Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II Spotkanie Grupy Zachodniopomorskiej - MAJÓWKA JESIENNA 2015


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

W tym terminie muszę zrezygnować ze spotkania za co bardzo wszystkich przepraszam.

Marek, nie wyobrażam sobie majówki bez Ciebie i Zosi. Musimy pogadać...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    18

  • Urbi

    18

  • minimi1

    12

  • Robsson

    12

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Nie chcąc się zbytnio wcinać w Wasz temat to niefortunnie nałożyły się znów dwie imprezy. Cykliczne Spotkania Rodzinne na Mierzei i Wasze II S G Z.

Ja niestety nie mogę uczestniczyć w żadnej z uwagi na fakt, iż 27 września biegnę PZU Maraton Warszawski.

Wszyscy moi Burgmanijni kibice rozjadą się po Polsce.

Życzę dobrej zabawy i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szanowni Koledzy i Koleżanki, drodzy uczestnicy już zgłoszeni lub jeszcze zastanawiający się nad uczestnictwem w organizowanym II Spotkaniu Grupy Zachodniopomorskiej Majówka Jesienna 2015.

W związku z zaistniałą sytuacją polegającą na na nałożeniu się w jednym terminie dwóch imprez, jako współorganizator informuję, że termin tego spotkania czyli 25-27 września był i jest terminem zaplanowanym już ponad półtora miesiąca temu, prace nad jego organizacją są już mocno zaawansowane, poczynione zostały rezerwacje oraz co najważniejsze dwadzieścia osób zaplanowało sobie ten akurat weekend na to spotkanie i zadeklarowało już możliwość i chęć uczestnictwa w nim.

Nie ukrywam, że jest mi i pozostałym organizatorom przykro, że z powodu organizowanej (w NASZYM wcześniej zaplanowanym terminie) imprezy pod nazwą Mierzeja Wiślana 2015, nie będą obecne osoby z GZ, m.in. Marek bilety i Zosia, które udają się właśnie na Mierzeję... No niestety, nigdy na żadnym organizowanym spotkaniu nie będzie 100% frekwencji, nigdy nie uda się zadowolić i dogodzić wszystkim, nie każdy może być wszędzie i zawsze, jak również każdy ma prawo wyboru do bycia tam gdzie chce i może...

Reasumując, w imieniu organizatorów, informuje oficjalnie, że organizowane przez nas II Spotkanie Grupy Zachodniopomorskiej MAJÓWKA JESIENNA 2015, odbędzie się zgodnie z wcześniej podanym programem w Świnoujściu, w dniach od 25 do 27 września 2015 r.

Wszystkich chętnych i zainteresowanych uczestnictwem w tym spotkaniu, bardzo serdecznie zapraszamy.

Odnośnik do komentarza

A już zacząłem się obawiać że z powodu zmiany terminu na inny niż 25-27.09.2015r nie będę mógł uczestniczyć w tak zacnym spotkaniu.Wielkie brawa dla organizatorów za stanowczość i dążenie do postawionego sobie celu. Co do terminu Mierzei Wiślanej to myślę , że jest to nietaktowne posunięcie kolegi wiedząc że grupa zachodniopomorska organizuje przedmiotowy spot.

Pozdrawiam i do zobaczenia

Bartheez..................

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

... zwłaszcza, że organizując Majówkę we wrześniu wzięliśmy pod uwagę inne imprezy, które corocznie się odbywają. A Mierzeja od co najmniej czterech lat była w październiku.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że Siemik nawet nie zaglądał do działu "zachodniopomorskie" i kompletnie nic nie wiedział o imprezie w Swinoujsciu- zero wpisu w "imprezach" i ambaras gotowy...

PS. Wierzcie mi lub nie, 80% czynnych Użytkowników nie czyta wszystkich działów- a zwłaszcza "obcych" regionów. Zresztą nie możecie tego wymagać.

