Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Pare godzin przed spotkaniem czyli...?

Nie wiem, stwórzcie podgrupę i ustalcie między sobą...

Podane podgrupy podałem za Arturem, który takowe zaproponował...

Brawo Wojtku ... pełna profeska ...

Ale ...

Najbardziej podoba mi się : "No i Koledzy nie ze Szczecina" ... rozumiem że chodzi prowincję ... :lol1:

Chodzi o członków Grupy Zachodniopomorskiej z poza Szczecina...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 249
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    34

  • Urbi

    29

  • Robsson

    24

  • bilety

    21

Top użytkownicy w tym temacie

Solo, albowiem nie chce mi się jakoś strasznie włóczyć (grupa1), ale też nie chce mi się jakoś specjalnie gnać (grupa2). Dodatkowo mam trochę dziwnych spraw do załatwienia i nie wiem kiedy skończę

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Brawo Wojtku ... pełna profeska ...

Ale ...

Najbardziej podoba mi się : "No i Koledzy nie ze Szczecina" ... rozumiem że chodzi prowincję ... :lol1:

Elvis żyje! :) Troll się obudził.

Drogi Elvisie, przyznam się: to jest mój tekst (sprawdź w innym poście). Proponując trzy grupy, automatycznie pomyślałem o Kolegach ze Szczecina (bo sam jestem ze Szczecina, bo szczecińska grupa jest największa, bo zwykle z nimi się spotykam). Po napisaniu i wysłaniu posta, uznałem, że trudno jest namawiać Kolegów ze Świnoujścia bądź ze Stargardu :ninja: , żeby najpierw przyjechali do Szczecina pod Pleciugę, a następnie całą bandą podjechali do Pobierowa. Stąd dopisek na końcu "No i Koledzy nie ze Szczecina" = niech się sami organizują :)

Pozdrawiam serdecznie! :chair:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Elvis żyje! :) Troll się obudził. ................

Artur uważam że to jest już trochę nie grzeczne z twojej strony.

Odnośnik do komentarza

Chętnie się powłóczę,więc jestem dyspozycyjny, najbardziej odpowiada mi GRUPA 1-sza "turystyczno-włóczęgowska" - wyjazd parę godzin przed spotkaniem i jedzie opłotkami do Pobierowa:Godzina do ustalenia - kto chętny zapraszam.

Odnośnik do komentarza

Artur uważam że to jest już trochę nie grzeczne z twojej strony.

Tak Arturze ... to już nie jest trochę niegrzeczne tylko bardzo niegrzeczne ...

Cza ómić się zachować w rurznych sytółacjach ... :lol1:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, co raz bliżej czwartek... i planowane spotkanie w Pobierowie na godz. 18.00 w miejscu zaproponowanym przez Jerrego:

GRUPA 3-cia "spontaniczna": soliści i tacy, którym nie pasuje ani (1) ani (2). No i Koledzy nie ze Szczecina:

1) bilety + Zosia

2) qszysiek

3) minimi1

4) Robsson

5) SlawoyAMD + Gosia

6) darecki2059

7) Czemil + kolega Czemila na moto

Odnośnik do komentarza

Jestem na wakacjach w Dominikowie ale może się skuszę na spotkanie to tylko 145km .Jadę będę nad morzem w południe pokręcę sie po plaży i zobaczymy się na spocie, będę z 12 letnim plecaczkiem Malinką ona bardzo chce poznać Burgmaniaków

Odnośnik do komentarza

Witam, w kwestii formalnej spot jest w samym Pobierowie czy obok ? Można precyzyjnie określić to miejsce ? Nie piszę się do jakiejkolwiek grupy już z tego powodu, że nie jestem pewien czy złożę plastiki do końca i ew.o której godz. mi się to uda. Swoją drogą trzy grupy na 100 km, imponujące...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Darecki dzwonił, że niestety go nie będzie... Siła wyższa.

1) bilety + Zosia

2) qszysiek

3) minimi1

4) Robsson

5) SlawoyAMD + Gosia

6) Czemil + kolega Czemila na moto

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Jakoś do końca nie rozumiem tych tabelek kto z kim i tak dalej. A co to za różnica.

A co tu jest do rozumienia... Autorowi chodziło o stworzenie podgrup wyjazdowych, w których pojedziemy do Pobierowa. Ale okazuje się że większość pojedzie samotnie... no poza Grupą Świnoujską, która już się uformowała

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Halo, czy ktoś zna miejsce spotkania? Wprawdzie Pobierowo nie jest metropolią, ale przypominam, że jest sezon i moze nie być miejsc...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przypomnę wszystkim informacje o miejscu spotkania, zgodnie z zaproszeniem Jerrego, cytując Jego wypowiedź:

"Miejsce mam, można usiąść (nie wiem ilu Was będzie, ale kilka ładnych miejsc jest).

W bezpośredniej okolicy jest również dużo miejsca na postawienie skuterów.

