Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mierzeja Wiślana 2015 r.


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Volviaki meldują szczęśliwy powrót do domku.Paździochy dzięki za zawiezienie i przywiezienie nas całych i zdrowych.W kątach Rybackich byliśmy pierwszy raz i mam nadzieję że nie ostatni.Siemik dziękujemy za super imprezę.:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gizińszczaki meldują się z bazy. Cali, zdrowi, ze wszystkimi kołami ;) i mega bananami na gębach :)

Siemiku, bardzo dziękujemy Ci za włożony trud który umożliwił nam uczestnictwo w tej zacnej imprezie. Rano jakoś nie mogliśmy Cię namierzyć więc wybacz że robimy to via forum. Byliśmy pierwszy ale mam nadzieję, że nie ostatni raz. Wszystkim Zjednoczonym w Burgmanii również kłaniamy się w pas i dziękujemy za współudział. Foty i video będzie.

Odnośnik do komentarza

My też się męldujemy w domu dopiero teraz bo jeszcze zboczyliśmy do Grunwaldu dzęiki Siemik za wspaniałą impreze i całej reszcie za towarzystwo (:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przez Maraton Warszawski - ostatnie kilometry - trzeba było zweryfikować pod względem trasy. Z 7ki - do A2 i na Ursynów wrrrrr.

Kazak, nie warcz na Maraton Warszawski. Przecież było trąbione ( nawet na naszym forum ) o utrudnieniach, poza tym Burgmania brała w nim udział.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ślązaki dotarli szczęśliwie do domów.

Było to nasze pierwsze spotkanie na mierzei ale zdecydowanie nieostatnie :)

Zadowoleni i szczęśliwi składamy podziękowanie na ręce organizatora (nie udało się podziękować Siemku osobiście :( bo droga przed nami była daleka i czas poganiał )

Chcielibyśmy również bardzo podziękować Uczestnikom za stworzona rodzinna atmosferę

Pozdrawiamy i do zobaczenia..... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My (Moni82 i ja) również już w domu :) dzięki Siemiku oraz Wszystkim Pomagającym Ci za zorganizowanie takej fajnej imprezki :) była to nasza pierwsza i nie ostatnia "Mierzeja". krys70 dzięki za transport tam i do domu

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

"Diabeł" też już dotarł bez sensacji motoryzacyjnych do domu. Grunt to dobre towarzystwo.Wielkie dzięki za fachową pomoc przy uruchomieniu i naprawie sprzętu(znalezienie usterki) Wszystkim za wspaniałą atmosferę. Siemik ogarnąłeś imprezę na pełnym wypasie !

Odnośnik do komentarza

Azjon z Olką już w domu, po drodze wizyta w lesie wałeckim i torba prawdziwków w 10 minut. Potem godzina łażenia i nic. Dzięki wszystkim za wspólną zabawę. To już kolejna udana Mierzeja. Będą następne :) . Specjalne podziękowania dla Siemika za organizację :) .

Specjalne pozdrowienia od Oli dla małego Romka i nowej cioci Spinki :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My też meldujemy bezpieczny powrót do domu. Siemik nam też nie udało się namierzyć Cię rano aby podziękować i pożegnać się, więc robimy to teraz - wielkie dzięki !!!!!! Było jak zwykle super, wesoło i tym razem bez przygód :laughing: . Dzięki Pinkowi i Idze za wspólną drogę powrotną. Kilka zdjęć wrzucimy niebawem.

Odnośnik do komentarza

Kazak, nie warcz na Maraton Warszawski. Przecież było trąbione ( nawet na naszym forum ) o utrudnieniach, poza tym Burgmania brała w nim udział.

nie to że od razu warczę - ale powiem Ci że kulawo rozmieścili objazdy i stąd niepotrzebne korki (i to w około 14-15) - takie życie w wielkim mieści ;-)

ważne żeby umieć sobie w tym wszystkim poradzić. A uczestnikom Maratonu ogromne gratulacje i pokłon - ja bym nie dał rady ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękujemy za miło spędzony weekend w mega towarzystwie

Siemik dziękujemy za organizacje całej imprezy ...jak zawsze nasz KAOWIEC stanął na wysokości zadania ;)

Pozdrawiamy

Strażak&Patrycja

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wielkie dzięki za wspólną zabawę ,a dla kierownika Siemika dzięki za organizację :clapping:

Imprezka naładowała mnie na najbliższe kilka miesięcy więc banan nie schodzi z twarzy ;)

Odnośnik do komentarza

witajcie koleżanki i koledzy :msn-wink::renske: - ja też dziś wracałem z piasków co prawda spodkałem trujkę z was już prawie w warszawce to i tak dla mnie było pozytywnie/w piaskach zatrzymałem się u rybaka CHEŃKA,- było klawo jak cholera,flądry gratis na obiadeek - FULL /kwatery 1-sza klasa/za nie cały roczek,maj lub czerwiec wybieram się tam z powrotem - ponieważ obiecałem mu 2 litry bimbru :rolleyes1: /za przysługę która

jest warta każdego szacunku / pozdrawiam :msn-wink: - ABY DO BRZEGU - :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję Siemikom za udane spotkanie na Mierzei, do domu dotarłem przed Teleexpresem, podróz do domu miałem dobra, a prze de mną mijałem ślady po deszczu, pozdrawiam Was i dziękuję obecnym za uśmiech i pogodne spotkanie, dziękuję jeszcze raz tym, którzy towarzyszyli mi w powrocie z plaży do ośrodka :)

P. S. Zauważyłem, że nikt nie dziękuje i nie cieszy się z pogody, i pięknego nieba, pięknego morza, a szczególne brawa należą się "Morsom" ;) !!! Uzupełniam ten brak, trud podróży sowicie nagrodzony oraz odbudowałem dzięki Wam ducha :)

Odnośnik do komentarza

Siemik wielkie podziękowania od naszej 3 za zorganizowanie mega imprezy

Była to nasza 1 mierzeja ale możemy już teraz powiedzieć (z Kristofem ), że na 100% nie będzie to ostatnia bo było super.

Do domu dotarliśmy ok 19

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nasza rodzinka, zadowolona po spotkaniu, też od dawna w domciu. Siemiku i Sylwio ogromne dzięki za kolejny raz w Kątach. Było przepięknie, wesoło, rodzinnie i pysznie. Ale pierwszy raz z Mierzei wróciłem z prezentami.

85cba82e6498669f193aa381971149a4.jpg

b6505f0e57ded1d4ef775c7c36946406.jpg

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...