Info tylko w regionalnych, pisałem o tym już wcześniej- czyli impreza regionalna. Sorry, ale przynajmniej ja to tak zawsze kwalifikuję.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Big'u, masz oczywiście rację, nasz spotkanie jest regionalnym, ale otwartym dla gości i kolegów z innych regionów, tych którzy mogą i chcą spotkać się z nami.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że większość użytkowników nie czyta wszystkich działów i wcale nie wymagamy od innych czytania postów regionalnych... Jesteśmy jedynie trochę zaskoczeni tegorocznym terminem Mierzei Wiślanej, która jak wspomniał ArtCho, od kilku lat organizowana była w miesiącu październiku. My, planując nasze regionalne spotkanie, braliśmy pod uwagę terminy innych, ogólnopolskich spotkań Burgmaniaków, właśnie po to by uniknąć konfliktu terminów i tym samym nie doprowadzić do dylematów kolegów z GZ, którzy mieliby chęć wziąć udział w organizowanym innym ogólnopolskim spotkaniu. Jak jednak widać nie udało się... i niestety, niektórzy z nas muszą zdecydować się na wybór jednego z dwóch spotkań organizowanych w tym samym czasie. Ale niestety, jeszcze raz powtarzam, nigdy nie uda się być każdemu na wszystkich spotkaniach, imprezach czy zlotach.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przepraszam wszystkich ale w Świnoujściu zobaczymy się następnym razem - musimy zrezygnować.

Do zobaczenia jeszcze w tym roku.

Do zobaczenia...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
No to szkoda, że impreza nie dojdzie do realizacji nawet już nastawiłem się trochę na ten wyjazd :-)

Co nie dojdzie do skutku...?!? Jaka impreza...?!?

W ZWIĄZKU Z NIEJASNOŚCIAMI I WĄTPLIWOŚCIAMI DOTYCZĄCYMI ORGANIZACJI II SPOTKANIA GRUPY ZACHODNIOPOMORSKIEJ,

Po raz kolejny, oficjalnie informuje, że

JESIENNA MAJÓWKA ZACHODNIOPOMORSKA

ODBĘDZIE SIĘ W NIEZMIENIONYM TERMINIE takim JAK BYŁA ZAPLANOWANA,

czyli w OSTATNI WEEKEND WRZEŚNIA, tj. w dniach 25-27.09.2015r. ,

Odnośnik do komentarza

Witam !!! Powyższe niezrozumienie z mojej strony wynikło jedynie z niedoczytania tego wątku gdzie kolega Termin _N pisał że nie zobaczymy się .................... Ja źle zinterpretowałem powyższy zapis . Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie :notworthy: Tym samym Banan zagościł na mej twarzy , że niebawem się zobaczymy !OKK

Odnośnik do komentarza

Ja z żonką jeszcze się zastanawiamy bo nie wiemy czy czasami w tym samym czasie nie będziemy na grzybobraniu. No i ten wypad do NRD w moim przypadku odpada.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szanowni Koledzy i Koleżanki,

został ostatni tydzień zapisów na II SPOTKANIE GRUPY ZACHODNIOPOMORSKIEJ - MAJÓWKA JESIENNA 2015.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tej imprezie, proszę o składanie deklaracji i dokonywanie wpłat.

Zachęcamy i zapraszamy do spędzenia wspólnego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

Ja z żonką jeszcze się zastanawiamy bo nie wiemy czy czasami w tym samym czasie nie będziemy na grzybobraniu. No i ten wypad do NRD w moim przypadku odpada.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

A czym ty się przejmujesz do NRD pojadą na godzinkę no może dwie i wrócą a w zamian tego można leżeć do góry brzuchem i sprawdzać czy ciśnienie z wentyla nie ucieka :)

Odnośnik do komentarza

Opóźniam się z deklaracją, bo tradycyjnie u mnie w pracy kotłuje się kwestia grafiku na wrzesień.

chaos.jpg

W ostateczności postaram się odwiedzić Was w sobotę.

Odnośnik do komentarza

Ja niestety swoją obecność uzależniam od urlopu.i na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie potwierdzić swojej obecności . Mimo to rezerwowo deklaruje się na wariant GOŚĆ. Odezwę się jak już się czegoś dowiem.

Szczęśliwi Ci, którzy mogą jeździć w letnie dni...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Odświeżę troszkę temat ponieważ to jutro już 1 września roku pańskiego 2015 ;)

Frekwencja jaka jest każdy widzi. Miło byłoby gdybym mógł niebawem zweryfikować rezerwację, którą wcześniej poczyniłem na kempingu.

W związku z powyższym proszę o określenie się przez osoby niezdecydowane co do ewentualnego przyjazdu.

Ponieważ to Wojtek zbiera kasę i edytuje listę uczestników to może (zanim wyjedzie na urlop) ustalmy , że ostatecznym terminem na potwierdzenie przybycia będzie piątek - 04 września

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...