Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II Spotkanie Grupy Zachodniopomorskiej - MAJÓWKA JESIENNA 2015


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na charakter pracy dopiero teraz wykonałem przelew na konto podane przez Wojtka.

P.s. Kasa poleciała za mnie kolegę Maniek oraz jeszcze jednego kolegę którego przybycie uzgadnialem tel. Z Wojtkiem .

Pozdrawiam i do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    18

  • Urbi

    18

  • minimi1

    12

  • Robsson

    12

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

W związku z upłynięciem ostatecznego terminu deklaracji i wpłat za udział w II Spotkaniu GZ - Jesienna Majówka Zachodniopomorska, z przykrością informuję, że listę uczestników oficjalnie zamykamy. Ewentualne zgłoszenia "zapominalskich" albo "śpiochów", którzy z nieznanych przyczyn przespali termin zgłoszenia i wpłaty, proszę o kontakt na PW.

Elvis, zgodnie z życzeniem, usuwam Cię z listy uczestników.

Joshua, Burgifan i Barthez - co z Twoim kolegą...?!? Koledzy, proszę o ostateczne potwierdzenie uczestnictwa i dokonanie stosownej opłaty najpóźniej do 10 września.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Uaktualniona na dzień 20.09.2015 lista uczestników II-ego Spotkania Grupy Zachodniopomorskiej - MAJÓWKA JESIENNA 2015

1. Urbi - WAR. 1 - ZAPŁACONE

2. Robsson - WAR. 2 - ZAPŁACONE

3. KriSSo - WAR. 1- ZAPŁACONE

4. Joshua_77 - WAR. 3 - MOŻE ?!?

5. czemil - WAR. 3

6. Bartheez5 - WAR. 1 - ZAPŁACONE

7. Rogierro - WAR. 1 - ZAPŁACONE

8. romeo1971 - WAR. 2 - ZAPŁACONE

9. kowal - WAR. 1 - ZAPŁACONE

10. marekb9t + osoba towarzysząca - WAR. 1. - ZAPŁACONE

12. ArtCho - WAR. 1 - ZAPŁACONE

13. Maniek - WAR. 1 - ZAPŁACONE

14. qubel - WAR. 1 - ZAPŁACONE

15. qszysiek - WAR. 1 - ZAPŁACONE

16. minimi1 - WAR. 1 - ZAPŁACONE

17. romano77 - WAR. 2

18. KOT45 - WAR. 3

19. kunisz - WAR. 1

20. SlawoyAMD - WAR. 3

21. hrabia - WAR. 3- MOŻE ?!?!

Czy kogoś pominąłem...?!?

A może Ktoś jeszcze się waha, albo nie może się zdecydować...?!?

Zapraszamy bardzo serdecznie !!!

Odnośnik do komentarza

Czy mamy jakiś plan na 25 września?- Na przykład- nie idę z rana do pracy, albo kończę o 10, albo jakoś tam. Coś mam zabrać, coś kupić- no nie wiem zrobić coś? Jest jakaś grupa olewająca pracę?, albo jadąca Niemcem czy coś?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja olewam pracę i jadę przez Niemcy :) Nie za wcześnie. Zapraszam, ale przypominam, że ze mną nudy: jedziemy przez opłotki i cieszymy się z jazdy.

Jako, że ja bez alkoholu nie mogę, więc zabieram wino, którym się będę raczył.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My z KriSS'em i qubel'em z przyczyn zawodowych, nad czym ogromnie ubolewamy, ruszamy najwcześniej około godz. 17.00 i kierujemy się prosto do Świnoujścia.

Tym samym jest mi niezmiernie przykro, że jako inicjator i współorganizator tego spotkania, nie mogę pomóc Robssonowi w przygotowaniach i przyjęciu uczestników... :( niestety wszystko spocznie na Jego głowie, chyba że ktoś ma czas i chęć pomóc Robertowi, za co będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza

Ja w czwartek i piątek jestem na szkoleniu w Poznaniu, tak więc wracam w piątek, przebierka, całus dla moich dziewczyn i wsiadam na skuta. Wyjdzie pewnie coś około 17-tej.

Jeżeli ktoś mnie przyjmie do grupy jadącej o tej porze to jestem chętny.

Odnośnik do komentarza

My z KriSS'em i qubel'em z przyczyn zawodowych, nad czym ogromnie ubolewamy, ruszamy najwcześniej około godz. 17.00 i kierujemy się prosto do Świnoujścia.

