Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 499
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Elvis

    48

  • ArtCho

    39

  • Urbi

    37

  • KriSSo

    33

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Dzięki wszystkim za pierwszy, można powiedzieć wiosenny spot. Frekwencja i humory dopisały. Był MC, były pogaduchy i była wspólna przejażdżka, oczywiście pod przewodnictwem ArtCho - dzięki Artur za pomysł powrotu do domu bocznymi dróżkami. Pierwsze 40 km w tym sezonie nakręciłem i na dodatek w tak zacnym gronie.

Maciek, musimy jeszcze popracować nad parowaniem tych interkomów.

Burgifan, masz racje, mamy XXI wiek i czas przejść na ledy.

Pozdrawiam i do zobaczenia w niedzielę rano.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ale, że co z tymi ledami? Coś mnie ominęło?

Za wcześnie się z nami pożegnałeś, później były rozmowy na temat oświetlenia i żarówek w naszych skuterach.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie, bo nie przerabiasz instalacji elektrycznej i konstrukcji lampy, jak w przypadku montażu żarników ksenonowych itp. Sprawdzają czy lampa na kloszu ma odpowiednie oznaczenia homologacyjne.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tylko światło musi być białe... Czasami LEDy świecą w odcieniu niebieskiego pasma i policja się wtedy ma prawo czepiać, bo w kodeksie drogowym napisane jest "światło białe", choć niektóre żarówki świecą bardziej w żółtawym kolorze :P

A of-topem... Ktoś się może wybiera? -> https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/11096698_850274205048905_7219878555342518685_n.jpg?oh=60c07d5448f2a77ba4606dbda0534d4f&oe=55AE6D04&__gda__=1437360600_d0cf0d650df20d66143f333f0a4661aa

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No pierwsze co, to trenuj z plecaczkiem wchodzenie w zakręty, by opanowała odruch prostowania się... Musi wchodzić w pochyle, jak ty, dlatego najlepiej, jak będzie trzymać się ciebie. Powiedz Joli, że nie może też wykonywać gwałtownych ruchów, obrotów głowy, przechylania się dla poprawienia bucika, czy nogawki, bo to wszystko przenosi się na ruchy motoru, a czasami może i ciebie zaskoczyć, szczególnie podczas przeciskania się miedzy "puszkami"...

Jakbyś miał ochotę na jutrzejszy wypad do Goleniowa, to daj znać... Pogadam jeszcze z Robssonem, czy da radę się wyrobić na taki wyjazd...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No pierwsze co, to trenuj z plecaczkiem wchodzenie w zakręty, by opanowała odruch prostowania się... Musi wchodzić w pochyle, jak ty, dlatego najlepiej, jak będzie trzymać się ciebie. Powiedz Joli, że nie może też wykonywać gwałtownych ruchów, obrotów głowy, przechylania się dla poprawienia bucika, czy nogawki, bo to wszystko przenosi się na ruchy motoru, a czasami może i ciebie zaskoczyć, szczególnie podczas przeciskania się miedzy "puszkami"...

Jakbyś miał ochotę na jutrzejszy wypad do Goleniowa, to daj znać... Pogadam jeszcze z Robssonem, czy da radę się wyrobić na taki wyjazd...

Ja niestety prawdopodobnie do 15-tej w sobotę będę uziemiony.

A ja się już za Wami stęskniłem :), i za żeberkami w Babigoszczy ;).

Oj, Krzysiu i ja też ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Robssonku, to najwyżej jak wrócę, polecimy już z Gośką na Niemcy, jak wcześniej się ugadaliśmy... Ja polecę najwyżej do Goleniowa sam i pewnie gdzieś koło 16-tej będę z powrotem.

Odnośnik do komentarza

a co do oświetlenia led mam już to od paru miesięcy a że panteon ma oddzielne żarówki to jesze ich nie wywaliłem ale uczynię to przy najbliższej okazji w dzień to owszem jest okij ale po zmroku to lipa,,gdzie się da to na długich bo ledy ni chu chu nie oświetlają,,i w cale nie były tanie zaH7 płaciłem na Królowej Korony po 89zika i miało być tak pięknie..pozdrawiam B61.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

a co do oświetlenia led mam już to od paru miesięcy a że panteon ma oddzielne żarówki to jesze ich nie wywaliłem ale uczynię to przy najbliższej okazji w dzień to owszem jest okij ale po zmroku to lipa,,gdzie się da to na długich bo ledy ni chu chu nie oświetlają,,i w cale nie były tanie zaH7 płaciłem na Królowej Korony po 89zika i miało być tak pięknie..pozdrawiam B61.

Chłopaki piszą o światłach postojowych.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jola zadowolona , w niedziele jedziemy do s-cia .szkoda ze amber w remoncie bo bysmy uczcili

Banan jest , więc na pewno zadowolona :) A może dogadajcie się z Wojtkiem to jak będzie jechał do Świnoujścia to wziąłby dla Was kamizelki.

A może macie ochotę jutro wybrać się z Nami do Karnina (NRD) ok 16-tej. W dwie strony ok 75km od Ś-cia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...