Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II Spotkanie Grupy Zachodniopomorskiej - MAJÓWKA JESIENNA 2015


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    18

  • Urbi

    18

  • minimi1

    12

  • Robsson

    12

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Ok, to w takim razie zapraszam chętnych do włóczęgi na piątek, na 10.30, w Lubieszynie na stacji BP/MacDonald/Biedronka (tak dla odmiany :) ).

Weźcie kilka euro, bo w planach jest jakiś posiłek po drodze (zobaczymy jak nam pójdzie - kebab?) i wg życzenia - centrum handlowe w Anklam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy Uczestnicy nadchodzącej Jesiennej Majówki Zachodniopomorskiej. Z ogromną przyjemnością przypominam Wam, że spotykamy się w Świnoujściu już pojutrze, za niecałe 48 godzin... :)

A teraz BARDZO WAŻNA INFORMACJA dotycząca programu na sobotę.

MAMY DLA WAS NIESPODZIANKĘ.

Jak wiecie GŁÓWNĄ ATRAKCJĄ drugiego dnia spotkania czyli właśnie soboty jest WSPÓLNA PRZEJAŻDŻKA po byłym NRD-e. WYCIECZKA ta zaplanowana została przez naszego nadwornego i wspaniałego przewodnika - ArtCho i ze względu na jej atrakcyjność i malowniczość trasy, BĘDZIE TRWAŁA TROCHĘ DŁUŻEJ niż wcześniej zakładaliśmy. W związku z powyższym NIE WRÓCIMY NA OBIAD do Świnoujścia tylko "UPOLUJEMY" COŚ W DRODZE. Tym samym PROSIMY O ZABRANIE DODATKOWYCH KILKU EURO na ewentualną kawę, ciastko czy lody.

Osoby uczestniczące w Majówce, a które z jakichkolwiek przyczyn nie będą mogły czy też nie bedą chciały wziąć udziału w tej wycieczce, bedą miały czas wolny do wykorzystania w dowolny sposób i oczywiście zapewniony obiad w jadłodajni.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do wzięcia udziału w tej wycieczce. Na pewno nikt nie będzie żałował i nie będzie zawiedziony.

Pamiętajcie tylko o:

1) wzięciu "kilku" euro na Majówkę,

2) umiarze przy spożywaniu napojów alkoholowych w piątkowy wieczór,

3) zabraniu aparatów fotograficznych.

Do zobaczenia już w piątek.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Mi niestety szykuje się wyjazd służbowy w weekend wiec pozostało mi życzyć wszystkim dobrej zabawy ;-) Może uda mi się przyjechać do Was chociaż na sobotę i wyruszyć z Wami do NRDowa ;-) Czas pokaże...;-(

Odnośnik do komentarza

Nawet w zeszłym tygodniu już się najarałem na wyjazd, lecz niestety dzisiaj mama miała chemię i muszę zostać w ten weekend, nie mogę zniknąć na tyle czasu. Może następnym razem się uda, a tymczasem:

Bawcie się dobrze !!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

życzymy miłego i fajnego spotkania Merida i wd40

Udanego spotkania życzę ... :)

Nawet w zeszłym tygodniu już się najarałem na wyjazd, lecz niestety dzisiaj mama miała chemię i muszę zostać w ten weekend, nie mogę zniknąć na tyle czasu. Może następnym razem się uda, a tymczasem:

Bawcie się dobrze !!!

Dziękujemy! Zrobimy wszystko, żeby dobrze się bawić. :)

Wyjeżdzających na Mierzeję również serdecznie pozdrawiamy! Musimy (może w sobotę wieczorem?) zrobic jakąś telekonferencję, żeby się nawzajem raz jeszcze pozdrowić :)

PS

Burgifan, współczuję... Pracowałem kiedyś w firmie produkującej leki wspomagające w chemioterapii. Wiem z czym to się wiąże...

Odnośnik do komentarza

Wojtek ! w Niemczech jest do 0,5 także spoko :fireman2::pepsi:

Nawet w zeszłym tygodniu już się najarałem na wyjazd, lecz niestety dzisiaj mama miała chemię i muszę zostać w ten weekend, nie mogę zniknąć na tyle czasu. Może następnym razem się uda, a tymczasem:

Bawcie się dobrze !!!

Przykro że nie będzie cię z nami, to ale matka jest tylko jedna.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hej, grupa ostatnia, wyjeżdżających najpóźniej, proponuję spotkanie jutro o godz. 17.45, zatankowanych i spakowanych już, u mnie w Serwisie.

Wyjazd punktualnie o godz. 18.00 z Białowieskiej. Mamy prom o 19.20, więc powinniśmy być na miejscu na godz. 19.30.

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I my życzymy wszystkim biesiadnikom wspaniałej zabawy. Grupa Mierzejowa wyrusza ze Szczecina 7:00 będziemy godnie reprezentować GZ

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Uaktualniona na dzień przed spotkaniem lista uczestników II-ego Spotkania Grupy Zachodniopomorskiej - MAJÓWKA JESIENNA 2015

1. Urbi - WAR. 1 - ZAPŁACONE

2. Robsson - WAR. 2 - ZAPŁACONE

3. KriSSo - WAR. 1 - ZAPŁACONE

4. Bartheez5 - WAR. 1 - ZAPŁACONE

5. Rogierro - WAR. 1 - ZAPŁACONE

6. romeo1971 - WAR. 2 - ZAPŁACONE

7. kowal - WAR. 1 - ZAPŁACONE

8. marekb9t + osoba towarzysząca - WAR. 1. - ZAPŁACONE

10. ArtCho - WAR. 1 - ZAPŁACONE

11. Maniek - WAR. 1 - ZAPŁACONE

12. qubel - WAR. 1 - ZAPŁACONE

13. qszysiek - WAR. 1 - ZAPŁACONE

14. minimi1 - WAR. 1 - ZAPŁACONE

15. kunisz - WAR. 1 - ZAPŁATA NA MIEJSCU

16. romano77 - WAR. 2

17. KOT45 - WAR. 3

18. SlawoyAMD - WAR. 3

19. czemil - WAR. 3

20. Joshua_77 - WAR. 3 - może uda się dojechać ?!?

21. hrabia - WAR. 3 - może uda się dojechać ?!?

Wszystkim uczestnikom przypominam jeszcze raz o zabraniu ręczników i "kilku" euro...

Pozdrawiam i do zobaczenia już jutro. :)

Odnośnik do komentarza

Wszystkim uczestnikom przypominam jeszcze raz o zabraniu ręczników i "kilku" euro...

Pozdrawiam i do zobaczenia już jutro. :)

do Soboty na śniadanku :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Milej zabawy na Mierzei, u nas pomału się zjeżdżają Bracia maniacy :-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...