Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 249
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    34

  • Urbi

    29

  • Robsson

    24

  • bilety

    21

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Ależ proszę bardzo- najbardziej znienawidzoną osobą dla ojców córek jest tzw zięć- nigdy nie jest dość dobry. Aktualny ma wiele wad i co gorsza- nie ma zalet. Jest za to z Pobierowa zaś Jego rodzina pracuje w tzw branży turystycznej. Gdyby zatem był to lokal zięciunia moglibyśmy jeść, pić etc a na końcu spalić budę.

Piotruś, zobacz jak należy sprawę załatwić :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

(...)

Nie wiem co aktualnie wąchasz, ale w sygnaturce masz 3,82. To zresztą oszukańczy wynik, bo nie jest możliwe, aby ta wielka krowa paliła o 0.3 litra więcej niż mój osiołek

2d8ee8c2eb24a996aca45beba206cd88.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

GRUPA 1-sza "turystyczno-włóczęgowska" - wyjazd parę godzin przed spotkaniem i jedzie opłotkami do Pobierowa:

1) Kunisz

2) KriSSo

3) ArtCho

GRUPA 2-ga "z A do B" - wyjazd około godz. 16.15 ze stacji paliw Shell za Mostem Długim i Przychodnią Portową - jazda S3 prosto do Pobierowa:

1) Urbi

2) Rogierro

3) Joshua_77

GRUPA 3-cia "spontaniczna": soliści i tacy, którym nie pasuje ani (1) ani (2). No i Koledzy nie ze Szczecina:

1) bilety + Zosia

2) qszysiek

3) minimi1

4) Robsson

5) SlawoyAMD + Gosia

6) Czemil

7) kolega Czemila na moto

8) wd40 + Jola

9) romeo1971 + Malinka

10) hrabia

11) kowal ???

12) grota10 ???

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie wiem co aktualnie wąchasz, ale w sygnaturce masz 3,82. To zresztą oszukańczy wynik, bo nie jest możliwe, aby ta wielka krowa paliła o 0.3 litra więcej niż mój osiołek

Piotruś przez tego zięcia chyba tak się rozstroił, że na wzroku mu padło ;)

Ja będę miał synową więc luzik (chyba) hehe.

Odnośnie sygnaturki to nic się nie zmieni choćby spalanie spadło lub wzosło o 10 litrów bo prawdopodobnie wklejony jest obrazek sygnaturki a nie link do niej (chyba)

Chociaż już sam nie wiem bo: Sygnaturki zużycia paliwa

Sygnaturka jest graficzną formą podpisu, którego możemy używać na forach dyskusyjnych lub własnych stronach www. Kod sygnaturki dostępny jest w dwóch formatach:

  • BB Code - dla popularnych for dyskusyjnych
  • HTML - dla niektórych for oraz innych stron www

Sygnaturki są generowane automatycznie i zawsze posiadają aktualne informacje o średnim spalaniu naszego auta oraz rodzaju paliwa którym zasilamy samochód.

Przykładowe sygnaturki: help13.gif

Sygnaturki zajmują niewiele miejsca i są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można je łatwo dopasować do wyglądu strony, na której zostają umieszczone.

Sygnaturka jest jednocześnie linkiem prowadzącym do strony naszego pojazdu. Dzięki temu zainteresowani użytkownicy będą mogli w prosty sposób trafić do naszego profilu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wszystko się aktualizuje na bieżąco. Skoro Artur nie widział właściwej wartości, tzn że przeglądarka nie odświeżyła strony. Ja i Minimi widzieliśmy wartości poprawne.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No właśnie. Mam wrażenie, że sygnaturka się odświeża kiedy chce... Tak było z poprzednią wartością.

Teraz pokazuje już właściwą wartość :)

Odnośnik do komentarza

Wszystko się aktualizuje na bieżąco. Skoro Artur nie widział właściwej wartości, tzn że przeglądarka nie odświeżyła strony. Ja i Minimi widzieliśmy wartości poprawne.

