Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mierzeja Wiślana 2015 r.


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

dziękuję wszystkim za spotkanie, co roku jest inaczej - fajniej

takie udało mi się zrobić zdjęcia https://goo.gl/photos/yYnAGv7fZaX2xu8k7

dziękuję za zejście i wejście ze mną i wózkiem nad morze - mam nadzieję że nie byłem większym ciężarem niż wózek i miło że znalazły się osoby które podjęły tą próbę dostawy

do zobaczenia na kolejnej mierzei jak pozwoli na to zdrowie

podziękowanie dla Siemika za coroczne spotkanie i organizacje

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zjednoczeni w Burgmanii!

Ale duży wysyp zdjęć. I wszystkie pozwolą nam zapamiętać tą fajowską imprezę :) Dzięki wszystkim fotografom.

Udało mi się poskładać taki oto materiał video. Jak zwykle, włączajcie jakość 720p kółeczkiem zębatym ( settings ) na pasku pod obrazem:

Odnośnik do komentarza

Pawciu, po pierwsze pozdrawiam również "tatę" pewnego dzieciaka a po drugie po "Bonusie" to zapraszam do mnie z chusteczką ;-) ...

no mega produkcja holyłud jak zawsze..

Szacun.

Odnośnik do komentarza

My również dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie. Fajnie było Was poznać, no i mieliśmy okazję zobaczyć Mierzeję. Podobało nam się bardzo. Do następnego spotkania!

Pozdrawiamy, Jola z Waldkiem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Relacja fotograficzna znakomita. W przyszłym roku muszę wreszcie zaliczyć Mierzeję.

P.S.

Andrzeju, dobrze mi się wydaje (patrząc po zdjęciach), że razem z Maćkiem (Sobierem) wleźliście do wody? :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

@Kamil: No wiesz Kamil, pogoda była taka piękna jak w lecie, ani deszczu ani wiaterku, to i parawany niepotrzebne. Przecież to Mierzeja a nie "Chałupy welcome to..." i w taką pogodę parawany nie są wymagane :D

@pgizi: Pawełku "superprodukcja" - obejrzałem do samego końca na bezdechu

@flyman: weź no 'fiuu', napisz 'yghmm', ten kawał 'khy' w całości na 'prrrr' offtopie :D

Odnośnik do komentarza

Ty się Grzechu też rozglądaj za specjalistą, bo masz tiki. A tak na poważnie, to będzie cieżko go formie pisanej umieścić, gdyż siódmy lekarz drapie się po głowie, jedansty mruga okiem a trzynasty oblizuje sobie palec wskazujący lewej ręki.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A więc ... Siemikowej Rodzince - OGROMNE DZIĘKUJEMY !!!! Było jak zwykle, zaje...cie i za krótko !!!

Całej reszcie dzięki za towarzystwo, pogaduchy itp.

Zdjęć nie będzie, bo Domel kursował do auta co chwilę, ale niestety za żadnym razem nie po aparat ;)

Filmik i zdjęcia zamieszczone wyżej - super.

Co tu dużo gadać kogo nie było nich żałuje, a my już piszemy się na kolejną Mierzeję, tylko szkoda, że trzeba czekać cały rok :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...