Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 499
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Elvis

    48

  • ArtCho

    39

  • Urbi

    37

  • KriSSo

    33

Top użytkownicy w tym temacie

Po poniedziałkowej przejażdżce nad jez. Miedwie stwierdziłem że w tylnym kole ubywa mi luftu ... i co się okazało? ... że znów zaliczyłem jakiegoś druta ... już drugi raz w tym sezonie ...

Dzisiaj opona została naprawiona ale trzeciej naprawy już nie będzie ... wymienię oponę na nową ... nie wiem tylko na jaką? Michelin czy Metzeler? A ponadto czy na przodzie i tyle mogą być różne opony?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jestem za 18:00 - tak, jak było w ubiegłym roku. W zamian pod dyskusję przydałoby się poddać miejsce spotkań. Może warto pomyśleć nad nową miejscówką, żeby już nie stać na nóżkach?

Elvis, nie ma żadnego problemu w kontekście przepisów czy w kwestii bezpieczeństwa, abyś nie mógł założyć innej marki i modelu opony na przód i tył. Jakkolwiek, osobiście wolałbym trzymać się kompletu. Parametry techniczne są wtedy te same i trakcja pewniejsza (np twardość, skład mieszanki, opasanie itd), ale nie ma takiej konieczności. Także kup co Ci się uda wyrwać w dobrej cenie i już :).

Odnośnik do komentarza

18-sta, a co do opony to chyba dobrze mieć tej samej firmy, bo jak przy hamowaniu tylne koło zaczyna wyprzedzać przednie to trochę głupio...

Odnośnik do komentarza

Jestem za 19.00.

Po co zmieniać co dobre i sprawdzone? :-)

Bilety do mnie zadzwonił wczoraj i proszę - zarazki nawet przez komórkę doleciały...ach ta technologia....

Wracaj do zdrowia Marku, ja też się staram. :-))

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Arek, przecież nic nie zmieniamy, popprostu wracamy do czasu letniego. Godzina 19.00 była ustalona na spotkania w okresie zimowym, a wiosną i latem spotkania były zawsze na godz. 18.00...

Odnośnik do komentarza

No i sam widzisz Wojtku czemu 19 jest lepsza od 18?

Nie musiałbyś się spóźniać....

I pewnie niektórzy kierownicy 2oo nigdy do nas nie dojadą, bo pracują zwyczajowo do 16.00 lub właśnie często do 18.00...

To takie najczęstsze dwie możliwości niezmianowej dziennej pracy w dzień -> 8-16 i 10-18.

Maciek mechanik już w zeszłym roku przestał przyjeżdzać na spoty, bo ? pracował do 18.00...

A umyć się jeszcze, przebrać, itp.

OKI marudzę.

Pozdr

Odnośnik do komentarza

Jak spotkania czwartkowe będą o 19 to ja pewnie już nigdy nie dojadę na takie spotkanie ... znaczy siędojechać dojadę ale idzie mi o powrót ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A u nas na wsi swoją obecnością zaszczycił nas gość specjalny znaczy się VIP, przyjechał swoją śliczną 530-ką :)

Wiecie kto?

Tu jego kask ;)

77438773201650559704.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
A u nas na wsi swoją obecnością zaszczycił nas gość specjalny znaczy się VIP, przyjechał swoją śliczną 530-ką :)

Wiecie kto?

Tu jego kask ;)

No i nie chciał być w grupie zachodniopomorskiej... A do Świnoujścia przyjeżdża. I nad nasze morze też ;)

Spot udany, przejażdżka po opłotkach chyba też (chyba, bo jak udało nam się z Melmaciem sparować, to całą drogę gadaliśmy ;) )

Silna grupa! ( mówiłem, żeby się nie kręcić).

b4dacf473062f4e87dff3d8133035ea1.jpg

3c642b294743f161e19ff76cc8b92c6c.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pewnie Bigu przyjechał :)

OK, a dziś spocik i przejażdżka po prostu przednia. Aż odżyły wspomnienia ubiegłego sezonu :) Szkoda tylko, że nie mogłem na dwóch kółkach (jeszcze nie mogę :/ )

IMG_1971.jpg

2015-04-09%2018.39.27.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja osobiscie jestem za godz 18 Wiecej czasu na pokulanie sie.Kto nie zdazy na 18-ta moze zawsze dolaczyc troche pozniej na telefon.Ale to jest tylko moje zdanie.

Dzieki wszystkim za dzisiejsze polatanie.Troche kilometrow nakracilismy,no i mile pogaduchy jak zwykle.Nie moge juz sie doczekac niedzieli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...