Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mierzeja Wiślana 2015 r.


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiu, tyle razy zapraszałeś ... w tym roku wreszcie chciałbym przyjechać i jak na razie mam największy % szans, aby to zrealizować. Miej to proszę na uwadze. Wiążąca informacja bliżej 10bm.

Odnośnik do komentarza

Grześ,

przepraszam, ale wszystko wskazuje na to, że w czasie imprezy będę musiał jechać na obowiązkowe szkolenie z roboty.

Pierwszy raz nie będzie mnie na Twojej imprezie :blush: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grześ,

przepraszam, ale wszystko wskazuje na to, że w czasie imprezy będę musiał jechać na obowiązkowe szkolenie z roboty.

Pierwszy raz nie będzie mnie na Twojej imprezie :blush: .

To tak jak my :( Zawsze obecni od pierwszej Mierzei, tym razem musimy odpuścić.

Grześ co to za pomysł z przeniesieniem imprezy na wrzesień :mad2:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Siemiczku, niestety pomimo wstępnej deklaracji nie będę mógł przyjechać, od poniedziałku zmieniam robotę no i raczej nie dostanę wolnego :(.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grześ co to za pomysł z przeniesieniem imprezy na wrzesień :mad2:

Sorry za OT, ale podbijam pytanie Ewy. Też liczyłem na październik. Zawsze tak było.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie Grześ idziesz w dobrym kierunku czym wcześniej tym cieplejsza woda. :boat:

A zmiany jak wszędzie dla Jednych dobre Drugim nie przypasują jak to w życiu. :question:

Najważniejsze że Chłopaczynie chce się to organizować. :clapping:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Odpowiadam na pytania.

Kasę za wcześniejszy przyjazd i późniejszy wyjazd proszę uregulować na miejscu.

W ubiegłym roku przeniosłem imprezę na wrzesień ze względu na brak wolnych terminów w październiku jednak termin się okazał dobry patrząc na warunki pogodowe jakie były w tym czasie. W tym roku zapowiada się bardzo podobnie.

Przykro mi że nie pasuje to wszystkim ale nie stety nie mogę wszystkiego załatwić.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

sznowny Siemiku prosze dopisać do listy na tegoroczną Mierzeję 3 osoby Kominiarz + Źrebak + Iza wszyscy dorośli , przelew już poleciał

pozdrawiam Kominiarz

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

O dopisanie na listę poproszę 3 sztuki ludziów :

Ela na 100%

Spinka na 50%

Lech na 50%

Grzesiu pokoje dwa w starej części budynku :-) z pięknym widokiem na .........

Odnośnik do komentarza

Grzesiu, tyle razy zapraszałeś ... w tym roku wreszcie chciałbym przyjechać i jak na razie mam największy % szans, aby to zrealizować. Miej to proszę na uwadze. Wiążąca informacja bliżej 10bm.

Niestety nie przyjadę ...a byłem już pewien, że dam radę :-( Przepraszam za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...