Tym samym jest mi niezmiernie przykro, że jako inicjator i współorganizator tego spotkania, nie mogę pomóc Robssonowi w przygotowaniach i przyjęciu uczestników... :( niestety wszystko spocznie na Jego głowie, chyba że ktoś ma czas i chęć pomóc Robertowi, za co będę bardzo wdzięczny.

Zobaczymy, czy w piątek nie będę musiał zwiedzić prokuratury- jeżeli nie postaram się ruszyć wcześniej (co wiąże się z miłym Arturowskim " olewam pracę")

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja postaram się czynić honory gospodarza.

Zbieram informacje nt. przyjazdów i widzę, że na razie najwcześniejszy przyjazd to 17-ta. W miarę potrzeb dostosuję się i będę czekał i witał :)

Przybywajcie :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Robsson, jak chcesz, to przyjadę wcześniej do pomocy. Wygląda na to, że ustanowiłem jednoosobową grupę olewaczy pracy, a więc jak uważasz, że przydam się, to daj znać.

Odnośnik do komentarza

Robsson, jak chcesz, to przyjadę wcześniej do pomocy. Wygląda na to, że ustanowiłem jednoosobową grupę olewaczy pracy, a więc jak uważasz, że przydam się, to daj znać.

dwuosobową

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

dwuosobową

A prokuratura?

PS

Tak sobie pomyślałem o wyjezdzie w okolicach 10-10.30 i niespiesznie zmierzać do Swinemünde przez NRD. I być tam 15-16.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja będę na miejscu więc pomogę Robssonowi, szkło pójdzie w ruch.

Dzięki, Romek. Sławek też dzwonił, że pomoże to będzie nas czech ;)

Robsson, jak chcesz, to przyjadę wcześniej do pomocy. Wygląda na to, że ustanowiłem jednoosobową grupę olewaczy pracy, a więc jak uważasz, że przydam się, to daj znać.

Artur dziękuję za wsparcie ale myślę, że spokojnie poradzimy sobie. To tylko szybkie zakupki, godzinka i po problemie :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja postaram się czynić honory gospodarza.

Zbieram informacje nt. przyjazdów i widzę, że na razie najwcześniejszy przyjazd to 17-ta. W miarę potrzeb dostosuję się i będę czekał i witał :)

Przybywajcie :)

Ty nie masz co się starać, Ty przecież jesteś gospodarzem. :)

Ja w czwartek i piątek jestem na szkoleniu w Poznaniu, tak więc wracam w piątek, przebierka, całus dla moich dziewczyn i wsiadam na skuta. Wyjdzie pewnie coś około 17-tej.

Jeżeli ktoś mnie przyjmie do grupy jadącej o tej porze to jestem chętny.

Roger, oczywiście czekamy na Ciebie i wspólnie w czwórkę, z Krzysiem i Mariuszem pojedziemy do Świnoujścia.

Co do szczegółów wyjazdu (miejsce i godzina spotkania) będziemy w kontakcie telefonicznym.

Ja będę na miejscu więc pomogę Robssomowi, szkło pójdzie w ruch.

Romku, ogromnie się cieszę, że zdążyłeś wrócić :) Trochę nie śmiało zechcę przypomnieć, jak na Burgmanii Twoja Gosia zapewniała o swoich szczególnych zdolnościach organizacyjnych i chęci pomocy, zresztą Ty również potwierdziłeś... ;)

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i do zobaczenia niebawem.

Odnośnik do komentarza

Ja mam piątek wolny :) ale ze względu na pracę mojej małżonki startujemy ok 15 i najprawdopodobniej z przyczyn nie ode mnie zależnych samochodem :( nie przemyślałem sprawy i w trakcie mojej nieobecności panowie budowlańcy rozkopali mi cały podjazd a skuter został uwięziony w garażu

Odnośnik do komentarza

Ja mam piątek wolny :) ale ze względu na pracę mojej małżonki startujemy ok 15 i najprawdopodobniej z przyczyn nie ode mnie zależnych samochodem :( nie przemyślałem sprawy i w trakcie mojej nieobecności panowie budowlańcy rozkopali mi cały podjazd a skuter został uwięziony w garażu

Odnośnik do komentarza

Ja mam piątek wolny :) ale ze względu na pracę mojej małżonki startujemy ok 15 i najprawdopodobniej z przyczyn nie ode mnie zależnych samochodem :( nie przemyślałem sprawy i w trakcie mojej nieobecności panowie budowlańcy rozkopali mi cały podjazd a skuter został uwięziony w garażu

niech już żona pomału zasypuje chociaż podjazd do piątku dacie rade :biggrin:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...