Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 249
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    34

  • Urbi

    29

  • Robsson

    24

  • bilety

    21

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj już na S3 naszą grupę widział w drodze powrotnej na drodze mój kolega. Pochwalił, powiedział, że ładnie itd a ponadto coś co mnie zastanowiło, za grupą w odległości 5 minut jechał na skuterze ktoś, kto wyglądał jak my- znaczy duży skuter, ubrany w ciuchy moto i podobną kamizelkę (może taką samą- kolega nie dojrzał)- zgubiliśmy kogoś? (gdzieś na wysokości Przybiernowa)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Może Marek wracał z Zosią?

Marek z Zosią na pewno nie wracali z nami i raczej jechali z powrotem, tak jak przyjechali, razem z qszyskiem...

Odnośnik do komentarza

Jak ja Wam zazdroszczę... Wieczie czego ? Czasu !

Ja tego nie rozumiem, że prawie wszyscy możecie sobie jechać ok 16, jak to możliwe ? Nie macie roboty, czy co... Ja właśnie wróciłem do domu. Jest za 10 siódma. Zanim bym się ogarnął, to Wy już będziecie wracać, gdzie tu sprawiedliwość ?!?!?!

może i mamy mało wolnego czasu ale za to siedzimy na wysokich kierowniczych stanowiskach :):):)

Odnośnik do komentarza

Tak zostalismy w Pobierowie i razem z Malinką i Romeo1971 pospacerowalismy po miescie pozniej kazdy pojechał w swoją strone. My na Szczecin Romeo na Niechorze.

Odnośnik do komentarza

Zapraszam do obejrzenia (...)

Super filmik :) . Aaaa, czyli po jednym kółku na rondzie w Dziwnówku uderzyliście na Międzyzdroje :) ... Na dojeździe do Międzywodzia widzieliście pewnie białego Tmaxa nadjeżdżającego z przeciwka, bo miałem później info z kilku źródeł o "skuterach jadących od strony Dziwnówka" :) ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No tak, mieliśmy od razu jechać za Tobą jak zresztą widać na filmiku Sławek nawet prawy kierunek wrzucił ale się chyba rozmyślił i dlatego zrobiliśmy rundę dookoła ronda.

Po drodze faktycznie minęliśmy białego T-maxa (chyba z plecaczkiem)

Odnośnik do komentarza

Zgadza się, z plecaczkiem i jeszcze bez rejestracji :) ...

PS. A przy okazji, to następny przypadek Tmaxa SJ06 z padniętą pompą paliwa...

Odnośnik do komentarza

Romeo w niedziele lub w tygodniu chętnie gdzieś w Kaliszu,dziś pracuje

Jutro wracam do Szczecina możemy spotkać sie gdzieś na kawkę pisz na priv albo dzwoń mogę podjechac bliżej ciebie i wracajac do Szczecina 511 936 704

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W ogóle jakiś dziwny ten motostat u Ciebie Arturze. Przeglądnąłem Twoje wszystkie pojazdy i wszędzie tankowania po kilkanaście litrów a w Malagutti tankowania po kilka litrów. Np. przy przejechanym dystansie 107,7 km tankowanie 1,8 litra. ? :frusty:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W ogóle jakiś dziwny ten motostat u Ciebie Arturze. Przeglądnąłem Twoje wszystkie pojazdy i wszędzie tankowania po kilkanaście litrów a w Malagutti tankowania po kilka litrów. Np. przy przejechanym dystansie 107,7 km tankowanie 1,8 litra. ? :frusty:

Bo mam lekką rękę :)

I z innej beczki: dziękuję KriSSo za motywację: super wycieczka, pokaz ogni i w ogóle wrażenia. Niespodziewane spotkanie połowy GZ koło rzeźni i wspólne oglądanie.

No i w końcu docelowa osoba przetestowała siedzenie w malagucie oraz oparcie elvisowe: zaakceptowane i zatwierdzone. Jeździ się bardzo wygodnie.

I na koniec: moja żona po raz pierwszy właściwie jechała przez miasto i była zachwycona sprawnością przejazdu. Zdecydowaliśmy skręcić w prawo na Most Długi, tam łatwo ominęliśmy krotki korek, a potem ominęliśmy dłuższy aż do Bramy Portowej i ustawiliśmy się na pierwszym miejscu. Że nie wspomnę tego, jak ominęliśmy sznur pojazdów jadących na Łasztownię! ??

Odnośnik do komentarza

No to bez zbędnych komentarzy... zapraszam na film...

Zapraszam do obejrzenia

Obejrzałem z dużą przyjemnością oba filmy, kurcze jakie szczęście mamy, że z nami są aż dwaj video kronikarze. Robert to z upału czy czego lekko Twój obraz z początku piklesował? - może tylko na moim kompie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jadę do Wolina dzisiaj bez względu na wszystko, pomóc trzeba Waldkowi może ktoś chętny wyjazd 10:30 (w planie jest też grill)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...