Artur'Asa "(...Jest super i Wy jesteście super i My jesteśmy super i Wszyscy są sup

coś popieprzylem ale o co chodzzi?

ja zapłace jak coś :clapping:

Odnośnik do komentarza

Dzięki za spotkanie, było krótko ale treściwie. Było wszystko co dobre, dobre piwko, dobre żarełko oraz piękne dziewczyny, a o klimacie lokalu to najlepiej się wypowie cześć siedząca pod schodami ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I my chcielibyśmy wszystkim podziękować było naprawdę SUPER, więcej takich imprez. Piotr naprawdę WIELKI SZACUN, zrobiłeś wielką dobrą pracę dziękujemy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...