Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mierzeja Wiślana 2015 r.


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo dziękuję za miłe spotkanie i wspólne spacery jak zawsze było zajjjjjjjjjjjjjjj

Siemiku tym razem też jadłem mam światków :clapping: Pozdrowienia z loży szyderców :photo:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z naszej strony też meldunek po szczęśliwym powrocie na bazę wylotową.

Siemik dzięki, jak zwykle było super,

podziękowania dla wszystkich za baczenie na juniora,

za drogę tx-y lecą do Jaca&Ziuta + Pgizi&Ewa.

Obrabiam materiał foto bo nie wszystko nadaje się na publiczne ;) sporo tego jest więc troszkę potrwa.

Ciałem zmęczony, ale psychicznie zresetowany :D

Odnośnik do komentarza

Hejka.

My korzystając ze wspaniałej pogody spędziliśmy jeszcze całe popołudnie w Gdańsku.

Dziękujemy za zorganizowanie takiego "zjazdu"

Dziękujemy wszystkim za towarzystwo, jak zawsze było wesoło!

W wolnej chwili ogarnę zdjęcia, "trochę" trzeba będzie je ocenzurować :blush:

Odnośnik do komentarza

Grzesiu dzięki za kolejne udane spotkanie :) Dziękujemy też współbiesiadnikom za miło spędzony czas :) Szkoda, że tak krótko.

Pogoda dopisała, na dodatek sporo grzybków udało się uzbierać. W domu okazało się, że większość robaczywych, ale coś tam ususzyć się udało.

Poprzeglądajcie się tylko, bo u Smerfetki znalazłem kleszcza wpiętego w nogę.

Odnośnik do komentarza

Byliśmy pierwszy raz (w końcu się udało) ale na pewno nie ostatni - wszystko o czym słyszeliśmy nas nie zawiodło. Cudowna atmosfera i ludzie którzy ją stanowią. Grzesiu jak zwykle organizuje kolejną udaną imprezę - nic tylko szacun i więcej takich imprez.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My z Foczka mamy jeszcze focha,ponad 3 tys. kilometrów gnaliśmy !scooter !scooter na Mierzeję a tu pogoda kiepska,organizacja do bani,grzybów nie było no i najważniejsze ,nikt nam nie dał Dyplomów za najdłuższą drogę.A tak poważnie,impreza jak zwykle udana towarzystwo super.

Odnośnik do komentarza

szcześliwie grupa subaraków już w domu.

Grzesiu wielkie dzieki za cąłą impreze,Jak co rok nic dodać nic ująć czapki z głów dla ciebie za wszystko. :clapping: :clapping: :clapping:

Do następnego.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My z Foczka mamy jeszcze focha,...,grzybów nie było .....

Jak to nie było ??!! Ja tam znalazłem

APDC3219.JPG

i nawet dziczyzna na ognisko była

APDC3210.JPG

tylko jeszcze nie skruszała :D

A w ogóle to dzięki Siemiku za kolejne, udane spotkanie z idealną pogodą a reszcie za wspólnie spędzony czas.

Kilka fotek z mojego aparatu znajdziecie TUTAJ.

A jak ogarnę te z aparatu żonki to dam znać.

Odnośnik do komentarza

Podczas przeprawy przez Wisłę w Mikoszewie, przylecieli po faceta, który dostał zawału w aucie, była akcja jak z filmu, straż pożarna z dziurawymi zbiornikami wody i latający wiatrak lądujący na polanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...