Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II Spotkanie Grupy Zachodniopomorskiej - MAJÓWKA JESIENNA 2015


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    18

  • Urbi

    18

  • minimi1

    12

  • Robsson

    12

Top użytkownicy w tym temacie

Drodzy Przyjaciele, ta wielka fabryka za Greiswaldem, przy płocie której jechaliśmy przed zjazdem do mariny to była elektrownia atomowa Lubmin- no i zaświeciliśmy

image-339003-panoV9-xvju.jpg

image-696715-panoV9-nncq.jpg

Odnośnik do komentarza

O 19 ej z minutami dotarliśmy do Ełku cali zdrowi, trochę umęczeni drogą. Licznik w mojej wloszce wskazał, że w 3 doby zrobiliśmy z Mańkiem 1540 km. Ktoś zapytał mnie czy było warto - uczestniczyć w II Majówce Zachodniopomorskiej? Popijając teraz herbatkę w wygodnym fotelu- z całym przekonaniem odpowiem WARTO! !! I Nie żałuję żadnej minuty, którą spędziłem w tak doborowym towarzystwie wspaniałych ludzi. Z tego miejsca jeszcze raz wraz z Mańkiem chcemy podziękować wszystkim kolegom i koleżankom z zachodniopomorskiego za organizację przedmiotowego spotkania

Odnośnik do komentarza

Dziękuje organizatorom za wspaniałą imprezę i wszystkim uczestniczącym w II Majówce Zachodniopomorskiej było jak zwykle rewelacyjnie dziękuję qszysiowi i Kowalowi za gościnę w pokoju szkoda tylko że tak krótko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ależ się cieszę, że mogliśmy razem spędzić weekend :)

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom II-go spotkania GZ za wspaniałą atmosferę i super wycieczki.

Szczególne podziękowania dla Wojtka za pomoc w organizacji, Romka za pomoc w przygotowaniach, Artura za plan wycieczek, Rafała i Mariusza, że zechcieli być z nami mimo tak znacznej odległości (super , że mogłem Was poznać). A tak poza tym to bez Was wszystkich nie byłoby tak fajnej atmosfery.

No i jeszcze zapomniałbym o podziękowaniach dla Gosiaczka88 ;) , że dała Romkowi dyspensę i mógł być wśród nas :)

Rzucam linkę do zdjęć, choć nie wiem czy się uda bo z dropboxem jeszcze nie działałem.

Edit- link coś nie wtędy :( próbuję dalej...

chyba jest ok.

https://www.dropbox....QZ0i9eolTo0xtda

Odnośnik do komentarza

Artur, ale masz banana na Malagucie Kota plus Mariusz śpiący i Mariusz rozbawiony- to właśnie ta Pani stała się przedmiotem zazdrości- malagut i Mariusz, którego bezwzględnie rwała -:)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim uczestnikom i uczestniko/organizatorom za super spędzony weekend, specjalne pozdrowienia dla twardzieli z Ełku, szacun chłopaki.

Było wyśmienicie - było pojedzone, popite, pokulane i pośmiane, nic więcej do szczęścia nie trzeba.

Nawinięte około 500km, pojeżdżone sprzętami kolegów, tylko szkoda mi nie zrealizowanej przejażdżki na Robssona panience, ale jak to mówią "co się odwlecze to nie uciecze".

Z utęsknieniem będę czekał do następnej Majówki GZ.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na szybko przygotowany skrót ze SPOTkania :)

Edit: no i biednemu zawsze wiatr w oczy... YT zablokowało dźwięk, czeka mnie następne 3-4 h renderowania filmiku

Odnośnik do komentarza

Na szybko przygotowany skrót ze SPOTkania :)

Edit: no i biednemu zawsze wiatr w oczy... YT zablokowało dźwięk, czeka mnie następne 3-4 h renderowania filmiku

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Prawdziwe oblicze Minimi. ;) Widzicie jak działa nasz Piotruś... ;) Lepiej z Nim nie zadzierać.