Serwują tu gofry i lody, są nawet 2 konkurencyjne lokale obok siebie. Cymbergaj jest.

Obok rybka wędzona i inne posiłki na ciepło, jak ktoś woli.

Wydaje mi się, że tu praktyczniej, niż w samym centrum Pobierowa, gdzie oczywiście i tak możecie podjechać wcześniej lub później."

Słowa na niebiesko podkreślone są linkiem do mapki miejsca spotkania.

Do zobaczenia o godz. 18.00 w Pobierowie w lokalu na rogu ulicy Grunwaldzkiej i Borka

Odnośnik do komentarza

Przypomnę wszystkim informacje o miejscu spotkania, zgodnie z zaproszeniem Jerrego, cytując Jego wypowiedź:

"Miejsce mam, można usiąść (nie wiem ilu Was będzie, ale kilka ładnych miejsc jest).

W bezpośredniej okolicy jest również dużo miejsca na postawienie skuterów.

Serwują tu gofry i lody, są nawet 2 konkurencyjne lokale obok siebie. Cymbergaj jest.

Obok rybka wędzona i inne posiłki na ciepło, jak ktoś woli.

Wydaje mi się, że tu praktyczniej, niż w samym centrum Pobierowa, gdzie oczywiście i tak możecie podjechać wcześniej lub później."

Słowa na niebiesko podkreślone są linkiem do mapki miejsca spotkania.

Do zobaczenia o godz. 18.00 w Pobierowie w lokalu na rogu ulicy Grunwaldzkiej i Borka

zastanawiam się czasem, czy nie jest to lokal ukochanego zięciunia, nie jest a zatem nie zaproponuję wam spalenia tej budy

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja z Joshuą wyjeżdżamy w granicach 15.30-16.00, jeżeli ktoś ma ochotę się dołączyć to zapraszamy.

Jeśli poczekacie na mnie do 16.00 to z przyjemnością do Was dołączę... Żeby nie tracić czasu, możemy wyruszyć o 16.00 spod mojej pracy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli poczekacie na mnie do 16.00 to z przyjemnością do Was dołączę... Żeby nie tracić czasu, możemy wyruszyć o 16.00 spod mojej pracy...

Wojtku ja też pracuje do 16:00 na Celnej wiec jeśli uda mi się wcześniej wyrwać to podjedziemy z Rogerem. Jeśli nie to poczekamy na ciebie np na stacji Shell zaraz za mostem długim tj. za przychodnia portowa. Zdzwonimy się jeszcze jutro;-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

GRUPA 1-sza "turystyczno-włóczęgowska" - wyjazd parę godzin przed spotkaniem i jedzie opłotkami do Pobierowa:

1) Kunisz

2) KriSSo

3) ArtCho

GRUPA 2-ga "z A do B" - wyjazd około godz. 16.15 ze stacji paliw Shell za Mostem Długim i Przychodnią Portową - jazda S3 prosto do Pobierowa:

1) Urbi

2) Rogierro

3) Joshua_77

GRUPA 3-cia "spontaniczna": soliści i tacy, którym nie pasuje ani (1) ani (2). No i Koledzy nie ze Szczecina:

1) bilety + Zosia

2) qszysiek

3) minimi1

4) Robsson

5) SlawoyAMD + Gosia

6) Czemil

7) kolega Czemila na moto

8) romeo1971 + Malinka

9) kowal ???

10) grota10 ???

Czy ktoś jeszcze z szanownych kolegów wybiera się na jutrzejszy spot do Pobierowa...?!?!?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

zastanawiam się czasem, czy nie jest to lokal ukochanego zięciunia, nie jest a zatem nie zaproponuję wam spalenia tej budy

Rozwiniesz myśl? Zaintrygowało mnie to. :)

PS

Nie rozumiem tego motostatu. Po ostatnim tankowaniu (3,65 ?) spalanie spadło do 3,82. A w sygnaturce jest ciągle 3,85...

Odnośnik do komentarza

Rozwiniesz myśl? Zaintrygowało mnie to. :)

PS

Nie rozumiem tego motostatu. Po ostatnim tankowaniu (3,65 ?) spalanie spadło do 3,82. A w sygnaturce jest ciągle 3,85...

Ależ proszę bardzo- najbardziej znienawidzoną osobą dla ojców córek jest tzw zięć- nigdy nie jest dość dobry. Aktualny ma wiele wad i co gorsza- nie ma zalet. Jest za to z Pobierowa zaś Jego rodzina pracuje w tzw branży turystycznej. Gdyby zatem był to lokal zięciunia moglibyśmy jeść, pić etc a na końcu spalić budę. Wtedy byłby biedny a moja córka biedy organicznie nie znosi.

Nie wiem co aktualnie wąchasz, ale w sygnaturce masz 3,82. To zresztą oszukańczy wynik, bo nie jest możliwe, aby ta wielka krowa paliła o 0.3 litra więcej niż mój osiołek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...