No właśnie. Mam wrażenie, że sygnaturka się odświeża kiedy chce...

Artur ... na komputerach to trza się znać ... choć trochę ... :)

Jeżeli właściwą wartością jest 3,82 to ja mam coś ze wzrokiem bo widzę nadal 3,85

Jak problemy ze wzrokiem to do okulisty ... czas wyregulować ostrość ... :)

Odnośnik do komentarza

Jak ja Wam zazdroszczę... Wieczie czego ? Czasu !

Ja tego nie rozumiem, że prawie wszyscy możecie sobie jechać ok 16, jak to możliwe ? Nie macie roboty, czy co... Ja właśnie wróciłem do domu. Jest za 10 siódma. Zanim bym się ogarnął, to Wy już będziecie wracać, gdzie tu sprawiedliwość ?!?!?!

Odnośnik do komentarza

Krótko byłem, niestety młody pasażer dyktuje warunki, ale dzięki serdeczne za spotkanie w Pobierowie. Ekipa świetnych ludzi. Mam nadzieję, że syn zarazi się skuterami. Pozdro i do zobaczenia.

P.S namierzyłem w Ś-ciu kolejny skuter kawowy Piaggio - kierownik chętny na spotkania.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jak ja Wam zazdroszczę... Wieczie czego ? Czasu !

Ja tego nie rozumiem, że prawie wszyscy możecie sobie jechać ok 16, jak to możliwe ? Nie macie roboty, czy co... Ja właśnie wróciłem do domu. Jest za 10 siódma. Zanim bym się ogarnął, to Wy już będziecie wracać, gdzie tu sprawiedliwość ?!?!?!

Maciek, zgodnie ze starym powiedzeniem: Jeśli hobby przeszkadza Ci w pracy - rzuć pracę. Tak jak ja :Jumpy:

------------------

Super spot wyjazdowy! Dziękuję ekipie z którą jechałem TAM. Dzięki Jerry za inspirację. Super, że udało się spotkać - zlot gwiaździsty. :clap:

Jak się zdjęcia zsynchronizują wyślę linkę.

A póki co część z nas:

462201967bc1d1bdbce4000bc0a41d15.jpg

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

No i się zsynchronizowały: https://www.dropbox....JUKY9Uo33a?dl=0

Odnośnik do komentarza

Przeogromne dzięki za odzew, za wspaniałe towarzystwo, takiej ekipy się nie zapomina :clapping: :clapping: :clapping:

Sprawiliście mi ogromną radochę, Burgmania to Burgmania :fireman2::);)

Koniecznie do zobaczenia :laughing: :laughing: :laughing:

Odnośnik do komentarza

Super spot w Pobierowie :) - a zliczyliśmy chyba 16 skuterów + 1 moto ...

THX wszystkim oraz pomysłodawcy Jerryemu_R i do następnego :) .

PS. 50 cm zapiekanka z serem, pieczarkami i boczkiem... pyyyycha...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Potwierdzam wypowiedzi moich przedmówców, że czwartkowy, wyjazdowy spot w Pobierowie był naprawdę świetny. Super frekwencja, rewelacyjne towarzystwo i przesympatyczna atmosfera. Dziekuje wszystkim za to spotkanie.

Jerry, ciesze się że się w końcu poznaliśmy no i dzięki za pomysł tego wyjątkowego spotkania.

Na potwierdzenie obliczeń Big'a dwa zdjęcia

baa539be4c5a1fbef10f5bc1b83a3d8c.jpg

09c972881dffa428e4eb3cdb9e8e2148.jpg

Pozdrawiam i do następnego spotkania...

Odnośnik do komentarza

Dzięki, to był naprawdę fajny czas spędzony w waszym gronie. Sorry za odłączenie się od grupy na powrocie, ale ostatnio trochę za późno wracam z polatanek skuterowych i chciałem jeszcze córkę przed zaśnięciem zobaczyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...