A pamiętam sytuacje jak byliśmy na lodach, że ktoś był winien jakieś pieniądze komuś... :(

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

No- i niech mi będzie ostatni raz

Edyta- jakie ładne zdjęcia - :) widzę, że muszę zamykać stawkę, albowiem kamerzysta jest z tyłu, teraz wreszcie zrozumiałem, dlaczego poleciałeś bokiem dookoła kościoła- a te urządzenia to co to było? zaawansowane techniki kontroli czy cuś? Ładnie, bardzo ładnie. A bardzo podobało mi się jak skutery wyjeżdżały z górki- widać kto się spażniał

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo się cieszę, że pięknie pokazałeś elektrownię Lubmin i wjazd na główki. No i przejazd po szutrze. Oczywiście poza wszystkim innym co ująłeś. Fajnie tez wygląda dojazd do Anklam i podmokłe tereny.

Jak zwykle szacun! :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cieszę się, że się podoba, choć powiem szczerze że brak czasu na obróbkę i jak zwykle problem z muzyką ( co rusz chcą jakieś tantiemy za udostępnianie albo blokują, hmmm... ;) )

No i zawsze problem - co pokazać żeby jak najbardziej oddać charakter wycieczki. Materiał ponad godzinny trzeba skrócić do minimum, a tu zawsze czegoś szkoda...

A te podmokłe tereny Anklam zrobiły na mnie wrażenie bo nigdy ich nie widziałem. Dopiero z Wami bylem pierwszy raz po przebudowie drogi wlotowej do miasta.

Jeszcze raz dzięki za wspaniały weekend :)

No to i ja Edyta ;) - Piotruś, sam się zdziwiłem tymi urządzeniami, Helmuty chyba radary rozstawiły - nie byle śmietnik ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na komórce wyświetla mi, że film niedostępny. Na dwóch kompach wszystko ok. Działa poprawnie.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy Koledzy i Koleżanki, uczestnicy II-ego Spotkania Grupy Zachodniopomorskiej - Jesienna Majówka Zachodniopomorska. Przepraszam, że dopiero tak późno, ale właśnie znalazłem kilka wolnych chwil i siadłem do komputera.

Korzystając z okazji, chciałbym bardzo serdecznie wszystkim podziękować za przybycie i udział w tym spotkaniu. Weekend z Wami był mega udany. Niesamowita atmosfera i wyśmienite humory oraz wszystkie atrakcje spowodowały, że spędzony z Wami czas był nieoficjalnym, wspaniałym zakończeniem sezonu.

Przeogromnie dziękuję mojemu serdecznemu przyjacielowi, Robssonowi, za nieocenioną pomoc i trud włożony w organizację tego spotkania. Robert, jesteś WIELKI !!! Zarówno pierwsza, jak i ta, druga Majówka, to przede wszystkim Twoja zasługa.

Specjalne podziękowania i słowa uznania należą się naszym gościom z Ełku. Bartheez i Maniek bardzo się cieszę, że byliście z nami, zaszczytem było Was móc gościć i poznać.

Wszystkim kolegom i koleżankom z GZ, którzy przybyli na to spotkanie, bardzo dziękuję i czuję się zaszczycony, że ten ostatni weekend września, spędziłem w tak doborowym towarzystwie. Od zawsze uważałem i nadal uważam, że jesteście wspaniali i wyjątkowi.

KriSSowi, dziękuję za towarzystwo i po raz kolejny życzę wszystkiego najlepszego na kolejne 40 lat. Krzysiu, mam nadzieję, że w ten weekend, przekonałeś się trochę, że życie zaczyna się dopiero po czterdziestce... ;)

Dziękuję moim towarzyszom (ArtCho, minimi, qubel, Rogierro, kunisz, KriSSo i RobSSon) za wspólny, krajoznawczy, bezpieczny i przedłużający nam ten weekend, powrót do domu.

Kończąc już swą przydługą wypowiedź, mam tylko nadzieję, że ogólnie podobało Wam się, wybaczycie nam wszelkie jakieś organizacyjne niedociągnięcia i potknięcia czy też drobne incydenty, za które bardzo przepraszam. Mam również nadzieję, że skorzystacie z zaproszenia na kolejną Majówkę, którą już powoli planujemy z Robssonem... i przybędziecie w takim samym a nawet większym składzie.

Pozdrawiam serdecznie i podaję link do moich zdjęć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...